Süre                : 1 Saat 39 dakika
Çıkış Tarihi     : 26 Nisan 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Drama
Ülke                : İngiltere
Yapımcı          :  Substantial Films
Yönetmen       : Tom Sands (IMDB)
Senarist          : Mick Sands (IMDB)
Oyuncular      : Sandy Batchelor (IMDB), Daisy Keeping (IMDB)(ekşi), Adam Astill (IMDB), Ben Porter (IMDB), Pandora Clifford (IMDB), Tom Knight (IMDB), Clifford Barry (IMDB), Jan Goodman (IMDB), Melanie Gayle (IMDB), Hudson Lister (IMDB), Janette Edisford (IMDB), Holly Woodhouse (IMDB), Ed Jones (IMDB), Ewen MacIntosh (IMDB), Graham Vanas (IMDB), Bibi Lucille (IMDB), Mate Rezmuves (IMDB), Luke Anthony (IMDB), Natalia Hinds (IMDB), Angus Foulkes (IMDB), Lee Michaels (IMDB), Geoffrey Osborne (IMDB), Lesley Curtis-Brown (IMDB), Alessia Gotti (IMDB), Rachel Dobell (IMDB), Henry Barnes (IMDB), Sara Parker (IMDB), Lily Fraser (IMDB), Robert Roy (IMDB), Colette Redgrave (IMDB), Jonathan Hopwood (IMDB), Aiden Champion (IMDB), Simon Flynn (IMDB), Gerald Maliqi (IMDB), Fred Martin (IMDB), Lorraine Pallat (IMDB), Margot Richardson (IMDB), Alan Sciberras (IMDB)

Rupert, Rupert & Rupert (~ Three Acts) ' Filminin Konusu :
Rupert, Rupert & Rupert is a movie starring Sandy Batchelor, Daisy Keeping, and Adam Astill. A bittersweet comedy-drama about a struggling actor with multiple personality disorder whose three identities battle for control when he...


 • "filmde trende giderken hayri pıtırın alnindaki hedeyi gordukten sonra patlattıgı o wikkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiid (wicked) deyisiyle kalbime taht kurmus zibidi"
 • "doctor who olarak gormek istedigim mimikli. doctor'un zaten ginger olasi cok fazla. rupert'tan olur bence. steven moffat duy beni."
 • "harry potter filmlerinden sonra aktör olarak daha fazla iş yapması gerekirken daniel ve emma'nın gerisinde kalmıştır, halbu ki serideki oyunculuğu bu ikiliden daha iyiydi."
 • "mükemmel mimikli sevimli adam. ayrıca daniel radcliffe ne kadar rüküş bir adamsa, rupert grint de o kadar şık."
Facebook Yorumları
 • comment image

  filmde trende giderken hayri pıtırın alnindaki hedeyi gordukten sonra patlattıgı o wikkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiid (wicked) deyisiyle kalbime taht kurmus zibidi


  (odyssey - 11 Şubat 2002 00:19)

 • comment image

  daniel radcliffe her geçen gün biraz daha garipleşirken** kendisi gittikçe hoşlaşmaktadır. hele bir de gala fotograflarına bakarak, takım elbise - converse ve turuncu saç uyumuyla pek süper olduğunu bile söyleyebiliriz.


  (pinkhead - 30 Haziran 2008 21:38)

 • comment image

  cherrybomb adlı filmde ne kadar büyüdüğünü gözlerimizle gördüğümüz ingiliz aktör. keşke büyümeseymiş lan! küçükken sümük gibi bi tipti, tek özelliği oyunculuk kabiliyetinin güçlü olmasıydı. şimdi heykel gibi vücut yapmış, zaten bembeyaz teni var adamın. (son harry potter filminde de şahit olduk) bir de o nasıl bir gülüş, yandan çarklı. vay arkadaş. celebrity crush bir yana, bu şahıs gerçekten iyi oyuncu. zaten artık "eğitim meğitim işlerini bırakıcam, oyunculuğuma önem vericem hacı" diye de bir açıklama yapmış. iyi de olmuş, ingiltere'den çıkan büyük aktörlerin arasına girer belki. severek izleyeceğiz.


  (neverworks - 24 Kasım 2010 02:24)

 • comment image

  eğer en son izlediğiniz harry potter filmi azkaban tutsağı ise, dicitürkte deathly hollows'a denk geldiğinizde "oha bu ne a.k." dedirten ve filmi izleten adamdır kendisi.
  karı kısmısı olarak biz de kızıl seviyoruz evet.


  (elfarran - 16 Ocak 2012 00:33)

 • comment image

  doctor who olarak gormek istedigim mimikli. doctor'un zaten ginger olasi cok fazla. rupert'tan olur bence. steven moffat duy beni.


  (aciortay - 25 Ocak 2014 01:13)

 • comment image

  harry potter filmlerinden sonra aktör olarak daha fazla iş yapması gerekirken daniel ve emma'nın gerisinde kalmıştır, halbu ki serideki oyunculuğu bu ikiliden daha iyiydi.


  (sleeping with ghosts - 16 Eylül 2015 09:28)

Yorum Kaynak Link : rupert grint