Çıkış Tarihi     : 10 Nisan 2019 Çarşamba, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Macera
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Bear Grylls Ventures , Electus
Yönetmen       : Ben Simms (IMDB)
Senarist          : Robert Buchta (IMDB),Bear Grylls (IMDB)(ekşi),Delbert Shoopman (IMDB)
Oyuncular      : Bear Grylls (IMDB)(ekşi)

You vs. Wild (~ Dogaya Karsi Mücadele) ' Dizisinin Konusu :
Netflix’in interaktif dizisinin başrolünde, yıllardır Discovery Channel’da doğada hayatta kalma programı yapan Bear Gyrlls yer alıyor. İzleyicinin, Bear Gyrlls’i kendi seçimlerine göre yönlendireceği dizi 10 Nisan 2019'da 8 bölüm olarak yayınlanacak.


 • "nertflix’in beni çok heyecanlandıran yeni projesi. bekliyoruz."
 • "bandersnatch bekleneni veremedi. umuyorum ki o yapım sadece ısındırmaydı. şimdi hem 8 bölüm olması hem de senaryonun şu yapıma daha çok yakışması beni yine heyecanlandırdı. bekliyoruz."
 • "çokzel olacağa benziyor. bekleyip görelim."
 • "interaktif yerine direk düz bear grylls belgeli çekseler daha iyi olurmuş. üstte de yazıldığı gibi kararları netflix veriyor yine.not: netflix uygulaması olan smart lg tv'de izlenmiyor yine.."
 • "2. bölümde kıl olduğum yapım, ne seçersem gidiyor kötü karar görev iptal diyor, yine kendimizin karar veremediği, bizim yönlendirildiğimiz, bandersnatch'ten de kötü olan bir yapım olmuş maalesef."
 • "maalesef çok kötü bir içeriktir. 2. bölüm sonrası izlemeyi bıraktım."
Facebook Yorumları
 • comment image

  netflix'in, black mirror bandersnatch'in elde ettiği başarıdan çok daha önce planladığını tahmin ettiğim yeni interaktif dizisi. o kadar alternatifli dizi çekmek için bu kadar kısa sürede, "hmmm tuttu, demek ki sürdürmeliyiz,"den ötesini düşünmek lazım galiba. aynı zamanda netflix'in kullanıcısını ekran başında daha uzun süre tutup indirme bindirme işlerine balta vurma sürecini ilerletecek yapımdır. tam emin değilim, ancak bandersnatch'i torrent'ten edinenler aynı deneyimi yaşadılar mı?

  merakle beklemedeyiz. youtube tanıtım videosu bile interaktif.


  (voyager altin plak - 19 Mart 2019 14:12)

 • comment image

  bandersnatch bekleneni veremedi. umuyorum ki o yapım sadece ısındırmaydı. şimdi hem 8 bölüm olması hem de senaryonun şu yapıma daha çok yakışması beni yine heyecanlandırdı.

  bekliyoruz.


  (dogray - 19 Mart 2019 17:16)

 • comment image

  bandersnatch'te sürekli felakete sürükleyecek seçimler yapmaya çalışmıştım. sırf protein var diye ağzını şapırtadarak kırkayak yiyen birine nasıl kötü seçimler yaptıracağımın merakı içindeyim.

  normal birinden bahsediyor olsaydık şöyle olurdu:

  ayıyla karşılaştın.

  koşarak kaç ---------- ağaca tırman

  muhtemelen karşılacağımız:

  ayıyla karşılaştın.

  ---------- öldürüp ye -----------


  (mikua - 28 Mart 2019 12:59)

 • comment image

  netflix'in doğanın yaramaz ve azimli evladı bear grylls abimizi , yeni maceralarında bize yönlendirme imkanı sunduğu interaktif belgesel dizisi. henüz ilk 2 bölümünü izledim ancak bandersntach'e göre seçimler yaparken daha çok eğlendiğimi söylemeliyim. tabi her seçimi yaparken 'acaba hangisi daha çok zorlar' diye düşünerek en kötüsünü seçmeye çalışsam da bir şekilde onu da alt edeceğini bilmek işin heyecanını kaçıran bir etmen tabi ama yine de ufaktan bir tatmin duygusu vermiyor değil. bitirince daha detaylı bir analizini yaparım ancak özellikle seçenekler arası sürelerin kısa olması kısa sürede hikayede yeni bir seçim yapma şansı sunuyor bize ki bu da yine bandersnatch'e göre daha güzel bana göre.


  (martymcflyjr - 11 Nisan 2019 05:43)

 • comment image

  interaktif yerine direk düz bear grylls belgeli çekseler daha iyi olurmuş. üstte de yazıldığı gibi kararları netflix veriyor yine.

  not: netflix uygulaması olan smart lg tv'de izlenmiyor yine..


  (allahiniz yok mu ulaaan - 11 Nisan 2019 00:08)

 • comment image

  2. bölümde kıl olduğum yapım, ne seçersem gidiyor kötü karar görev iptal diyor, yine kendimizin karar veremediği, bizim yönlendirildiğimiz, bandersnatch'ten de kötü olan bir yapım olmuş maalesef.


  (frodonunparmagi - 10 Nisan 2019 18:20)

Yorum Kaynak Link : you vs wild