Çıkış Tarihi     : 02 Mayıs 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Drama,Korku,Gizemli,Heyecanlı
Taglar             : çift,Napa Vadisi,Bağlanmış ayaklar,former owner,Röntgenci
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Screen Gems , Hidden Empire Film Group , Primary Wave Entertainment
Yönetmen       : Deon Taylor (IMDB)(ekşi)
Senarist          : David Loughery (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Dennis Quaid (IMDB)(ekşi), Meagan Good (IMDB)(ekşi), Michael Ealy (IMDB)(ekşi), Joseph Sikora (IMDB)(ekşi), Alvina August (IMDB), Debs Howard (IMDB), Lili Sepe (IMDB), Lee Shorten (IMDB), Kurt Evans (IMDB), Carolyn Anderson (IMDB), Caroline Muthoni Muita (IMDB), Connor Mackay (IMDB), John Torrance (IMDB), Mary Elise Torrance (IMDB)

The Intruder (~ El ocupante) ' Filminin Konusu :
The Intruder is a movie starring Dennis Quaid, Meagan Good, and Joseph Sikora. A psychological thriller about a young married couple who buys a beautiful Napa Valley house on several acres of land only to find that the man they...


 • "maurice maeterlinck'in tek perdelik oyunu "çağrılmadan gelen"in ingilizcedeki karşılığı."
 • "stargate atlantis dizisinin 2. sezon 2. bölümünün adı. mckay, sheppard, beckett ve weir daedalus gemisindedir; ancak geminin tüm sistemlerine bulaşan bir virüs hayatlarını tehdit etmeye başlamıştır."
 • "(bkz: l'intrus)"
 • "meagan good , dennis quaid ve michael ealy nin başrollerini paylaştığı nisan-2019'da vizyona girecek olan psikolojik gerilim filmi. official trailer"
Facebook Yorumları
 • comment image

  maurice maeterlinck'in tek perdelik oyunu "çağrılmadan gelen"in ingilizcedeki karşılığı.


  (gulcheen - 31 Mart 2009 17:15)

 • comment image

  1999 yapımı david bailey filmi. başrolde, lemming, ma femme est une actrice ve antichrist gibi filmlerden tanıdığımız ünlü charlotte gainsbourg var.

  film bu akşam cnbc-e'de yayınlanmış; şu anda da tekrar gösterimi var. uyku tutmadı, kanal kanal gezinirken tesadüfen gördüm ve uzaktan kumandayı elimden bırakmak zorunda kaldım. çünkü cidden sürükleyici.

  filmin konusu hakkında cnbc-e sitesinden alıntı:
  "1944 tarihli george cukor klasigi gaslight'in günümüze uyarlanmış hali diyebileceğimiz the intruder, new york'a taşınıp orada evlenen fransız bir kadının gerilim dolu hikayesini anlatıyor. catherine yeni evlendiği nick'in evine yerleştikten sonra doğaüstü olaylara şahit olmaya başlar. dehşete kapılan genç kadın zamanla bu olayların nick'in öldürülmüş olan eski karısı stella ile bağlantılı olduğunu keşfedecektir. izleyicisine soluksuz bir gerilim vaat eden the intruder’da başroldeki charlotte gainsbourg ve nastassja kinski performanslarıyla göz dolduruyor"


  (ilbertus - 3 Temmuz 2010 03:46)

 • comment image

  dün gece gece kendini izletip aklımı başımdan alan film. şanslıydım, gece tekrarını izledim böylece reklamlardan da muaf kaldım. garip, izlenilesi, uzay-zaman bükülmesinin şaşırtıcı sonuçlarını ortaya koyan bi filmdi. tırstım mı, tırstım o ayrı.


  (golgem var iyi ki golgem var - 3 Temmuz 2010 16:03)

Yorum Kaynak Link : the intruder