• "gün itibarı ile kapak resminde superman'in batman'i gırtlakladığı ikinci bölümü piyasaya çıkan çizgi roman."
 • "götler süper çizilmiştir bu hikaye serisinde. tüm kadınlar da betmene aşıktır."
 • "2019 yılı içerisinde çıkacak olan uzun metrajlı dc comics animasyonu."
 • "comic-con vesilesiyle yayınlanmış animasyon filmidir. son dönemde kalite olarak düşme eğiliminde dc, bakalım toparlayabilecekler mi?"
 • "sonunda şaşırdım ancak anlatmak istediği haliyle güzel bir animasyondu. zaten dc bu konuda fazlasıyla iyi. batman ve superman arasında ufak da olsa bir dengenin olması memnun etti."
Facebook Yorumları
 • comment image

  seriyi okumamış biri olarak, hiç beğenmediğim filmdir.
  bütün herkes batman'a saldırıyor arkasında da 3. sınıf bir kötünün nasıl yaptığı, neden yaptığının altı doldurulmadan anlatılıyor.
  filmin içi dolu değil, superman'i bile etkisi aldına alan bir kötü batman'e ancak orakla saldırıyor. tat alamadım. 3/10


  (trosky - 23 Temmuz 2019 14:19)

 • comment image

  comic-con vesilesiyle yayınlanmış animasyon filmidir. son dönemde kalite olarak düşme eğiliminde dc, bakalım toparlayabilecekler mi?


  (mavibst - 21 Temmuz 2019 02:51)

 • comment image

  konusu dağınık animasyon film.

  --- spoiler ---

  kötü adamın, daha doğrusu baş kötünün bilmececi çıkması da saçmalıktı. bari bruce'un çocukluk arkadaşı bir nedenle bruce wayne'i öldürmek isteseydi, kendi ölümünü kurgulasaydı, qrkasından bir nefrey ilişkisi çıkdaydı filan... kim umursar bilmececi'yi? filmde de dediği gibi 3.sınıf bir kötünün baş kötü olması ve diğerlerini manipüle etmesi saçma.

  ---
  spoiler ---


  (daenerys targaryen in askerleriyiz - 24 Temmuz 2019 03:40)

 • comment image

  geçtiğimiz günlerde animasyonu izleme fırsatı buldum ve açıkçası beğendim. referans alınan çizgi romandaki jim lee çizimlerine güzel göndermeler olmakla birlikte çizgiromanla animasyonun gidişatı konusunda faklılıklar var. bu durum kimilerini rahatsız edebilir ama ben farklı şeyler gördüğüm için mutluyum. ayrıca batmanin siyahtan lacivert kostüme geçmesini the new 52 den dc rebirth e geçiş göndermesi sanıyorum. bundan sonra animasyonlarda lacivert kostümle devam edecek yani. canımı sıkan en büyük şey ise batman çizgi romanda bu hikayede duygusal çöküş yaşadığı için ve bu yüzden yeteneklerini olması gereken düzeyde kullanamadığı için villainin aslında kim olduğunu çözemiyordu. bunu tam olarak yansitamadilar ayrıca çizgi romanda olup da animasyonda olmayan bir kaç sahne de bu çöküşün oluşturulması üzerineydi. haliyle onlar animasyonda olmayınca birşeyler eksik kaldı. sonuç olarak beğendim 8/10.


  (abernathy - 25 Temmuz 2019 13:29)

 • comment image

  sonunda şaşırdım ancak anlatmak istediği haliyle güzel bir animasyondu. zaten dc bu konuda fazlasıyla iyi. batman ve superman arasında ufak da olsa bir dengenin olması memnun etti.


  (reznov26 - 25 Temmuz 2019 20:22)

 • comment image

  bugün izleme fırsatı bulduğum ve çizgi romana göre birtakım konular yüzeysel kalsa da ve değiştirilen çok şey olsa da beğendiğim bir animasyon olmuştur. beğenmemin en büyük sebebi batman atmosferini iliklerimize kadar hissettiren çizimler oldu, bu konuda çizgi romana sadık kalınmış. seslendirme kadrosunu da bir hayli başarılı bulduğumu söyleyebilirim yer yer kevin conroy’un batmanini dinliyor gibi geldi hatta joker de fazlasıyla mark hamill jokerini andırıyordu. utanmasalar bütün dc evrenini dahil edeceklermiş animasyona tam bir ziyafet olmuş bu anlamda da bu kadar villaınlı bir hikaye için iyi kotarılmış animasyon. beğenmediğim kısım ise çizgi romanda çok daha güzel bir şekilde hikayeye yedirilen thomas elliot karakteri harcanmış gibi geldi bana da açıkçası.


  (whysobvious - 27 Temmuz 2019 23:10)

Yorum Kaynak Link : batman hush