Çıkış Tarihi     : 30 Haziran 2019 Pazar, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Biyografi,Drama
Taglar             : Tv mini serisi,Aldatma,cinsel taciz,Fox Haber,siyaset
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Blumhouse Television
Yönetmen       : Kari Skogland (IMDB)(ekşi), Jeremy Podeswa (IMDB)(ekşi), Stephen Frears (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Thomas McCarthy (IMDB),Alex Metcalf (IMDB),Gabriel Sherman (IMDB),Laura Eason (IMDB),John Harrington Bland (IMDB),Jennifer Stahl (IMDB)
Oyuncular      : Russell Crowe (IMDB)(ekşi), Sienna Miller (IMDB)(ekşi), Seth MacFarlane (IMDB)(ekşi), Annabelle Wallis (IMDB)(ekşi), Naomi Watts (IMDB)(ekşi), Simon McBurney (IMDB)(ekşi), Aleksa Palladino (IMDB)(ekşi), Josh Stamberg (IMDB)(ekşi), Mackenzie Astin (IMDB), Lucy Owen (IMDB), Susan Pourfar (IMDB), Jenna Leigh Green (IMDB), John Harrington Bland (IMDB), Josh Charles (IMDB), Emory Cohen (IMDB), Rod McLachlan (IMDB), Patch Darragh (IMDB), David Whalen (IMDB), Dennis Staroselsky (IMDB), Barry Watson (IMDB), Onika Day (IMDB), Guy Boyd (IMDB), David Cromer (IMDB), Madison Cruz (IMDB), Meredith Holzman (IMDB), Brady Jenness (IMDB), Kieran Mulcare (IMDB), Nicholas J. Coleman (IMDB), Timothy Busfield (IMDB), Josh Helman (IMDB), Mark Lehneman (IMDB), Sammy Peralta (IMDB), Eason Rytter (IMDB), Jamie Jackson (IMDB), John Finn (IMDB), Julee Cerda (IMDB), Taylor Louderman (IMDB), Peggy Gormley (IMDB), Hayley Griffith (IMDB), Josh McDermitt (IMDB) >>devamı>>

The Loudest Voice (~ The Loudest Voice in the Room) ' Dizisinin Konusu :
Fox News'in kurucusu Roger Ailes hakkında yedi bölümlük mini dizi. Ailes'in Cumhuriyetçi Partinin defacto lideri olduğu tartışmasız geçmişine ve kariyerini sona erdiren cinsel taciz suçlamalarına odaklanıyor

Ödüller      :

Golden Globes:Best Performance by an Actor in a Limited Series or a Motion Picture Made for Television


 • "halka gerçekleri değil,duymak istediklerini göstereceğiz gibi bir laf var.sanırım şu anki durumumuz tam da bu."
Facebook Yorumları
 • comment image

  fox news'un kuruluşundan itibaren anlatıyor. ben henüz ilk 2 bölümünü seyrettim ama şu ana kadar gayet güzeldi. 2.bölümde de 11 eylül olayları falan vardı.

  anladığım kadarıyla üzerinde durulan konular; cumhuriyetçilerin bangır bangır propagandasının yapılması ve çok büyük siyasi hatta uluslararası olaylar da bile medyanın nasıl bir yönlendirme gücünün olduğunun gösterilmesi.

  bakalım 7.bölüme kadar neler göreceğiz. ayrıca dizi aynı adı taşıyan "best-seller"dan uyarlanmış.


  (uyuyannfilozoff - 21 Temmuz 2019 21:08)

 • comment image

  kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi. amerika siyasetinde, amerikan halkinda medyanin ne denli carpici bir iletisim araci, ayaklandirici, nitelikli bir mekanizma oldugunun kanitidir.

  su an 5. bolum izliyorum.


  (teletabi talat abi - 29 Temmuz 2019 02:53)

 • comment image

  insanların beynine nasıl işendiğini görebildiğimiz dizi. şu anda dizi olarak yayınlanma sebebi de muhtemelen zamanında fox'un kullandığı silahları "demokratların" karşı saldırı olarak kullanması. insanın canı sıkılıyor, tiksiniyor, iğreniyor.


  (fightclubpenguin - 29 Temmuz 2019 19:04)

 • comment image

  kadro çok başarılı ama russel crowe tüm projeyi neredeyse tek başına sırtlamış.

  canlandırdığı karakter açıkçası öyle çok tanıdığım bildiğim biri değil ama tüm pislikleri öyle klas ortaya dökülmüş ki lavuktan şu an gıcık kapıyorum.

  dizide abd medyası ve siyasetine ait kavramların hepsi var, tehdit şantaj, ispiyon, provokasyon, hedef saptırma vs.


  (circle of eyes - 31 Temmuz 2019 07:44)

Yorum Kaynak Link : the loudest voice