Süre                : 1 Saat 41 dakika
Çıkış Tarihi     : 07 Mayıs 2019 Salı, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Drama
Ülke                : İngiltere
Yapımcı          :  Head Gear Films , Metrol Technology
Yönetmen       : Rafael Monserrate (IMDB)
Senarist          : Troy Hall (IMDB),Lee Karaim (IMDB)
Oyuncular      : Emile Hirsch (IMDB), Jack Kesy (IMDB), Shiloh Fernandez (IMDB)(ekşi), Jacob Vargas (IMDB)(ekşi), Garrett Clayton (IMDB)(ekşi), Amy Brenneman (IMDB)(ekşi), Yaya DaCosta (IMDB)(ekşi), Angelina Joo (IMDB), Troy Hall (IMDB), Victor Verhaeghe (IMDB), Ray Bouderau (IMDB), Hana Hwang (IMDB), Brayden Frasure (IMDB), Kale Culley (IMDB), Taylor Gregory (IMDB), Mikaela Kimani Armstrong (IMDB), Xavier DuPriest (IMDB), Taylor Gregory (IMDB), Vana Kim (IMDB), Justin Polk (IMDB), Chloe Romanski (IMDB), Carlie Shively (IMDB), Lew Temple (IMDB)

Peel ' Filminin Konusu :
Peel is a movie starring Emile Hirsch, Jack Kesy, and Shiloh Fernandez. Abandoned by his father at the age of five and raised in near isolation by a loving, yet emotionally unstable and over-protective mother, the only life Peel...


 • "bir süredir telefon ana ekranına reklam atan sevimsiz uygulama. nasıl kaldırılır, kaldırılırsa zararı var mıdır, bilen ekşicilerin yeşillendirmesini bekliyorum."
Facebook Yorumları
 • comment image

  android telefonlarda tv, set üstü ve klima gibi kumandalı cihazları kontrol etmeye yarayan ve telefonu mobil kumandaya çeviren uygulama.

  bu aralara telefonumun kontrolünü ele geçirdi şarja koyduğumda veya yeni açtığımda ana ekranda reklamlar dönüyor alt kısımda da 'sağlayıcı peel remote' yazıyor.


  (yepis yesil - 4 Ocak 2018 20:08)

 • comment image

  bir süredir telefon ana ekranına reklam atan sevimsiz uygulama. nasıl kaldırılır, kaldırılırsa zararı var mıdır, bilen ekşicilerin yeşillendirmesini bekliyorum.


  (protaktinyum - 22 Ocak 2018 17:48)

 • comment image

  sinir bozucu uygulamalardan bir tanesi. olur olmaz ekranda belirmesi bir yana sabahın köründe uykumun en güzel yerinde durup dururken yüksek sesle reklam düşürmesiyle cinlerimin tepeme çıkmasına neden olmuştur. en son devre dışı bırakarak huzura kavuştum.


  (got damn shit the bed - 20 Haziran 2018 18:50)

Yorum Kaynak Link : peel remote