Süre                : 1 Saat 21 dakika
Çıkış Tarihi     : 19 Nisan 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Drama
Taglar             : queer,dişi,Lgbt,role play,lesbian fingering
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Under 1 Roof Productions
Yönetmen       : Amara Cash (IMDB)
Senarist          : Alex Bloom (IMDB),Alex Bloom (IMDB),Amara Cash (IMDB)
Oyuncular      : Madison Lawlor (IMDB), Montana Manning (IMDB), Andrew Pifko (IMDB), Kamala Jones (IMDB), Jodi Carol Harrison (IMDB), Seth Cassell (IMDB), Monte Markham (IMDB)(ekşi), Ronnie Clark (IMDB)(ekşi), Lissa Danshaw (IMDB), J.J. Hawkins (IMDB), Brian Gilleece (IMDB), Joshua D. Lewis (IMDB), Verona Blue (IMDB), Lorelei Mote (IMDB), Rigo Obezo (IMDB), Duncan Barrett Brown (IMDB), Ben Collotta (IMDB), Rey Engelhard (IMDB), Jorgie Goico (IMDB), Rebecca L'Amore (IMDB), Eloy Perez (IMDB)

Daddy Issues ' Filminin Konusu :
Daddy Issues is a movie starring Madison Lawlor, Montana Manning, and Andrew Pifko. Maya, a queer pixie artist, meets and falls madly in love with her insta-crush: the sexually fluid fashionista, Jasmine. It's all gumdrops and...


 • "bundan muzdarip o kadar kız var ama çoğu farkında bile değil."
 • "fuckboy'un ekmeği."
 • "gayr-i resmi bir turk atasozu der ki buna sahip olan bir kizla cikacaginiza kendinizi bogaz koprusunden atin daha iyi."
 • "hatunların efendi adam yerine piç tercihindeki ana etmen. babayı ararken babayı alıyoruz; o ayrı."
 • "(bkz: barney stinson)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  burcu esmersoy bu soruna sahip kadınlara güzel bir örnek. alta burcu'nun bir röportajından alıntı koyuyorumm. evet üzgünüm ama sana burcunun röportajını okutacağım.

  -gazeteci:annenden mi yoksa babandan mı kalmış bu genetik miras?

  -burcu: annem de bence güzel bir kadın. göz ve yüz şeklimi ondan almışım. diğer fiziksel özelliklerim ve maalesef kişiliğim ise babamdan miras.

  -g: neden maalesef?

  -b: babam olduğu gibi bir insandır ama çok serttir.

  -g: şimdi nasıl peder bey ve valide hanım’la aranız?

  -b: babamla görüşmüyorum. annemle ise aramızda enteresan bir bağ var.

  -g: evliliğin yürümedi ama...

  -b: eski kocam anneme benzediği için ayrıldım. babama benzeyen erkeklerle ise hep mutlu oldum, öyle söylediğin gibi mutsuz beraberlikler falan yok yani.

  -g: nasıl bir sevgili burcu esmersoy?

  -b: ruhumda geyşalık var inanır mısın?"

  özet: babası sert bir adam ve bunu terk etmiş. bu da huzuru o adama benzeyen erkeklerle beraber olup onlara hizmet etmekte bulmuş.

  kendime not: geneli de burcu gibi böyle kıpır kıpır süslü ve seksi hatunlardı zaten. şimdi anlıyorum seni.


  (duramayabilen - 4 Mayıs 2018 16:28)

 • comment image

  baba hayatta değil, baba terketti ve hayatta, baba terketti ve hayatta değil, baba terkedip yeni aile kurdu vs. vs. pek çok sebepten ortaya çıkabilen, kadınların en büyük arızası olduğunu düşündüğüm rahatsızlık.

  bu sorundan müzdarip çok kadın tanıdım. beraber olduğum kadınların da neredeyse hepsinin baba problemleri vardı.

  sorunun sebebine göre değişen davranışları var.

  babasına özlem duyanlar o adamı andırdığınız için sizle beraber oluyor. o karakteri tamamlamanız için ise kısa bir süreniz var. yoksa güle güle. çok sık sevgili değiştiriyorlar ve yalnız kalamıyorlar. devamlı o adamı aramak ve bulamamak.

  babasından nefret edenler (mantıklı davranmayı seçtiyse) babasının tam tersi özelliklerde eş arıyor. ama o nefret, içten içe özlemle karışıp sizde yine o adamı aramasına sebep oluyor. burada işler çok karışmakta.

  babasından nefret eden kadın bazen sırf babasına benziyorsunuz diyede sizle beraber olur. sonrasında babasından alamadığı intikamı sizden almaya çalışır. burada da işler sevimsizleşiyor.

  en belirgin ortak özellikleri hepsinin erkek ilgisine neredeyse aç olması. bütün erkekler benimle ilgilensin, bana hayran olsun, hatta aşık olsunlar kafasındalar. radarlarındaki bütün erkeklerle kısa sürede samimi olup flörtleşirler. bu sebeple yedekte çok fazla erkek beklemektedir. genelde en iyi anlaştıkları kişiler erkek olur.

  mevzu bahis tanıdığım kadınlar gerçekten kaliteli kültürlü kadınlardı. yaşadıkları şeylerin hepsi çok acı ve hepsinde büyük yaralar bırakmış. buradan onları öpüyorum. ama baba problemi olan bir kadınla ciddi ilişki düşünüyorsanız salim kafayla oturup tekrar düşünün derim.

  edit: ek ortak özellik. mutluluklarını her ortamda aşırı abartarak göstermeleri. özellikle buldukları erkeğin yanında mutluluktan maymuna dönebiliyorlar. en çok ben mutluyum ben kazandım. tabii erkek bunun nasıl yapay bir mutluluk olduğunun farkına varamayıp kadınımı çok mutlu ediyorum kafasını yaşıyor.


  (duramayabilen - 3 Mayıs 2018 15:36)

 • comment image

  baba figürüyle ilgili sorunlar olması durumu. bir çok nedenden kaynaklanabilir:

  1. babanın hayatta olmaması
  2. babanın bir sebepten dolayı evde olmaması
  3. kötü davranan/suiistimal eden baba figürü
  4. sorumsuz baba
  5. fiziksel / psikolojik olarak dengesiz ebeveyn. .. vb.

  pozitif baba figürünün yerinde olmamasının olası sonuçları:

  1. özellikle kız çocuklarında erkeklere karşı aşırı öfke
  2. duygusal dengesizlik, gölge gibi takip eden güvensizlik/kendinden emin olamama hissi
  3. özellikle erkek çocuklarda içe kapanıklık


  (toroslardir benim yurdum - 8 Nisan 2017 22:28)

 • comment image

  bunun tek sorumlusu baba olmayabiliyormuş, sorunlu bir babanın olduğu evde annenin baba karşısında sürekli ezilmesini gören kız çocukları, rol modeli anne olarak alırken, annesinin babanın boktan davranışlarını tolere ettiğini gördükçe demek ki bir kadın bunları tolere edebilir diyerek anormal davranışları normal gibi öğrenebilirmiş, bu da kız çocuğunun büyüdüğü zaman ilişkilerinde kendinin hak etmediği davranışları tolere etmesine ve sonuçta mutsuz bir kadın olmasına sebep olabiliyormuş. tenks mom.


  (true blond - 26 Mayıs 2016 15:00)

 • comment image

  gayr-i resmi bir turk atasozu der ki buna sahip olan bir kizla cikacaginiza kendinizi bogaz koprusunden atin daha iyi.


  (rieper - 28 Mayıs 2015 00:40)

 • comment image

  bu konu ile ilintili istatistiki verilerin verildiği bir internet sayfası: http://thefatherlessgeneration.wordpress.com/…tics/

  kesinlikle konuyu direkt "kadınların dengesizliği"ne bağlamadan evvel, siz çok mükemmel insanların şu sayfayı gözden geçirip birkaç kere düşünüp öyle konuşması gerekiyor. tamam şakası da yapılır; ama bu çok ciddi bir konudur. yeri geldiğinde ("çoğu zaman"a tekabül eder.) susulur düşünülür.


  (oyuncu 1 - 28 Aralık 2014 17:16)

Yorum Kaynak Link : daddy issues