Çıkış Tarihi     : 15 Ağustos 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Cinayet,Drama
Taglar             : Karanlık komedi,decade hopping,Eşcinsel olarak kapatılmış,Açık evlilik,one male two females threesome
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  CBS Television Studios , Imagine Entertainment
Yönetmen       : David Grossman (IMDB)(ekşi), Marc Webb (IMDB)(ekşi), Lucy Liu (IMDB)(ekşi), Elizabeth Allen Rosenbaum (IMDB)(ekşi), David Warren (IMDB)(ekşi), Valerie Weiss (IMDB), Dawn Wilkinson (IMDB)
Senarist          : Marc Cherry (IMDB)(ekşi),Austin Guzman (IMDB)(ekşi),Alexa Junge (IMDB)(ekşi),Joe Keenan (IMDB)(ekşi),Randi Mayem Singer (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Lucy Liu (IMDB)(ekşi), Ginnifer Goodwin (IMDB), Kirby Howell-Baptiste (IMDB), Alexandra Daddario (IMDB)(ekşi), Sam Jaeger (IMDB)(ekşi), Sadie Calvano (IMDB)(ekşi), Jack Davenport (IMDB), Reid Scott (IMDB), Leo Howard (IMDB), Alicia Coppola (IMDB), Katie Finneran (IMDB), Marcel Nahapetian (IMDB), Adam Ferrara (IMDB), Lindsey Kraft (IMDB), Kevin McNamara (IMDB), Li Jun Li (IMDB), Spencer Garrett (IMDB), Philip Anthony-Rodriguez (IMDB), Bobby Nish (IMDB), Cailan Robinson (IMDB), Morgan Smith (IMDB), Maksim Chmerkovskiy (IMDB), Kevin Daniels (IMDB), Peta Murgatroyd (IMDB), Stephanie Nash (IMDB), Mason Wells (IMDB), Holland Clement (IMDB), Michael Dempsey (IMDB), Odelya Halevi (IMDB), Josh Clark (IMDB), Kevin William Paul (IMDB), Angela Sprinkle (IMDB), Carlos Barrionuevo (IMDB), Jill Basey (IMDB), Atticus Batacan (IMDB), Victoria Garcia-Kelleher (IMDB), Shannon Reynosa (IMDB), Jean St. James (IMDB), Heidi Méndez (IMDB), Joe Pistone (IMDB) >>devamı>>

Why Women Kill ' Dizisinin Konusu :
Amerikan kara komedi-drama web televizyon dizisi. Birden fazla zaman diliminde geçen seri, kocalarının sadakatsizlikleri yüzünden öldürmeye çalışan üç evli kadını anlatıyor.


 • "yepyeni bir dizi, yorumlarınızı bekliyorum ekşici dostlar."
 • "diziyi çok merak ediyorum. indirdim ama henüz türkçe alt yazı çıkmadığından izleyemedim."
 • "en az 10 kilo zayıflamış bir adet alexandra daddario içeren dizi..."
Facebook Yorumları
 • comment image

  kadrosu oldukça sevdiğim oyunculardan oluşmakta. 3 ayrı zaman diliminde geçen görece benzer hikayelerin yorum şeklini sevdim. uzun süredir bu tarz bir dizi görmemiştim. ben diziyi oldukça beğendim ve izlerken eğlendim.


  (pilawmiyaw - 16 Ağustos 2019 10:52)

 • comment image

  3 farklı zamanın ruhunu ve modasını iyi yansıtıyor gibi gözüküyor ama daha iki bölüm seyrettim. elementary'den sonra lucy ablayı yine bir dizide görmek tatlı bir süpriz. hatun sağlam basar diye umut ederken desperate housewives hissiyatı verdi yine de. kim ölmüş, kim öldürmüş belli değil ya işte o hesap. bi kaç sezondan sonra bırakmıştım desperate ablaları bakalım bunlara ne olacak. gigi hiç mi yaşlanmaz bi de yahu.


  (rasyonel kupaj 145 - 25 Ağustos 2019 22:02)

Yorum Kaynak Link : why women kill