Süre                : 1 Saat 38 dakika
Çıkış Tarihi     : 24 Mayıs 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Aksiyon,Macera,Komedi,Bilim Kurgu
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Netflix , Wonderland Sound and Vision
Yönetmen       : McG (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Zack Stentz (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Lynn Collins (IMDB), Annabeth Gish (IMDB)(ekşi), Tony Cavalero (IMDB)(ekşi), Michael Beach (IMDB)(ekşi), Miya Cech (IMDB), Jack Gore (IMDB)(ekşi), Dean S. Jagger (IMDB), Punam Patel (IMDB), Andrew Bachelor (IMDB), Andrea Susan Bush (IMDB), Kerry Westcott (IMDB), Annie Baria (IMDB), Benjamin Flores Jr. (IMDB), Alessio Scalzotto (IMDB), Rudy Mancuso (IMDB), Allan Graf (IMDB), Scott MacArthur (IMDB), Michael Papajohn (IMDB), Cameron Fuller (IMDB), Jason Rogel (IMDB), Carl McDowell (IMDB), Chris Wylde (IMDB), David Theune (IMDB), Andre Robinson (IMDB)

Rim of the World (~ Campamento alienígena) ' Filminin Konusu :
Uzaylılar gezegene saldırdığında bir yaz kampında mahsur kalan ve hiçbir ortak noktası olmayan dört genç, dünyayı kurtarmak için tehlikeli bir göreve çıkar.


 • "şimdi mailime tanıtımı düşen film. ilk fırsatta izleceğim. strangers things'in uzaylı versiyonu gibi bir film sanırım. fragman eğlenceli içime sindi."
 • "eğlenceli bir film. çocuk oyuncular gayet başarılıydı."
 • "14 yaş sınırı var bence o sınırda kalsın.üst ve alt yaştakiler izlemesin.nerde (bkz: the goonies)ler."
 • "kesinlikle izlenmemesi gereken bir film."
Facebook Yorumları
 • comment image

  şimdi mailime tanıtımı düşen film. ilk fırsatta izleceğim. strangers things'in uzaylı versiyonu gibi bir film sanırım. fragman eğlenceli içime sindi.


  (kybs87 - 16 Mayıs 2019 13:52)

 • comment image

  adidas sponsorluğunda çekilen eğlenceli macera/bilim kurgu filmi.

  çocukların başrollerde olduğu hemen hemen her filmi seven biri olarak rim of the world'ü de sevdim... tabii ki klişeler ve saçmalıklar var ama bu eğlenmenizin önüne geçmiyor. bir an bile sıkmayan güzel bir popcorn filmi istiyorsanız doğru yerdesiniz.

  not: muhtemelen devam filmi gelecek.

  7/10


  (madmen - 25 Mayıs 2019 05:11)

 • comment image

  senaryo yazarı geri zekalı bir film. hem de öyle böyle değil bayağı geri zekalı...

  oyunculuklar da kötü.

  neden geri zekalı olduğuna gelirsek:

  --- spoiler ---

  1- çocuklarda bir anahtar var. uzaylıları durduracak bilgiyi taşıyor. 65 kilometre ötede bir yere götürmeleri gerek. bu sırada uzaylılar her saniye dünyayı yıkıyor, insanları katlediyor. peki çocuklar ne diyor: "biraz yiyecek bulalım ve uyuyalım."

  hadi yiyecek neyse de insanlık yok olurken 65 km öteye varmak yerine uyumak ne yahu?

  2- kötü bir adam var. çocuklardan anahtarı istiyor. dediği de şu: "o anahtar karşılığında bana çok para verirler."

  adamın bunu dediği sırada asya'nın büyük kısmı yok olmuş, avrupa harabe olmuş, abd'nin birçok kenti yıkılmış. yani bildiğimiz ekonomi ve para sistemi kalmamış.

  daha fazla yazardım da, şu yazıyı yazdığım zamana dahi acıyorum.
  ---
  spoiler ---


  (corpus dei - 25 Mayıs 2019 04:31)

 • comment image

  senaryosunu oynayan çocuklar yazdı ise gayet güel bir film. eğer o diyaloglar ve senaryo bir yetişkin tarafından yazıldı ise malesef ortaokul piyesinden hallice.

  bilim kurgu falan da değil. ne bilim var ne kurgu, mantığa oturan hiç bir şey yok. yapımım kendi kurduğu bir mantık da yok. izlesem mi kararsız kaldım bilim kurgu severim diye kararsız kalıp buraya karar vermek için geldiysen ve yaşın 16'nın üzerinde ise seyretme derim.


  (tungnafellsjokull - 25 Mayıs 2019 22:44)

 • comment image

  yukarıdaki yorumlara güvenip izleme hatasında bulunduğum 2019 yapımı netflix filmi. hangi yaşa hitaben çekilmiş anlamak mümkün değil. çocuk filmi denemez +14 yaş sınırı var, yetişkinler için hakaret niteliğinde. 1,5 saati çöpe atmak isteyenler için bire bir. puanım 2/10 o da 1’i reis filmi dışında hiçbir filme layık görmediğimden. *


  (customer - 26 Mayıs 2019 16:30)

Yorum Kaynak Link : rim of the world