Çıkış Tarihi     : 19 Temmuz 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Korku,Heyecanlı
Ülke                : Hint
Yönetmen       : Sujoy Ghosh (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Sujoy Ghosh (IMDB)(ekşi),Suresh Nair (IMDB),Raj Vasant (IMDB)
Oyuncular      : Mikhail Gandhi (IMDB), Sara Gesawat (IMDB), Palomi Ghosh (IMDB), Palash Kamble (IMDB), Harish Khanna (IMDB), Sameer Kochhar (IMDB), Purab Kohli (IMDB), Meenacshi Martins (IMDB), Jishu Sengupta (IMDB), K.C. Shankar (IMDB), Bijou Thaangjam (IMDB), Masood Akhtar (IMDB), Kanwaljit Singh (IMDB)

Typewriter (~ Der Geist von Sultanpore) ' Dizisinin Konusu :
Goa'da üç genç arkadaş, eski bir villada hayalet aramayı planlar. Ancak yeni bir ailenin taşınmasıyla, villanın gizemli geçmişi tüyler ürpertici biçimde canlanır.


 • "roma'da, italyan siyasi birliginin sembolu olmak uzere yapilmis, beyaz renkli cirkin anita, daktiloya benzer seklinden oturu italyanlarin verdigi isim."
 • "netflix'in yeni korku dizisi, yeni başladığı için henüz çok popüler değil ama buralar yakında çok değerlenir."
 • "paul auster'ın my typewriter adında bir metni vardır. yazarla arasında nasıl bir bağ olduğunun güzel bir kanıtıdır. çok güzel ses çıkartır."
 • "(bkz: typewriter pullup)barın üzerinde çene yukarıda kalacak şekilde bir sağa efenim bir sola şey ettirme şeysidir...(bkz: düşman başına)..."
 • "netflix'te yayınlanmaya başlayan bir hint korku* dizisi.edit:ilk bölümü bitirdim. izletiyor ya la kendini. mindhunter gelene kadar yokluktayım,ne yapayım"
 • "3 dakika 15 saniyesinde hassikomone diyerek web gezginini komple kapattımdidit : zaman ayarı"
Facebook Yorumları
 • comment image

  roma'da, italyan siyasi birliginin sembolu olmak uzere yapilmis, beyaz renkli cirkin anita, daktiloya benzer seklinden oturu italyanlarin verdigi isim.


  (grizabella - 21 Mart 2002 15:23)

 • comment image

  ingilizcede daktilo anlamina gelen kelimedir.
  ayrica arastirmacilara göre bu bir klavyede (amerikan klavyelerinde) sirf bir tek siradaki tuslar kullanilarak yazilabilen en uzun (ingilizce) kelimeymis. acaba türkçe bir klavyede bu sekilde yazilabilen en uzun türkçe kelime nedir, bilmek isterim.


  (lacrima - 8 Mart 2001 03:00)

 • comment image

  netflix'in yeni korku dizisi, yeni başladığı için henüz çok popüler değil ama buralar yakında çok değerlenir.


  (yari ustad - 30 Temmuz 2019 11:59)

 • comment image

  paul auster'ın my typewriter adında bir metni vardır. yazarla arasında nasıl bir bağ olduğunun güzel bir kanıtıdır. çok güzel ses çıkartır.


  (patlicam - 11 Eylül 2005 02:13)

 • comment image

  genelde insanların hint yapımlarına karşı önyargısı vardır. ama hintlilerin özellikle oyunculuk konusunda ne kadar başarılı olduklarını bir kez daha bu dizide görebiliyor insan. ( özellikle çocukların ve hatta köpek )
  konusu da değişik geldi daha önce eve dadanmış kötü ruhlu filmlerin bir tık üstü gibi. . kısacası tam benlik. ( ilk 3 bölüm sonrası yorumu )


  (kirli yesil kazak - 8 Ağustos 2019 09:00)

Yorum Kaynak Link : typewriter