Çıkış Tarihi     : 30 Nisan 2021 Cuma, Yapım Yılı : 2021
Türü                : Komedi,Fantazi,Romantik
Taglar             : Vidalı oyun komedi,Davranış komedisi,Saçmalık,Karanlık komedi,Siyah komedi
Ülke                : İngiltere
Yapımcı          :  Fred Films , Powderkeg Pictures
Yönetmen       : Edward Hall (IMDB)
Senarist          : Piers Ashworth (IMDB),Noel Coward (IMDB)(ekşi),Meg Leonard (IMDB),Nick Moorcroft (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Dan Stevens (IMDB)(ekşi), Isla Fisher (IMDB)(ekşi), Leslie Mann (IMDB)(ekşi), Aimee-Ffion Edwards (IMDB), Judi Dench (IMDB)(ekşi), Emilia Fox (IMDB)(ekşi), Julian Rhind-Tutt (IMDB), James Fleet (IMDB), Simon Kunz (IMDB), Michele Dotrice (IMDB), Adil Ray (IMDB), Dave Johns (IMDB), Julian Ferro (IMDB), Colin Stinton (IMDB), Callie Cooke (IMDB), Delroy Atkinson (IMDB), Issy Van Randwyck (IMDB), Jaymes Sygrove (IMDB), Dean Winchester (IMDB), Zach Wyatt (IMDB), Owun Birkett (IMDB), Sam Winchester (IMDB), Miguel Sousa (IMDB), Alex Drumheller (IMDB), Alex Winchester (IMDB), Kelsey Drumheller (IMDB)

Blithe Spirit ' Filminin Konusu :
Blithe Spirit, bir yanlışlık sonucu ölen karısının ruhunun gelmesi ile kendisini karmaşık olayların içinde bulan bir adamın hikayesini konu ediyor. Çok satan suç romanlarının yazarı olan Charles, yeni kitabını yazmak için epey zorlanır. Bu süreçte Charles'ın ikinci eşi Ruth, Hollywood'a gitme hayalini gerçekleştirme umuduyla kocasının kitabına odaklanması için elinden geleni yapar. Ümitsizce ilham arayışında olan adam, bu sırada spiritüel olaylarla ilgili şovunu izlediği Madame Arcat'ı evine davet eder. Evde bir seans düzenleyen Madame Arcat, yanlışlıka Charles'ın ölen ilk karsının ruhunu çağırır. Ölen karısını sadece kendisi görebilen Charles için işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.


  • "noel coward'ın şaheserleri arasında yer almış tiyatro eseridir.."
  • "(bkz: ruhlar gelirse)"
  • "noel coward'ın en çok sahnelenen eserlerindendir. coward bu oyunu, ikinci dünya savaşı ortamından etkilenip mutsuz olan ingiliz halkını bir nebze olsun neşelendirmek için yazmıştır."
Facebook Yorumları
  • comment image

    noel coward'ın en çok sahnelenen eserlerindendir. coward bu oyunu, ikinci dünya savaşı ortamından etkilenip mutsuz olan ingiliz halkını bir nebze olsun neşelendirmek için yazmıştır.


    (tedirgin insan - 6 Ağustos 2013 00:39)

Yorum Kaynak Link : blithe spirit