Süre                : 2 Saat 25 dakika
Çıkış Tarihi     : 09 Mayıs 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Drama,Romantik
Ülke                : Hint
Yapımcı          :  Dharma Productions , Fox STAR Studios
Yönetmen       : Punit Malhotra (IMDB)
Senarist          : Karan Johar (IMDB)
Oyuncular      : Will Smith (IMDB)(ekşi), Tara Sutaria (IMDB), Alia Bhatt (IMDB)(ekşi), Ananya Panday (IMDB), Tiger Shroff (IMDB)(ekşi), Harsh Beniwal (IMDB), Aditya Seal (IMDB), Samir Soni (IMDB), Gul Panag (IMDB), Farah Khan (IMDB), Manjot Singh (IMDB), Anubhav Nanda (IMDB), Ayesha Raza (IMDB), Manoj Pahwa (IMDB), Vishal Dadlani (IMDB), Rajesh Kumar (IMDB), Sahil Anand (IMDB), Chetan Pandit (IMDB), Abhishek Bajaj (IMDB), Manasi Joshi Roy (IMDB), Harsh Beniwal (IMDB), Daljeet Singh (IMDB), Samreen Kaur (IMDB)

Student of the Year 2 ' Filminin Konusu :
Abhimanyu Singh aka Abhi (Sidharth Malhotra) basarılı olmak ve yükseklere ulaşmak isteyen orta sınıf bir ailenin çocuğudur ve bu yoldaki ilk adımını "Yılın Ögrencisi" olmak için atacaktır. Rohan Nanda aka Ro (Varun Dhawan), babası ile fikir zıtlıkları yaşayan ve "Yılın Ögrencisi" olursa babasına karşı kendisini kanıtlayabilecegini düsünen zengin bir şirket sahibinin varisidir. Farkli hedefleri olan filmin bu iki kahramanı dostlardır. Ancak bu dostluk çok uzun sürmeyecektir. Okulun en popüler kızı olan Shanaya Singhania (Aliye Bhatt), bu dostluğun arasında bir düğüm olacaktır.


  • "(bkz: a101)"
Facebook Yorumları
  • comment image

    ing. hiç kimse birinci sınıf hukuk öğrencisi kadar her şeyi bilemez

    meslekte geçen yıllardan sonra geriye dönüp baktığımda, gerçekten de hiç bir zaman öğrenciliğimin birinci yılında sahip olduğum özgüvene sahip olamadım. tek bir t. c. anayasası kitapçığıyla üst aramalarına itiraz etmiş, alkol muayenelerine karşı çıkmış, adeta dünyaya hükmetmiştim. hey gidi...

    (bkz: nobody knows everything like a first year law student)


    (epistemofili - 4 Eylül 2017 14:04)