Çıkış Tarihi     : 19 Mart 2019 Salı, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi
Taglar             : Özel tv,stand up komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  It's So Easy Productions , Netflix
Yönetmen       : Amy Schumer (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Amy Schumer (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Amy Schumer (IMDB)(ekşi)

Amy Schumer: Growing ' Filminin Konusu :
Amy Schumer Growing is a TV special starring Amy Schumer. Amy Schumer's live stand-up set performed in Chicago where she jokes about marriage, pregnancy and personal growth.


Oyuncular
 • "roast of charlie sheen'de charlie sheen'den ayar yemekten kurtulamayan çiçeği burnunda amerikalı komedyen."they know me on mars … they don't even know you in this room!""
 • "(bkz: overrated)sarah silvermanın tırnağı olamaz."
 • "kendi vajinasindan baska bisey anlatmayi bilmeyen kadin. bunun uzerine louis ck izleyin de pasiniz silinsin."
 • "ne zaman görsem tiksindiğim miss piggy."
Facebook Yorumları
 • comment image

  ilk olarak bir kaç yıl önce charlie sheen'in roast'ında tanıdığım komedyen. o zamanlar pek bileni yoktu, hatta roast süresince bu durumla dalga geçtiler. o gün gerçekten başarılı bir performans sergilemişti ki tanınmasına vesile oldu.

  lakin bugün geldiği nokta bence hakkettiği bir nokta değil. oscar'a katılacak, golden globes'ta konuşulacak kadar yetenekli mi, sanmıyorum. kendisinden çok daha başarılı ve komik kadın komedyenler var. özellikle natasha leggero diye bir kadın var ki asıl buraları hak eden bence odur.

  azalarak bitmesin ama biraz azalsa iyi olur kanımca.


  (defy - 28 Şubat 2016 22:08)

 • comment image

  gördüğüm en itici komedyenlerden biri, inside amy schumer denen gudiklik için diğer komedyenlerden espri çalması mı dersin, şişmanım ben ama çok güzelim haa esprileri dışında en çok my vagina üzerine kurduğu espriler mi dersin, hiç elle tutulur tarafı olduğunu düşünmüyorum. ne bok yemeye bu kadar programı olduğu konusunda da en ufak fikrim yok belki amerikalıların espri anlayışı benimkinden farklıdır.


  (kurremkamerruk - 29 Şubat 2016 13:03)

 • comment image

  sürekli bi am göt meme espirileri, sürekli bi ben şöyle bok gibiyim şöyle şişmanım ve bunu siklemiyorum bak bunun üzerinden espiriler yapıyorum havaları olan ve bunlardan başka - en azından benim gördüğüm kadarıyla - bir olayı olmayan, tekdüze, sıkıcı, vasatın bi tık üstü komedyen.

  hırsızlık olayı da şaşırtmadı açıkçası. pek yaratıcı gözükmüyor zaten.

  3/10


  (decaf - 16 Mart 2017 13:12)

 • comment image

  buram buram avamlık kokan, en ufak bir zeka parıltısı içermeyen, "cesur" olduğunu düşünerek bir şeylere tutunmaya çalışan bir kadın izledim ben.
  40 dakika seks konuşup, birden silahlanmayla ilgili konuşmasına "inanın, memesine boşalınmasını isteyen kadınlar da yanlış silahlanma sebebiyle ölmek istemeyebilir" diyerek alkış aldı. ya bir git allasen, böyle halka oynamak görmedim.


  (eg basini usul usul yuru simdi - 31 Mayıs 2017 11:05)

 • comment image

  kendi vajinasindan baska bisey anlatmayi bilmeyen kadin. bunun uzerine louis ck izleyin de pasiniz silinsin.


  (eralda - 3 Temmuz 2017 22:11)

 • comment image

  ne zaman görsem bende tiksinme duygusu yaratan kadın. ikiyüzlü sjw amerikan kadınlarının özeti gibi olan insan. yok amım şöyle kokar, yok sevgilim yüzüme şöyle patladı falan diye salak salak cinsellik ile prim yapmaya çalışan bir varlık. amerikada değil de, başka bir ülkede olsaydı şuanki ün ve parasının yüzde birini kazanamazdı.
  bir başka içi kötü kadın için (bkz: lena dunham)


  (tomorrowman - 7 Şubat 2018 14:36)

Yorum Kaynak Link : amy schumer