Süre                : 1 Saat
Çıkış Tarihi     : 26 Mart 2019 Salı, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi
Taglar             : Özel tv,stand up komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Irwin Entertainment
Yönetmen       : Ryan Polito (IMDB)
Senarist          : Nate Bargatze (IMDB)
Oyuncular      : Nate Bargatze (IMDB)


 • "sonunda 'the tennessee kid" ile netflix'te ki ilk special'ina kavustugumuz komedyen. amy schumer gibi saka hirsizlari yerine bu abimiz yesin biraz.tanim : basarili komedyen"
 • "son haliyle zach galifianakis'in suya cekmis haline benziyor.netflix special "the standups"'a one cikan komedyenlerden birisi. takipteyiz."
 • "bir komedyen."
Facebook Yorumları
 • comment image

  kendisini ilk kez bu akşam izledim. hatta netflix'te daha evvelden var olan yarım saatlik gösterisini yenisine ara vererek izledim. sebebini yeni gösteriyi izlediğinizde anlayabilirsiniz.

  son dönemde netflix'te pek çok komedyen izledik, izlemeden önce tanımadıklarım arasında en sevdiğim nate oldu. tarzı iyi, hikayeler gerçekçi. birçok hikayede kendimle yakınlık kurabildigim için de böyle olmuş olabilir.

  özetle keyifli bir şovu var, netflix'teki bir milyon çöpü kurcalayarak izlemeye değer şeyler bulmaya çalışanlara tavsiye edebilirim.


  (tamam - 31 Mart 2019 05:14)

 • comment image

  sonunda 'the tennessee kid" ile netflix'te ki ilk special'ina kavustugumuz komedyen. amy schumer gibi saka hirsizlari yerine bu abimiz yesin biraz.

  tanim : basarili komedyen


  (aqulioadler - 27 Mart 2019 03:54)

Yorum Kaynak Link : nate bargatze