Süre                : 1 Saat 51 dakika
Çıkış Tarihi     : 19 Nisan 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Cinayet
Ülke                : İngiltere
Yönetmen       : Simon Rumley (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Will Gilbey (IMDB)(ekşi),Simon Rumley (IMDB)(ekşi),Terry Stone (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Holly Earl (IMDB)(ekşi), Kate Braithwaite (IMDB), Andy Beckwith (IMDB), Dominic Keating (IMDB)(ekşi), Geoff Bell (IMDB)(ekşi), Leo Gregory (IMDB), Justin Salinger (IMDB), Jamie Foreman (IMDB)(ekşi), Terry Stone (IMDB), Paul Kitson (IMDB), Joe Egan (IMDB), Roland Manookian (IMDB), Doug Allen (IMDB), Michael McKell (IMDB), Josh Myers (IMDB), Theo Devaney (IMDB), Max Dowler (IMDB), Nadia Forde (IMDB), Mark Harris (IMDB), Kem Croft (IMDB), Dominic Kinnaird (IMDB), Chris Wilson (IMDB), Ali Cook (IMDB), Jason Riddington (IMDB), Adam Saint (IMDB), Andrea Coombs (IMDB), Malcolm Freeman (IMDB), Dan Styles (IMDB), Nicholas Gecks (IMDB), Mark Preston (IMDB), Martin Bishop (IMDB), Matt Townsend (IMDB), Steve Carroll (IMDB), Kerim Hassan (IMDB), Christopher Dunne (IMDB), Shawn Dixon (IMDB), Steve Collins (IMDB), Jamie O'Hara (IMDB), Colin Burt Vidler (IMDB), Martyn Mayger (IMDB) >>devamı>>

Once Upon a Time in London ' Filminin Konusu :
Once Upon a Time in London is a movie starring Holly Earl, Andy Beckwith, and Kate Braithwaite. Dramatising the violent reign of two of London's most notorious gangsters, Billy Hill (Leo Gregory) and Jack 'Spot' Comer (Terry Stone),...


 • "bir şarkı defalarca nasıl dinlenir sorusunun cevabı olabilecek bir dire straits şarkısıdır."
 • "(bkz: c'era una volta il west)"
 • "dire straits'in communique albümünün açılış parçası... alchemy live daki uzun versiyonu çok başarılıdır"
 • "mukemmel bir dire straits parcasidir, alchemy konser albumunun de giris sarkisidir hatta, 13 dakika surer, bunyeyi keyiften keyfe kosturur.*(bkz: mark knopfler)"
 • "ennio morricone'in aynı isimli film için yaptığı şahane beste. insanın tüylerini diken diken eden cinsten."
Facebook Yorumları
 • comment image

  ilk donem dire straits parcalarindan. aksak bir ritm. enfes gitarlar. genizden kart bir ses.
  kovboy cizmelerimiz, potikare pamuklu gomleklerimiz, kalın deri kemerlerimiz, steve mc queen tarzı yuruyusumuz ve sac stillerimiz ile bira ve kısa camel gunlerini anımsatır bizlere.


  (allahkahrbela - 28 Ocak 2005 12:13)

 • comment image

  dire straits'in communique albümünün açılış parçası... alchemy live daki uzun versiyonu çok başarılıdır


  (bluesman - 12 Haziran 2001 15:45)

 • comment image

  panagia'da büyülenmiş gibi etrafa bakıyordum. sonra arabadan indik, birkaç adım attık. bir melodi duydum. panagia'daki ilk saniyelerim... yok canım, değildir. birkaç adım daha attım, müzik bana daha da yaklaştı.

  hiçbir şeyin böyle güzel tamamlanacağına inanamazdım. panagia'nın asırlık ağaçları, dar sokakları, evleri, evlerinin çatıları, yukarıda dağ, aşağıda ege'nin mavisi. güneş batsa ne olur! bunlar yetmez gibi... başımı çevirdim: once upon a time in west!

  üç yunan, oturmuşlar sandıkların üstüne bira içiyorlar. yıl 2014, transistörlü radyo ve dire straits! ağlasam mı gülsem mi bilemedim.


  (caylakadam - 18 Ağustos 2014 20:36)

 • comment image

  cakir keyif zamanlarda, sessiz bir ortamda, parcanin giris bolumu insani bir milyon cesit ruh haline sokabilecek kadar guzeldir... yogun bas ritmleri uzerindeki tiz gitar sesleri ors cekic ve uzengi uzerinde inanilmaz damak zevkleri birakir.. dire straits'in master piece parcalarindan olup bunyelere depresif bir ruh hali asiladigi da soylenmektedir.. evet cok basarilidir.. mukemmeldir..


  (bloody - 12 Nisan 2003 00:34)

 • comment image

  dire straits- alchemy live albumunun ilk sarkisini olusturan parcadir. ruhun derinliklerinde debisi siddetle artan bir coskunun akiskanligi ile bunyeyi esir eder.

  gitarin yaydigi tinilarin ritmi bunyeye o kadar tesir eder, ki ister istemez kafa kendi halinde salinim yaparken, govde ve bacaklar da “oturmaya mi geldik” refleksi gonderiverir beyne.
  otomobilde agir aksak yol alirken camlari actirir; direksiyonu gitar misali kavratir ve araca ayni ritimde gaz pedali ve depriyaj pedali atraksiyonlari vermeye yoneltir. hafiften ruzgarli bir havada ve yagmura calan bir aksam uzeri kulak kabartildiginda ise tadindan dinlenmez.


  (olmayanaergi - 12 Mart 2003 18:35)

Yorum Kaynak Link : once upon a time in the west