Çıkış Tarihi     : 28 Temmuz 2019 Pazar, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Aksiyon,Cinayet,Drama
Taglar             : Dc çizgi romanlar,1960'lı yıllar,60s
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Warner Horizon Television
Yönetmen       : Rob Bailey (IMDB)(ekşi), Danny Cannon (IMDB)(ekşi), Bill Eagles (IMDB)(ekşi), Jon East (IMDB)(ekşi), Clare Kilner (IMDB)(ekşi), China Moo-Young (IMDB)
Senarist          : Bill Finger (IMDB)(ekşi),Bruno Heller (IMDB)(ekşi),Bob Kane (IMDB)(ekşi),Danny Cannon (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Hainsley Lloyd Bennett (IMDB), Jack Bannon (IMDB)(ekşi), Ben Aldridge (IMDB), Ryan Fletcher (IMDB), Dorothy Atkinson (IMDB)(ekşi), Ian Puleston-Davies (IMDB)(ekşi), Paloma Faith (IMDB), Jason Flemyng (IMDB)(ekşi), Emma Corrin (IMDB), Polly Walker (IMDB), Richard Clothier (IMDB), Emma Paetz (IMDB), Steve Edwin (IMDB), Jennie Goossens (IMDB), Harriet Slater (IMDB), Nicki Vickery (IMDB), Charlie Woodward (IMDB), Jessica Ellerby (IMDB), Ramon Tikaram (IMDB), Ben Wiggins (IMDB), Saikat Ahamed (IMDB), Simon Paisley Day (IMDB), Salóme Gunnarsdóttir (IMDB), Anna Chancellor (IMDB), Melissa Knatchbull (IMDB), Helena Blackman (IMDB), Greg Haiste (IMDB), Freddy Carter (IMDB), Jasper Jacob (IMDB), Henry Miller (IMDB), Manoj Anand (IMDB), Bruce Johnson (IMDB), Nick Owenford (IMDB), Danny Webb (IMDB), Sam Hoare (IMDB), Dave Simon (IMDB), Maggie Daniels (IMDB), Edward Bennett (IMDB), Paul McEwan (IMDB), Nigel Betts (IMDB) >>devamı>>

Pennyworth ' Dizisinin Konusu :
Bruce Wayne’in efsanevi uşağı Alfred Pennyworth’ün hikayesini konu ediyor. 1920’li yıllarda orduda görev yapan Alfred, ordudan ayrıldıktan sonra özel bir güvenlik şirketi kurar ve genç milyarder Thomas Wayne ile birlikte çalışmaya başlar.


 • "alfred pennyworth'un bruce wayne öncesini anlatacak olan 10 bölümlük epix dizisi."
 • "fragmanı için buradan."
 • "alfred'in gay olduğunu öğreneceğimiz dizi. ne sandınız amk, adamı gay yapmaya niyetleri olmasa dizisini çekerler miydi? alfred, gay olarak yansıtılmazsa gelin suratıma tükürün."
 • "bu yazın en güzel sürprizi."
 • "iyi bir atmosferi var dönem havası iyi verilmiş süper kahraman dizisi değil dönem dizisi sevenler için gayet izlenebilir olmuş. müziklerinde de acayip bir (bkz: sherlock) benzerliği var"
Facebook Yorumları
 • comment image

  iyi bir atmosferi var dönem havası iyi verilmiş süper kahraman dizisi değil dönem dizisi sevenler için gayet izlenebilir olmuş. müziklerinde de acayip bir (bkz: sherlock) benzerliği var


  (stormblade - 1 Ağustos 2019 14:39)

 • comment image

  oldukça başarılı bulduğum dizi.

  sherlock'un castından bazı oyuncular da var dizide.
  işleyiş ve sahne geçişleri güzel. fazla sıkmıyor.
  başrol seçimleri başarılı. detaylar da başarılı.
  eksiklik olarak, gereğinden uzun konuşma sahneleri mevcut. o sahneler biraz sıkıyor sadece.


  (mgmar48 - 3 Ağustos 2019 20:29)

Yorum Kaynak Link : pennyworth