Çıkış Tarihi     : 05 Nisan 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Aksiyon,Drama,Tarih
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Bruce Lee Entertainment , Cinemax , Perfect Storm Entertainment
Yönetmen       : Loni Peristere (IMDB), Lin Oeding (IMDB), David Petrarca (IMDB)(ekşi), Assaf Bernstein (IMDB)(ekşi), Kevin Tancharoen (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Evan Endicott (IMDB),Josh Stoddard (IMDB),Jonathan Tropper (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Andrew Koji (IMDB), Jason Tobin (IMDB), Olivia Cheng (IMDB)(ekşi), Dean S. Jagger (IMDB), Kieran Bew (IMDB)(ekşi), Dianne Doan (IMDB), Langley Kirkwood (IMDB)(ekşi), Perry Yung (IMDB), Ryan Kruger (IMDB), Rich Ting (IMDB), Kenneth Fok (IMDB), Jenny Umbhau (IMDB), Dustin Nguyen (IMDB), Joanna Vanderham (IMDB), Tom Weston-Jones (IMDB), Hoon Lee (IMDB), Christian McKay (IMDB), Joe Taslim (IMDB), Henry Yuk (IMDB), Robert Hobbs (IMDB), David Butler (IMDB), Zoya Pon (IMDB), Rebecca Makin-Taylor (IMDB), Emily Child (IMDB), Andre Jacobs (IMDB), Grant Ross (IMDB), Patrick Baladi (IMDB), Brendan Murray (IMDB), Benike Palfi (IMDB), Frank Rautenbach (IMDB), Steve Wall (IMDB), Graham Hopkins (IMDB), Jacques Bessenger (IMDB), Nicholas Pauling (IMDB), Warrick Grier (IMDB), Andrew Jones-Davies (IMDB), Xin Wuku (IMDB), Johnny Yang (IMDB), Steve Park (IMDB), Ron Smerczak (IMDB) >>devamı>>

Warrior (~ Harcos) ' Dizisinin Konusu :
Alkolik bir boksör eskisinin oğlu Tom Conlon evine döner ve çeşitli dövüş sporlarının bir arada bulunduğu bir turnuva için babası tarafından hazırlanmaya başlar. Bu turnuva onu abisiyle karşı karşıya getirecek tir.


 • "film hakkında denilecek çok şey olsa bile şunu paylaşmak istiyorum: ananın amı nick nolte o nasıl oyunculuk!tanım: muhteşem film. muhteşem oyunculuk."
 • "seyrettiğim en gaza getirici filmlerden biri. ev arkadaşımı, iki tane komşumuzu bi de üst kattaki teyzeyi yere serdim... mahalleye çıkıyorum şimdi kim ayaktaysa ağzını burnunu kırıp özür dileyecem."
 • "izleyicinin üzerine sağlı sollu klişelerle saldıran film..."
 • "muthiş bir film, lakin kardes kardese sırf villada oturmak icin neler yapar görebileceğiniz film."
Facebook Yorumları
 • comment image

  takip ettiğim kadarıyla, türkiye'de vizyona girmemiş, güzel insanların oynadığı güzel film. filmde iki kardeşten tommy'i canlandıran tom hardy ibnesine iki çift lafım var; o trapezleri nasıl yaptın amına koduğum.?


  (giallo rosso - 2 Aralık 2011 17:11)

 • comment image

  --- spoiler ---

  tommy'nin babasına "şimdi siktir git burdan" dediği sahnede apışıp kaldım. öyle pis kalbi kırılmıştı ki adamın yani o sahneyi kelimeler ile ifade etmek imkansız neredeyse. sanki ben babama siktir çekmişim gibi dünyam altüst oldu orada ama ilerleyen sahnelerde babasının aynen kendisinin dediği gibi alkollü halini daha çok seviyorum dediği için alkollü içeceğin amına koyması ve durumu içler acısı halinde olması tommy'i hiç olmasa orada merhamete getirdi. acaba siktir çekti diye mi yoksa o hali mi babasını affetmesine yol açtı bilemedim ama bu olaylar zincirinin baba ve oğullu birleştirmesi ve sonunda tommy'in kolu kırılıp abisi ile de barışması beni gayet sevindirip göz yaşlarına boğdu. (bkz: manly tears)

  ---
  spoiler ---


  (toutaku - 17 Aralık 2011 21:13)

 • comment image

  film hakkında denilecek çok şey olsa bile şunu paylaşmak istiyorum: ananın amı nick nolte o nasıl oyunculuk!

  tanım: muhteşem film. muhteşem oyunculuk.


  (s9 - 2 Ocak 2012 20:07)

 • comment image

  seyrettiğim en gaza getirici filmlerden biri. ev arkadaşımı, iki tane komşumuzu bi de üst kattaki teyzeyi yere serdim... mahalleye çıkıyorum şimdi kim ayaktaysa ağzını burnunu kırıp özür dileyecem.


  (bockbay - 20 Ocak 2012 01:32)

 • comment image

  --- spoiler ---

  filmde koba karakterinin koçunun tek hatasi beethoven hamlesine karsilik verememesiydi. saldir, parcala, öldür yerine verecekti damardan wagner, verdi, bak o zaman ne egleniyorduk. harcadilar dağ gibi adami elin fizik ogretmeni karsisinda.

  bu arada, ikinci somestr'da bizim eleman eger okula geri dönerse, ogrencilerinden derste çıt çıkmaz ahahah

  ---
  spoiler ---


  (la traviata - 18 Aralık 2011 12:43)

 • comment image

  heyecandan yüzümde birleştirdiğim ellerimden akan terlerin bileklerimden süzülüşüne şahit olduğum film. 2012 yılında oscar ödllerinde nick nolte'ye yardımcı erkek oyuncu ödülünü vermeyen akademi üyeleri nakavtlara hgelesiniz!

  --- spoiler ---

  borcu olan adamdan korkacan
  ---
  spoiler ---


  (bu tabanca bu cakmak - 6 Şubat 2014 15:35)

 • comment image

  klişelerle dolu olduğunu söylemenin de artık klişeleştiği film.ama ben fizik öğretmeninin dövüşürken fizik bilgisini kullanmasını bekledim film boyunca,"x hızında y'ye vurursam z noktasına gelir ordan karaciğere bir darbe" tarzı bir düşünce geçmemesi,filmin tek eksik kalan klişesi sanırım.bir de pittsburgh'ta geçen bir film olmasına rağmen nasıl olur da amerikan futboluna veya hokeye bağlamazlar,anlayamadım.


  (alakota - 24 Ocak 2012 05:27)

 • comment image

  eğer herhangi bir dövüş sporuna ilginiz varsa muhtemelen beğenirsiniz.
  ama wing tsuna ilginiz varsa bilemem.
  ha bi de masa tenisi falan oynayıp da "ben niye beğenmedim" diye yanıma gelmeyin.

  ayrıca nick nolte, nick nolte'luğunu konuşturmuş.
  yaşlandıkça daha da büyüdü bu oyuncuların oyunculukları.
  ne güzel...

  --- spoiler ---

  babalarının otel odasında, alkolsüz geçen bin küsür günün ardından kafayı çekip "you stop the ship! you godless son of a bitch!" diye haykırdığı sahne bile yetti. o mülayim, mütedeyyin adam gitti, bir canavar geldi.

  ---
  spoiler ---


  (bonkor banker - 27 Ocak 2012 01:38)

Yorum Kaynak Link : warrior