Çıkış Tarihi     : 10 Mayıs 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi
Taglar             : cheer squad,cheer leader,Bir sözcük başlığı,youtube video,Kendine inanmak
Ülke                : İngiltere,ABD
Yapımcı          :  Sierra / Affinity , Mad As Birds , Rose Pictures
Yönetmen       : Zara Hayes (IMDB)
Senarist          : Shane Atkinson (IMDB),Zara Hayes (IMDB)
Oyuncular      : Diane Keaton (IMDB)(ekşi), Jacki Weaver (IMDB), Celia Weston (IMDB)(ekşi), Alisha Boe (IMDB)(ekşi), Charlie Tahan (IMDB), Rhea Perlman (IMDB)(ekşi), Phyllis Somerville (IMDB)(ekşi), Pam Grier (IMDB)(ekşi), Patricia French (IMDB), Ginny MacColl (IMDB), Carol Sutton (IMDB), Bruce McGill (IMDB), Alexandra Ficken (IMDB), David Maldonado (IMDB), Karen Beyer (IMDB), Sharon Blackwood (IMDB), Afemo Omilami (IMDB), Frank Hoyt Taylor (IMDB), Suehyla El-Attar (IMDB), Jessica Roth (IMDB), Angela Mitchell Kronenberg (IMDB), Annie Jacob (IMDB), Jacqueline Clay Chester (IMDB), John Atwood (IMDB), Robert Larriviere (IMDB), Leon Lamar (IMDB), Dorothy Steel (IMDB), Charles Green (IMDB), Joshua Allen (IMDB), Kathi Binkley (IMDB), Austin Blackburn (IMDB), Victoria Blade (IMDB), Chuck Clark (IMDB), Maxwell Highsmith (IMDB), Jasmine Holloman (IMDB), John Paul Kakos (IMDB), Deeivya Meir (IMDB), Ken Melde (IMDB), Mike O'Loughlin (IMDB), Kevin Petruski Jr. (IMDB) >>devamı>>

Poms (~ Dancing Queens) ' Filminin Konusu :
Poms is a movie starring Diane Keaton, Pam Grier, and Jacki Weaver. POMS is a comedy about a group of women who form a cheer leading squad at their retirement community, proving that you're never too old to 'bring it!'


 • "herkes gibi yok olmuş müzik grubudur."
 • "ilk defa bir cumartesine tv'deki şovlarıyla başladım, bişi diyim mi? çok eğlenceliler. plus i love disney channel !"
 • "hannah montana ile birlikte disney channel'ın amerika'ya saldığı on beş yaş ve altındaki kızlar üzerinde etkisini gösteren çağımızın vebası."
 • "çocuk yetiştirmeyi bilmeyen amerikan ebeveynlerinin son mahsulü. halinize şükredin sizin küçük emrahınız vardı."
Facebook Yorumları
 • comment image

  disney zamanlarından beri takip ettiğim boyband. ilk çıktıkları zaman aynı seviyede oldukları miley cyrus, selena gomez, demi lovato gibi isimler kadar başarılı bir kariyerleri olmasa da bir şekilde piyasada kalmayı başardılar. son günlerde de nick jonas'ın priyanka chopra ile evliliği büyük olay olduğu için bu rüzgarı arkalarına alıp yeni bir şarkı* çıkarmaya karar verdiler muhtemelen. fena bir şarkı değil, başarılı olurlar umarım. çünkü kevin jonas hiç para kazanamıyor gibi geliyor bana, adamın iki tane çocuğu var, üzülüyorum.


  (bilge kaplumbaga - 2 Mart 2019 21:13)

 • comment image

  çocuk yetiştirmeyi bilmeyen amerikan ebeveynlerinin son mahsulü. halinize şükredin sizin küçük emrahınız vardı.


  (quarcy - 11 Aralık 2008 00:00)

 • comment image

  mtv video müzik ödüllerinde, russell brand kendileriyle ciddi anlamda dalga geçtiği halde esprilere ses etmemiş garip çocuklardır. şükran gününde beyaz saraya gidip marş falan söylerler, sonra ellen'a* çıkıp "bush pembe ayakkabılarımı sevdi!" diye kafa bulmayla karışık saçmalarlar, şarkılarında "i'm hot, you're cold" şeklinde sözler mevcuttur fakat heryerde karşınıza çıktıkları ve gerzekliklerinden kaynaklandığını sandığım bir sempatiklikleri* olduğu için sevilesidirler.

  http://www.youtube.com/watch?v=scxlhgpczuc


  (pinkhead - 13 Ekim 2008 21:24)

 • comment image

  uc muzik sevdalisi delikanlinin kurdugu bir gruptur jonas brothers.

  ben bu uc afacani ilk tv'de gordum, daha kotusu ne zaman acsam bu mereti karsima cikti bu uc tipsiz arkadas. tipsiz dedigime bakmayin cevrelerinde bir kiz grubu var, kiclarini yirtana kadar bir bagiriyorlar, dunyan sasar. surekli bunlarla gezen ilginc yasam formlari. dedim herhalde ben anlamiyorum isten. ben baltanin tekiyim, bunlar yakisikli. neyse en son actim disney channel'i (bayilirim, super kanal) akrobatlik yapiyorlardi. dedim kim ya bunlar? neleroler?

  actim youtube'i bir iki sarikilarini dinliyim dedim. bakiyorum video'lara. birini 34 milyon kisi seyretmis, digerini 28 milyon. hey masallah, hey masallah. neyse actim sarkilari, hay acmaz olaydim. hay o elimi kirsalardi.

  bundan 5 sene evvel, biri dese olm su hanson biraderler vardi ya, onlari deli gibi ozleyeceksin. ah niye gittiniz diye honkureceksin.... kim dediyse onun agzini kirayim. som agizli ibis.

  eey hanson efendi su meydani bunlara bos biraktin ya, alacaginiz olsun. fan'inizdim ulan ben sizin. esek herifler


  (please dont die - 5 Eylül 2008 23:35)

 • comment image

  the ellen degeneres show'da sık sık lafları geçince, youtube profillerinden rastgele bir iki videolarını izlediğim, şaka gibi gruptur. öncelikle kendileri italyan, alman, cherokee ve irlanda genlerine sahiplermiş, dış görünüşlerindeki farklılıkları böyle açıklayabiliriz sanırım ama gel gör ki o youtube videolarını açıklayabilemedim ben, queen elizabeth'le**** tek kale maç yapmaktan tut, fanlarına kurabiye ve kahve servisi yapmalarına kadar geniş bir yelpazede saçmalamışlar.


  (pinkhead - 10 Ağustos 2008 11:19)

Yorum Kaynak Link : jonas brothers