Çıkış Tarihi     : 10 Mayıs 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Drama,Gizemli,Bilim Kurgu,Heyecanlı
Taglar             : genç,hapsolmuş,küçük kasaba,Hayatta kalma,cinayet
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Netflix
Yönetmen       : Marc Webb (IMDB)(ekşi), Haifaa Al-Mansour (IMDB), Patricia Cardoso (IMDB)(ekşi), Megan Griffiths (IMDB)(ekşi), Rich Lee (IMDB), Stacie Passon (IMDB), Brett Simon (IMDB), Tara Nicole Weyr (IMDB)
Senarist          : Christopher Keyser (IMDB)(ekşi),Anna Fishko (IMDB),Rachel Sydney Alter (IMDB),Emily Bensinger (IMDB),Maile Meloy (IMDB),Woo Nguyen (IMDB)
Oyuncular      : Kathryn Newton (IMDB)(ekşi), Gideon Adlon (IMDB), Sean Berdy (IMDB)(ekşi), Natasha Liu Bordizzo (IMDB), Jacques Colimon (IMDB), Olivia DeJonge (IMDB), Alex Fitzalan (IMDB), Kristine Froseth (IMDB), José Julian (IMDB), Alex MacNicoll (IMDB), Toby Wallace (IMDB), Jack Mulhern (IMDB), Spencer House (IMDB), Emilio Garcia-Sanchez (IMDB), Salena Qureshi (IMDB), Olivia Nikkanen (IMDB), Kiara Pichardo (IMDB), Grace Victoria Cox (IMDB), Naomi Oliver (IMDB), Matisse Rose (IMDB), Kelly Golden (IMDB), Alicia Crowder (IMDB), Benjamin Breault (IMDB), Damon J. Gillespie (IMDB), Peter Donahue (IMDB), Seth Meriwether (IMDB), Dante Rodrigues (IMDB), Madeline Logan (IMDB), Rachel Keller (IMDB), Christopher Gray (IMDB), Henry Lynch (IMDB), Acei Martin (IMDB), Emeka Anammah (IMDB), Ryan Doyle (IMDB), Amy Carlson (IMDB), Abigail Bates (IMDB), Troy Tripicchio (IMDB), Haley Lanzoni (IMDB), Steven McDermott (IMDB), Grant Whitney (IMDB) >>devamı>>

The Society ' Dizisinin Konusu :
Sıradan bir çocuk, ailesinin sosyal elitler sınıfı için korkunç bir alemin parçası olduğunu keşfeder.


 • "yeni netflix dizisi. 10 mayıs'ta başlayacağı söyleniyor."
 • "bana sineklerin tanrısı'na yeni bir bakış gibi geldi ve merakla bekliyorum."
 • "netflix’te şu an yayınlanmış dizidir. henüz imdb puanı yok en yakın zamanda yorumlarımı paylaşacağım bir kaç bölüm izleyip."
Facebook Yorumları
 • comment image

  netflix’te şu an yayınlanmış dizidir. henüz imdb puanı yok en yakın zamanda yorumlarımı paylaşacağım bir kaç bölüm izleyip.


  (krigolas - 10 Mayıs 2019 11:26)

 • comment image

  ilk bölümünü bitirmenin üzerine ufak bir görüş belirtmem gerekirse; pek bir şey çıkacağını düşünmediğim ortalma bir dizi.

  fakat bir leftovers bağımlısı olarak beni yeterince kendine çekmiştir. zamanı olan izlesin.

  dizinin konusu ise şöyle; bir kasabamız var. bu kasabada daha ilk sahnede belirtilen bir koku problemi var kokunun ne olduğu çözülemiyor. koku için hükümetten desteğin geleceği gün kasabanın lisesi bilmemne dağlarına kamp yapması için bikaç otobüs öğrenci gönderiyor. aşırı yağmurlu devam eden bu yolculuk yolların heyelandan kapanmış olması nedeniyle kasabaya geri dönüyorlar. fakat o da ne ? aman tanrım kasabada kimse yok... şimdi onları boş bir kasaba ve kurulması gereken "medeniyet" beklemektedir. nereye gittiği belli olmayan kasaba sakinleri, tüm kasaba çıkışlarının "ulvi" bir şekilde ağaçlarla kapanmış olması...

  bu işin sonu biraz dine bağlanır gibi geliyor bana ama hadi bakalım.

  --- spoiler ---

  müdürün odasında tartışılan adamın otobüs şoförlerinden biri olduğu anlaşılıyor bir fotoğrafta. evet kesin onun da parmağı var bu işte.
  ---
  spoiler ---


  (kablelvuku - 10 Mayıs 2019 13:17)

 • comment image

  konu ve mekanin cok iyi oyunculuklarin ise berbat oldugu yeni netflix dizisi. isinabildiginiz hicbir karakter yok. hepsi ayri ayri itici. ustelik kisa bir dizi de degil. dizi bitsin diye dakikalari saydim.
  uzun lafin kisasi tutacagini hic zannetmiyorum.


  (sinpecado - 10 Mayıs 2019 13:52)

Yorum Kaynak Link : the society