Süre                : 1 Saat 48 dakika
Çıkış Tarihi     : 03 Mayıs 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Macera,Komedi,Drama,Aile,Fantazi
Taglar             : Devam filmi,ikinci kısım,Başlığında hayvan,Başlıkta kesme işareti,Başlığın noktalama işareti
Ülke                : ABD,Hint
Yapımcı          :  DreamWorks , Walden Media , Amblin Entertainment
Yönetmen       : Gail Mancuso (IMDB)(ekşi)
Senarist          : W. Bruce Cameron (IMDB)(ekşi),W. Bruce Cameron (IMDB)(ekşi),Maya Forbes (IMDB)(ekşi),Cathryn Michon (IMDB),Wallace Wolodarsky (IMDB)
Oyuncular      : Josh Gad (IMDB), Dennis Quaid (IMDB)(ekşi), Kathryn Prescott (IMDB)(ekşi), Marg Helgenberger (IMDB)(ekşi), Betty Gilpin (IMDB)(ekşi), Henry Lau (IMDB), Abby Ryder Fortson (IMDB)(ekşi), Ian Chen (IMDB)(ekşi), Emma Volk (IMDB), Johnny Galecki (IMDB), Jake Manley (IMDB), Daniela Barbosa (IMDB), Conrad Coates (IMDB), Arlene Duncan (IMDB), Kevin Claydon (IMDB), Victoria Sanchez (IMDB), Cherissa Richards (IMDB), Shiong-En Chan (IMDB), Kenneth Liu (IMDB), Scott Gibson (IMDB), Natalia Longley (IMDB), Angela Narth (IMDB), Reena Shah (IMDB), Ron Verwymeren (IMDB), Sarah-Jane Marquez-Hicks (IMDB), Stefanie Wiens (IMDB), Nancy Sorel (IMDB), Alan Castanaga (IMDB), Jim Kirby (IMDB), Glenn Odero (IMDB), Jeff Roop (IMDB), Sally Shepard (IMDB), Charlene Tanner (IMDB)

A Dog's Journey (~ A Dog's Purpose 2) ' Filminin Konusu :
2017 yapımı Can Dostum filminin devam filmi olan A Dog's Journey, bir köpeğin hayat amacını keşfetmek için çıktığı yolculuğu konu ediyor.


 • "sinema uyarlaması ocak 2017'de abd'de gösterime girecek.eski köpeğini hatırlayan/özleyen herkesi hüngür hüngür ağlatacaktır."
 • "izlenecek filmler listeme aldığım yukarıda bahsi geçen kitabın uyarlaması olan filmdir.fragmanı için link"
 • "fragmanına bakacak olursak, bir yandan da sağlam ağlatacak olan filmin uyarlandığı eserdir."
 • "kimse ağzımı burnumu kırmayacaksa eğer, beğendiğim filmdir."
 • "hachiko, chocolat ve the hundred-foot journey filmlerinin yönetmeni lasse hallström'dan yine hem eğlenceli hem de duygu yüklü sıcacık bir film. özellikle köpek sevenlerin kaçırmaması gerekiyor!"
Facebook Yorumları
 • comment image

  cocuklara hayvan sevgisi asilamak icin ilkokul 5. siniftan itibaren okutulmasi gereken, kitabin da ustunde yazdigi gibi gercekten bir sevgi romani. roman olsa da bilimsel arastirmalardan yararlanarak kurgulandigi icin; ozellikle kopek besleyenlerin, kopeklerine daha farkli bakmalarini saglayacagini saniyorum. hayvanlari sevmeyenlerin de, sokaktaki hayvanlara farkli yaklasacagini dusunuyorum.

  ayrica, gercekten bazi insanlardan nefret etmenin de normal oldugunu anladim, hak ediyorlar.

  bir de kitabin ingilizce baskisinda, kapakta siyah bir labrador varken, turkce baskisinda golden retriever var. ayni sekilde kitabin devami olan a dog's journey'nin turkce baskisinda da kapakta yavru golden kullanilmis. turk halkinin en cok tanidigi, aldigi ve sokaga attigi kopek golden retriever oldugu icin mi, boyle bir secim yapilmis acaba?


  (raquelle - 25 Ocak 2014 10:17)

 • comment image

  bir köpeğin ağzından anlatılan, okuduğum en sıcacık romanlardan biri. hem hüzünlü hem eğlenceli bir kitap olmuş. köpek sahibi olduğum için de ayrı bir keyif aldım okurken.
  hayvanseverlerin özellikle köpek sahiplerinin beğeneceği bir kitap olduğunu düşünüyorum.


  (trulymadlydeeply - 14 Nisan 2016 22:07)

 • comment image

  sinema uyarlaması ocak 2017'de abd'de gösterime girecek.

  eski köpeğini hatırlayan/özleyen herkesi hüngür hüngür ağlatacaktır.


  (hiko seijuro - 28 Ağustos 2016 16:52)

 • comment image

  fragmanına bakacak olursak, bir yandan da sağlam ağlatacak olan filmin uyarlandığı eserdir.


  (l goshin - 30 Ekim 2016 19:58)

 • comment image

  izlemedigim, izlemeyecegim film. cekim sirasinda, suya atlamaktan olesiye korkan alman kurdunun suya nasil atildigi goruntuleri internete sizmis iyi ki. nasil insanlar ki orada hicbir sey diyemiyorlar ta ki kopek bogulma tehlikesiyle kendinden gecene kadar. dilerim bundan sonra hayvanlarin kullanildigi filmlerin cekimi esnasinda peta vb dernekten gozetmenlerin bulunmasi zorunlu kilinir.


  (bir varmis bir yokmus - 19 Ocak 2017 14:43)

Yorum Kaynak Link : a dog's purpose