Çıkış Tarihi     : 24 Mayıs 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Cinayet,Drama,Gizemli
Ülke                : İspanya
Yapımcı          :  Bambú Producciones
Yönetmen       : Lino Escalera (IMDB), Carlos Sedes (IMDB)
Senarist          : Ramón Campos (IMDB),Gema R. Neira (IMDB),Curro Novallas (IMDB)
Oyuncular      : Ivana Baquero (IMDB)(ekşi), Jon Kortajarena (IMDB), Alejandra Onieva (IMDB), Eloy Azorín (IMDB)(ekşi), Chiqui Fernández (IMDB), Tamar Novas (IMDB), Daniel Lundh (IMDB)(ekşi), Natalia Rodríguez (IMDB), Laura Prats (IMDB), Ignacio Montes (IMDB), Begoña Vargas (IMDB), Luis Bermejo (IMDB), Pepe Ocio (IMDB), Antonio Durán 'Morris' (IMDB), Eduardo Blanco (IMDB), José Sacristán (IMDB), Manuela Vellés (IMDB), Ben Temple (IMDB), Félix Gómez (IMDB), Toni Misó (IMDB), Jorge Varandela (IMDB), Salomón Salgado (IMDB), Pepe Barroso Silva (IMDB), Jorge San José (IMDB), Pedro Madrid (IMDB), Brais Yanek (IMDB), Rodrigo Sáenz de Heredia (IMDB), Virginia Muñoz (IMDB), Gonzalo Kindelán (IMDB), Irina Bravo (IMDB), Quim Ramos (IMDB), Javier Taboada (IMDB), Carlos López (IMDB), Alex O'Brien (IMDB), Oscar Redondo (IMDB), Chiquinquira Delgado (IMDB), Antonio Reyes (IMDB), Claudia Traisac (IMDB), Ángela Molina (IMDB), Raúl Cabrera (IMDB)

Alta mar (~ High Seas) ' Dizisinin Konusu :
Alta mar is a TV series starring Ivana Baquero, Jon Kortajarena, and Alejandra Onieva. Two sisters discover disturbing family secrets after a string of mysterious deaths occur on a luxury ship traveling from Spain to Brazil in the...


 • "garde games tarafından 1987 yılında çıkarılan okyanus araştırma simülasyonu."
 • "gayet sürükleyici ve başarılı bir dizi. kostümler denildiği gibi harika. senaryo bir sağa yatırıyor, bir sola. bir bölümünü izlemek için seyretmeye başladım. gece sezonu bitirdim. izlemeye değer."
 • "üç bölüm izle sonra başka diziye geç tarzı bir dizi. kaliteli başlıyor ama sonra senaryo, oyunculuk, kurgu boka sarıyor."
 • "bu diziye rezalet puanım 10/10tranquila?"
 • "sırf jon kortajarena oynuyor diye izlemeye başlayacağım. diziyle ilgili hiç beklentim yok. şu aşağıdaki tip ispanyolca konuşsun sürekli bana yeterbakınızedit:imla"
Facebook Yorumları
 • comment image

  şu dizi göstermiştir ki; çiçek taksi'yi, cennet mahallesi'ni ispanyolca çekseler ayıla bayıla izlerim..

  sherlock holmes'u olmayan sherlock, batmayan titanik hikayesi karışımı bir şey yalnız söylenildiği gibi kostümler muhteşem..


  (alwayssleepy - 30 Mayıs 2019 00:14)

 • comment image

  gayet sürükleyici ve başarılı bir dizi. kostümler denildiği gibi harika. senaryo bir sağa yatırıyor, bir sola. bir bölümünü izlemek için seyretmeye başladım. gece sezonu bitirdim. izlemeye değer.


  (siphonensis lacus - 30 Mayıs 2019 19:50)

 • comment image

  üç bölüm izle sonra başka diziye geç tarzı bir dizi. kaliteli başlıyor ama sonra senaryo, oyunculuk, kurgu boka sarıyor.


  (romantik bebek - 2 Haziran 2019 12:50)

 • comment image

  ispanyolcasi altamar olan netflix dizisi. kostumu ortami guzel. ispanyolcasi gayet anlasilir. latin aksani bana daha anlasilir geliyor her zaman ama bu sefer abartmamislar. neyse, titanic seven bunu da sever.


  (bugun saat 6 gibi sarki soyluyodum - 3 Haziran 2019 22:15)

 • comment image

  nuran devresin senaryolarını yazdığı dizileri hatırlattı. kara melek’in hızlandırılmışı gibi mesela. ya da biraz da yalan rüzgarı (hah bu daha uygun oldu)
  heyecan katmak ve ritmi arttırmak için bazı absürt klişe sahneleri olsa da (kadının elleri arkadan bağlıyken halatı sürterek iki dakikada ellerini çözmesi ve kötü adamların kafalarına vurulmak suretiyle parçalanan cam vazolar. bu sayede kötü adamların hemen bayıltılması, öldürülmesi veya alt edilmesi, öldü sanılan karakterlerin fırt diye ortaya çıkması, masum yüzlü hizmetçinin sinsi sinsi iş çevirmesi falan filan)
  yine de izlettiriyor kendini.

  unutmadan; mekan ve kıyafet tasarımı güzel ama en güzeli elbette ivana baquero


  (aksafrika - 6 Haziran 2019 00:43)

 • comment image

  murder mystery temasına hasta olmama ve büyüme çağımda çoğu agatha chr kitabını severek okumuş olmama rağmen bu dizi ı-ııh.. yani.

  1.5saatlik film olsa evet izlenir ama 9 bölüm yapmak, yok artık. 4'den itibaren bıraktım sanırım. bu tarz yapımlarda kilit rol heyecanı diri tutmak, 1.5 saat için bu başarılabilir ama 9saat için çok zor. hikayen o kadar ilgi çekici değil ki 5 saat daha ayırayım sana. üstelik paso romance döşüyorsun.

  romance olayı tadında bırakıldığı zaman güzel ama bölümü uzatmak için abanırsan talihsizlik.

  bu tarz katil kim temalı bir mini-dizi arıyorsanız, bunun yerine harper's island önerebilirim. o da 13 bölüm ama iyi çekilmişti. akıp gidiyor yani.

  ayrıca netflix ne ki harikası ne olsun haha


  (william brother - 8 Haziran 2019 11:03)

 • comment image

  şevkat yerimdar‘in geminin ikinci kaptani rolunde oynadigi dizi.

  diziye gelince haa, hmm, ooo diye izliyor musun? biraz. ters kose yapicaz diye biraz kasmislar. akilda bazi soru isaretleri kalmiyor degil belki 2. sezonda ogreniriz. 7/10 diyorum.


  (go canucks go - 14 Haziran 2019 20:35)

Yorum Kaynak Link : high seas