Çıkış Tarihi     : 17 Mayıs 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Phiphen Pictures , Stage 13
Yönetmen       : Solvan Naim (IMDB)
Senarist          : David Charles Ebert (IMDB),Solvan Naim (IMDB)
Oyuncular      : ZsaZsa Gabone (IMDB), Erinn Anova (IMDB), Donna Augustin (IMDB), David Lee Denny Jr. (IMDB), Eddie J. Hernandez (IMDB), Amir Levy (IMDB), Shakira Barrera (IMDB), David Charles Ebert (IMDB), Sam Eliad (IMDB), Devale Ellis (IMDB), Jade Eshete (IMDB), Anthony L. Fernandez (IMDB), Adriane Lenox (IMDB), Kathiamarice Lopez (IMDB), Johnnie Mae (IMDB), Eden Marryshow (IMDB), Rob Morgan (IMDB), Solvan Naim (IMDB), Joseph Perrino (IMDB), Donnell Rawlings (IMDB), Katie Rich (IMDB), Omar Scroggins (IMDB)

It's Bruno! (~ É o Bruno) ' Dizisinin Konusu :
Borat figürüyle Hıristiyanları, Yahudileri, kadınları, erkekleri ve bütün Kazakistan halkını rencide ettikten sonra Sacha Baron Cohen yeni filmiyle gene acımasız bir mizah dalgası yaratmaya hazırlanıyor. Mayıs 2009’da vizyona girmesi planlanan Brüno adlı filmde Avusturyalı modacının maceraları beyazperdeye aktarılacak. Sacha Baron Cohen, eşcinsel modacı Brüno karakterini ‘Da Ali G Show’ adlı TV programında meşhur edeli 10 yıl oldu. Moda dünyası ve eşcinsellerle ilgili pek çok ‘acımasız’ espriyi bu sefer sinemada izleyeceğiz.


 • "başka bir kamerasını kapan gelsin netflix projesi dahatek işi bruno isimli köpeğini alıp brooklyn sokaklarında dolaşmak olan hugo hakkında bir dizi"
Facebook Yorumları
 • comment image

  başka bir kamerasını kapan gelsin netflix projesi daha

  tek işi bruno isimli köpeğini alıp brooklyn sokaklarında dolaşmak olan hugo hakkında bir dizi


  (zerock069 - 17 Mayıs 2019 14:47)

 • comment image

  netflix yapımı çıtır çerez dizi. çok güzel. içerisinde bir tane "ne bulsa 5 dolara satan abi" var. mahallede bulduğu husky'i `game of thrones'den fırlama kurt diyerek satmaya çalışması.. güldürmüştür. asıl güldüren netflix'in game of thrones'i tahta oyunları diye çevirmesi.


  (ganx - 18 Mayıs 2019 19:39)

 • comment image

  diğer netflix işleri arasında hiç göze batmayan projedir. en azından bütçesi belli, iddiası belli. küçük insanların küçük hayatlarındaki sıradan olayları anlatan bu tür çerezlik dizileri çok seven bir insan olarak vasat altı buldum ama her şey o kadar saçma ki izlemekten alamıyorum kendimi.


  (birgaripkeloglan - 19 Mayıs 2019 01:30)

Yorum Kaynak Link : it's bruno