Çıkış Tarihi     : 08 Ağustos 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Aksiyon,Cinayet,Drama
Taglar             : Vertigo çizgi romanları,Dc çizgi romanlar,Beğenilenler,gangster,Grafik romana dayanıyor
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  BRON Studios , Creative Wealth Media Finance
Yönetmen       : Andrea Berloff (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Ollie Masters (IMDB),Ming Doyle (IMDB),Andrea Berloff (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Melissa McCarthy (IMDB)(ekşi), Tiffany Haddish (IMDB), Elisabeth Moss (IMDB)(ekşi), Domhnall Gleeson (IMDB)(ekşi), James Badge Dale (IMDB)(ekşi), Brian d'Arcy James (IMDB), Jeremy Bobb (IMDB)(ekşi), Margo Martindale (IMDB)(ekşi), Bill Camp (IMDB), Common (IMDB), E.J. Bonilla (IMDB), Myk Watford (IMDB), Wayne Duvall (IMDB), Pamela Dunlap (IMDB), John Sharian (IMDB), Brian Tarantina (IMDB), Will Swenson (IMDB), Annabella Sciorra (IMDB), Bernie McInerney (IMDB), Sharon Washington (IMDB), Matt Helm (IMDB), Angus O'Brien (IMDB), Ciaran O'Reilly (IMDB), Nicholas Zoto (IMDB), Maren Heary (IMDB), Stephen Singer (IMDB), Tatienne Hendricks-Tellefsen (IMDB), Jordan Gelber (IMDB), Brandon Uranowitz (IMDB), Bernie Rachelle (IMDB), Tina Benko (IMDB), Susan Blommaert (IMDB), George Riddle (IMDB), Tom Patrick Stephens (IMDB), Ann McDonough (IMDB), Joseph Russo (IMDB), Louis Vanaria (IMDB), James Ciccone (IMDB), Aaron Berg (IMDB), Jonathan Eddy Duran (IMDB) >>devamı>>

The Kitchen (~ Las reinas del crimen) ' Filminin Konusu :
Bugün Mo-rae ve Sang-in'in birinci evlilik yıldönümleri. Kutlama hazırlıkları içinde geçen yoğun bir sabahın ardından Mo-rae, Sang-in'e bir hediye bakmak için sanat galerisine gider. Galeride hiç tanımadığı biriyle tanışır ve bu ikili hesapta olmayan bir cinsel ilişkiye girerler. Mo-rae eve yaşananlardan dolayı gergin ve suçluluk duyarak gider ve olanları Sang-in'e itiraf eder. O akşam, evlerine bir misafir gelir. Du-rae, Sang-in'e yeni işinde yardımcı olmak için Paris'ten gelmiştir. Mo-rae'nin yaşadığı şokun sebebi ise Du-rae'nin galerideki adam olmasıdır. Adam geçici bir süre için çiftin yanında kalacaktır ve riskli aşk üçgeni de böyle başlar.


 • "yeşilköy'ün-istanbul'un en güzellerinden mekanı.hemen köşede.the kitchen krep yerken "bir insan için bu kadar haz çok fazla" düşüncesine engel olunamaz!"
 • "özellikle tv dizi sektörüne catring hizmeti veren şirket."
 • "elisabeth moss, melissa mccarthy, domhnall gleeson gibi isimleri kadrosunda barındıran bir aksiyon projesi. filmi andrea berloff yönetecek."
 • "2019 filmi, çizgi roman uyarlamasıdır ve çizgi romanı da gayet boş beleş bir şeydir. bunun yerine benzer temalı, ama çok daha sağlam bir hikayeye sahip back to brooklyn çekilebilirmiş."
 • "eleştirileri çok kötü olan film. çizgi romanı zaten iyi değildir ama bu kadar kötü olmasını beklemiyordum."
Facebook Yorumları
 • comment image

  gitmis mekan. resssmen gitmis. sacma sapan lubnan restorani olmus guzeller guzeli, dort dortluk kiçınım.arap şeyhi kiliklilar, etnik muzikler, aptal garsonlar ve karsilama hostesleri, nargileler var yerinde simdi. nasil canim sıkıldı. orayi alıp mis gibi yapmak hayat görevi artik. pisler, oraya o olur mu hic. olmaz tabi!


  (01ginger - 26 Mart 2014 00:00)

 • comment image

  2019 filmi, çizgi roman uyarlamasıdır ve çizgi romanı da gayet boş beleş bir şeydir. bunun yerine benzer temalı, ama çok daha sağlam bir hikayeye sahip back to brooklyn çekilebilirmiş.


  (malheiros - 23 Şubat 2019 14:49)

Yorum Kaynak Link : the kitchen