Çıkış Tarihi     : 24 Mayıs 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Cinayet,Drama,Gizemli
Ülke                : İspanya
Yapımcı          :  Bambú Producciones
Yönetmen       : Lino Escalera (IMDB), Carlos Sedes (IMDB)
Senarist          : Ramón Campos (IMDB),Gema R. Neira (IMDB),Curro Novallas (IMDB)
Oyuncular      : Ivana Baquero (IMDB)(ekşi), Jon Kortajarena (IMDB), Alejandra Onieva (IMDB), Eloy Azorín (IMDB)(ekşi), Chiqui Fernández (IMDB), Tamar Novas (IMDB), Daniel Lundh (IMDB)(ekşi), Natalia Rodríguez (IMDB), Laura Prats (IMDB), Ignacio Montes (IMDB), Begoña Vargas (IMDB), Luis Bermejo (IMDB), Pepe Ocio (IMDB), Antonio Durán 'Morris' (IMDB), Eduardo Blanco (IMDB), José Sacristán (IMDB), Manuela Vellés (IMDB), Ben Temple (IMDB), Félix Gómez (IMDB), Toni Misó (IMDB), Jorge Varandela (IMDB), Salomón Salgado (IMDB), Pepe Barroso Silva (IMDB), Jorge San José (IMDB), Pedro Madrid (IMDB), Brais Yanek (IMDB), Rodrigo Sáenz de Heredia (IMDB), Virginia Muñoz (IMDB), Gonzalo Kindelán (IMDB), Irina Bravo (IMDB), Quim Ramos (IMDB), Javier Taboada (IMDB), Carlos López (IMDB), Alex O'Brien (IMDB), Oscar Redondo (IMDB), Chiquinquira Delgado (IMDB), Antonio Reyes (IMDB), Claudia Traisac (IMDB), Ángela Molina (IMDB), Raúl Cabrera (IMDB)

Alta mar (~ High Seas) ' Dizisinin Konusu :
Alta mar is a TV series starring Ivana Baquero, Jon Kortajarena, and Alejandra Onieva. Two sisters discover disturbing family secrets after a string of mysterious deaths occur on a luxury ship traveling from Spain to Brazil in the...


 • "garde games tarafından 1987 yılında çıkarılan okyanus araştırma simülasyonu."
 • "üç bölüm izle sonra başka diziye geç tarzı bir dizi. kaliteli başlıyor ama sonra senaryo, oyunculuk, kurgu boka sarıyor."
 • "gayet sürükleyici ve başarılı bir dizi. kostümler denildiği gibi harika. senaryo bir sağa yatırıyor, bir sola. bir bölümünü izlemek için seyretmeye başladım. gece sezonu bitirdim. izlemeye değer."
Facebook Yorumları
 • comment image

  netflix'in yeni harikası,

  dizide 1940’larda ispanya'dan brezilya’ya giden bir transatlantikte seyahat eden insanların hikayesi anlatılıyor. yolculuk sırasında yolcu listesinde olmayan ve kimsenin tanımadığı bir yolcu öldürülür ve bir cinayet gizemiyle karşı karşıya kalınır.

  dizi kıtlığı yaşayanlara ilaç gibi gelebilir ilk bölüm itibariyle bayağ iyi duruyor özellikle ispanyolca olması çekici ve kostümler müthiş.


  (atacaksinfinke - 26 Mayıs 2019 12:23)

 • comment image

  şu dizi göstermiştir ki; çiçek taksi'yi, cennet mahallesi'ni ispanyolca çekseler ayıla bayıla izlerim..

  sherlock holmes'u olmayan sherlock, batmayan titanik hikayesi karışımı bir şey yalnız söylenildiği gibi kostümler muhteşem..


  (alwayssleepy - 30 Mayıs 2019 00:14)

 • comment image

  üç bölüm izle sonra başka diziye geç tarzı bir dizi. kaliteli başlıyor ama sonra senaryo, oyunculuk, kurgu boka sarıyor.


  (romantik bebek - 2 Haziran 2019 12:50)

 • comment image

  gayet sürükleyici ve başarılı bir dizi. kostümler denildiği gibi harika. senaryo bir sağa yatırıyor, bir sola. bir bölümünü izlemek için seyretmeye başladım. gece sezonu bitirdim. izlemeye değer.


  (siphonensis lacus - 30 Mayıs 2019 19:50)

 • comment image

  ilk iki bölümü fena değil ama bir netflix harikası demek için çok erken. hatta öyle olacağını da pek sanmıyorum. izleyecek bir şey bulamayınca bakılabilecek bir dizi. olay 1940'ların sonlarında geçiyor ve dizinin senaryosu da sanki 1960'larda yazılmış gibi. yani bir 2019 yapımına göre haddinden fazla klasik. agatha christie romanları gibisinden ilerliyor. herşey çok tahmin edilebilir. kıyafetler dönemi yansıtmakta başarılı mı onu da bilemedim doğrusu.

  bir de sanki cem karaca'nın resimdeki gözyaşları şarkısının ispanyolca versiyonunu duydum dizide. şarkının aranjman olduğunu bilmiyordum. baktım öyle bir bilgi de bulamadım. şarkı orijinal olarak cem karaca'nın görünüyor. daha derinlemesine bir araştırma yapacağım sonra. besame mucho da olabilir bak ikilemde kaldım.


  (saladze - 30 Mayıs 2019 09:25)

 • comment image

  ispanyolcasi altamar olan netflix dizisi. kostumu ortami guzel. ispanyolcasi gayet anlasilir. latin aksani bana daha anlasilir geliyor her zaman ama bu sefer abartmamislar. neyse, titanic seven bunu da sever.


  (bugun saat 6 gibi sarki soyluyodum - 3 Haziran 2019 22:15)

Yorum Kaynak Link : high seas