Çıkış Tarihi     : 08 Nisan 2019 Pazartesi, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Drama
Ülke                : İngiltere
Yapımcı          :  STV Productions
Yönetmen       : Niall MacCormick (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Rob Williams (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Isis Hainsworth (IMDB), Seylan Baxter (IMDB), Karla Crome (IMDB)(ekşi), Georgie Glen (IMDB), David Goodall (IMDB), James Harkness (IMDB), Zak Leyni (IMDB), Kelly Macdonald (IMDB)(ekşi), Allison McKenzie (IMDB), Nicholas Nunn (IMDB), Pooky Quesnel (IMDB), Andrew Rothney (IMDB), John Scougall (IMDB), Jamie Sives (IMDB), Joanne Thomson (IMDB), Ramon Tikaram (IMDB), Cal Macaninch (IMDB), Chloe Pirrie (IMDB), Caron Rae Brand (IMDB), John Hannah (IMDB), Hannah Young (IMDB), Christopher McPhillips (IMDB)

The Victim ' Dizisinin Konusu :
Gözlerinin önünde en yakın arkadaşına tecavüzedilen ve öldürülen Annie'nin (Jennifer Blanc) hayatı da tehlike altındadır. İki saldırgandan (Ryan Honey, Denny Kirkwood) kaçarken ormanda yaşayan Kyle (Michael Biehn) ile karşılaşır. Kyle ormanın sakinliğini seven bir adamdır. Yakışıklı adam medeniyetten uzakta yaşamaktadır, elbette kapısı çalınıp da hayatı bir kaos ortamına dönene dek. Size insanlara duyulan güveni sorgulatacak bu psikolojik gerilim filminde iki dünya çarpışıyor.


 • "gerçek kaçış oyunları/@tukenenkalem"
 • "(bkz: muk lau hung gwong)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  ne zaman vizyona girecek diye merak edilen 2011 yapımı eğlenceli bir korku filmi. an itibari ile izleyen 28 kişi ortalama 9,4 puan vermiş imdb de.

  terminator filminin yıldızı michael biehn hem yazıp hem yönetmiş hem de oynamış. tam bir b filmi.

  yıllar sonra edit: film fos beyler.


  (kumrengi - 23 Haziran 2011 00:19)

 • comment image

  kadıköy'de bir korku evi. 1 saatlik odaya kapatılıyorsunuz ve çıkmaya çalışıyorsunuz. heyecanlı gibi ama henüz gitmedim. sitesinde de herhangi bir fotoğraf paylaşılmamış ama değişik bir deneyime benziyor.

  http://thevictim.net/


  (goetica - 24 Nisan 2015 20:01)

 • comment image

  kadıköy'de, boğa'ya çok yakın, korku temalı ve testere'den esinlenilmiş bir odadan kaçış oyunu. her an her yerden bir şey çıkabilir endişesiyle alfabeyi saymayı bile unutturuyor insana. :) bulmacalar aslında çok zor değil belki ama korku ögelerine çok ağırlık verdikleri için, normalde çok basit çözeceğiniz bulmacayı bile çözemez hale geliyorsunuz. kesinlikle çok eğleniyorsunuz. şiddetle tavsiye ederim.


  (hanibananick - 10 Temmuz 2015 10:34)

 • comment image

  instagram'da thevictimnet kullanıcı adıyla görebileceğiniz evden kaçış oyunu. salı gecesi gittik, gece tarifesine denk gelmiş olmamıza rağmen baya eğlendik. spoiler vermek istemiyorum ama şunu söyleyebilirim ki korkuyu kendi zihninizde oluşturuyorsunuz. yani birilerinin kapı arkasından "bö!" diye çıkmasına gerek yok, zaten korkuyu tüm bedeninizde hissetmeye programlı olarak giriyorsunuz o odaya. ilk odanın şifresini çözmek bizde epey zaman aldı* ve ortam da çok sıcaktı. rezervasyon yaptırdıktan sonra kimseyle muhatap olmadan direk oyuna başlayacağınız için size tavsiyem, palto ve çantalarınızı odadaki koltuğun üzerine yavaşça bırakmanız. zaten bir süre sonra "piştim, öldüm..." demeye başlıyorsunuz, jigsaw abi de sizi duyup o böğürtülü sesiyle "eşyalarını koltuğun üzerine bırak!" diyor. adam çok düşünceli ya, kıyamam.*


  (exceptional zat - 18 Şubat 2016 13:57)

Yorum Kaynak Link : the victim