Çıkış Tarihi     : 24 Nisan 2019 Çarşamba, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Drama
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Anonymous Content , Blackpills
Yönetmen       : Rightor Doyle (IMDB)
Senarist          : Rightor Doyle (IMDB)
Oyuncular      : Zoe Levin (IMDB)(ekşi), Brendan Scannell (IMDB), Micah Stock (IMDB), Theo Stockman (IMDB), Kevin Kane (IMDB), Stephanie Styles (IMDB), D'Arcy Carden (IMDB), Alex Hurt (IMDB), Gianmarco Soresi (IMDB), Matthew Wilkas (IMDB), Gabrielle Ryan (IMDB), Charles Gould (IMDB), Alysha Umphress (IMDB), Stephen Reich (IMDB), Jamar Greene (IMDB), Eric Berryman (IMDB), Leonard Berdick (IMDB), Jade Elysan (IMDB), Chad Burris (IMDB), Joe Essig (IMDB), Matthew Risch (IMDB), Tansy (IMDB), Amy Bettina (IMDB), Manelich Minniefee (IMDB), Rosanny Zayas (IMDB), Miriam Baron (IMDB), Jon Fleming (IMDB), Jonathan Hart (IMDB), Travis Ocasio (IMDB), Michael Lazarus (IMDB), Casper Ostman (IMDB), Ricardo Castelo (IMDB), Michael Whitelaw (IMDB), Gary Junior Gatling (IMDB), Robert Walker Jeffery (IMDB), Seth Borden (IMDB), Priscilla Gore (IMDB), Vin Kridakorn (IMDB), Jeremy Dalton (IMDB), Sho Suzuki (IMDB) >>devamı>>

Bonding (~ Amizade Dolorida) ' Dizisinin Konusu :
New York lisansüstü öğrencisi olan bir üniversite öğrencisi ek iş olarak dominatriks yapıyor ve üniversitede tanıdığı gay arkadaşını işe alıyor. Dizi, özgüven sorunları olan bir erkekle kendisinden emin oldukca özgüveni tavan yapmış yüksek lisanslı kadının aralarındaki arkadaşlığı işliyor.


 • "sezon içindeki bölümlerin sürelerinin toplamı bir türk dizisi bölümünden daha az olan yeni netflix yapımı."
 • "16-17 dakikalık 7 bölümden oluşan bdsm temalı netflix mini dizisi. çok boş zamanım vardı izledim,sizin de böyleyse izleyebilirsiniz. puanım 5/10."
 • "dolgu yaptığımızda,dolgunun dişe tutunmasını arttıran adeziv madde"
Facebook Yorumları
 • comment image

  çok fazla düşündürmeden bir cuma gecesi çerez niyetine güzel giden dizi, sonunda tatlı bir sırıtmayla kapatmanız da olası, ayrıca her şeye gay hikayesi ekliyorlar öğğğ diyenlere de sadece hetero çift hikayelerinin olduğu ortadoğu dizilerini öneririm.


  (snickets - 27 Nisan 2019 00:50)

 • comment image

  bdsm temalı netflix şeysi. lan hepi topu 7 bölüm var 5. bölüme geldim daha bir şey göremedim bu nasıl iş amk. hayır madem yapamayacaksınız alın beni danışman olarak size reyting kırdırayım alsşdkalşsdk. bdsm hakkında bir bok bilmiyorsun netflix sus sus.
  işte bunlar hep freudluk benlik işler ama başka mesleklerde hayatımızı köreltiyoruz.


  (patlak fermuar - 26 Nisan 2019 20:37)

 • comment image

  netflix bir dominatrix ve arkadaşı üzerine bir sitcom yapmış! medyada bdsm'in yer kazanması ve normalleşmesi de beni heyecanlandıran düşünceler. umarım güzel işlemişlerdir.

  not: daha türkçe fragmanı yok. özetle dom kadın arkadaşına suç ortağı/bodyguard gibi birine ihtiyacım var diyor ve onu kendi dünyasına çekiyor. geçmişte de aralarında bir şeyler olmuş....


  (pismetalci - 24 Nisan 2019 15:08)

 • comment image

  ek iş olarak dominatrikslik yapan yüksek lisans öğrencisi bir kadının, lisedeyken yakın oldukları gay arkadaşını asistan olarak tutması ve onu bdsm dünyasının içine çekmesiyle gelişen olayların anlatıldığı yeni netflix dizisi.

  imdb
  trailer


  (mjorate - 24 Nisan 2019 14:01)

 • comment image

  bonding iki 1 gigabit ethernet karti birlestirip, 2 gigabit hiza cikarmak degildir. ote yandan nihayetinde olusan virtual device'in toplam bandwidth'i 2 gigabittir (teorik olarak)

  kimse size bir connection'in bonding yapilmis device uzerinde iki kat (ya da kac kat ise artik) hizli olacagini vaat etmez zaten. fakat o device'in sahip oldugu toplam bandwidthin fiziksel aygit sayisi * bandwidth oldugu da dogrudur.

  iki farkli kavrami karistirmamakta fayda var.


  (guru - 27 Şubat 2017 23:11)

 • comment image

  hiz arttirmanin yani sira, yuk dengeleme* ve fault tolerance saglayan islem. bonding icin kullanilan surucu* 2.4 kernelinden itibaren , linux kernel yapisinin bir parcasi olmustur (tarlaya capaya faydasi var mi emekci halkimin karnini doyurur mu ? tey tey).


  (ogamiitto - 6 Mayıs 2004 18:18)

 • comment image

  nedeni linux mudur, network sürücüsü müdür, bilmem ama aynı subnet'de tanımladığınız 2 ethernet kartından birinin otomatik devre dışı kalmaması için kullanılır.

  edit: yazarken kafam çok güzelmiş, 2 ethernet kartından ziyade 2 porta sahip bir ethernet kartı olacaktı.


  (spsash - 30 Mart 2011 21:29)

Yorum Kaynak Link : bonding