Çıkış Tarihi     : 06 Eylül 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Drama
Ülke                : Hint
Yapımcı          :  Fox STAR Studios , Fox STAR Studios , Nadiadwala Grandson Entertainment
Yönetmen       : Nitesh Tiwari (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Piyush Gupta (IMDB),Nikhil Mehrotra (IMDB),Nitesh Tiwari (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Sushant Singh Rajput (IMDB)(ekşi), Shraddha Kapoor (IMDB)(ekşi), Varun Sharma (IMDB), Prateik (IMDB), Tahir Raj Bhasin (IMDB), Naveen Polishetty (IMDB), Tushar Pandey (IMDB), Saharsh Kumar Shukla (IMDB), Nalneesh Neel (IMDB), Saurabh Pal (IMDB), Amrit Kashyap (IMDB), Abhinav Bhattacharjee (IMDB), Ashleigh Sendin (IMDB), Belal Shanu (IMDB), Rohit Chauhan (IMDB)

Chhichhore ' Filminin Konusu :
Chhichhore is a movie starring Sushant Singh Rajput, Shraddha Kapoor, and Varun Sharma. Following a group of friends from university as they progress into middle-age life and go their own separate ways.


 • "insanın içini açan, çok tatlı bir gülümsemeye sahip oyuncu. takipçisiyiz ailecek."
 • "güzel kız ama oyunculuğu çok itici (bkz: ashiqui2)"
 • "gülümsemesi ile insanın aklını başından alabilecek bir afet-i devrandır kendisi."
 • "çok güzel bir üst bedeni var ama oyunculuğu da idare eder"
Facebook Yorumları
 • comment image

  bir iki shopla çoğu insan aishwaryadan güzel olur. bu kadar sıradan bir kızı aishwarya raiyle kıyas bile etmem. bırak asihwaryayı raniyle priyankayla da yarışamaz. allahım sana geliyorum ortalama bir türk kızı tipindeki kızı nasıl aishwarya rai gibi muhteşemlikle kıyaslarsınız benim bundan taş sevgililerim oldu lan. abartıldığı gibi hintli tipi yok beyaz tenli(!) bilmemne filan değil bu bildiğin hintli hindistan dışıdna da rol kapacağını sanmıyorum bir priyanka chopra değil bu.
  tabi bu kadar yergiyi hakettiğinden değil ama fazla abartıldı. aditya ve siddharthla olan filmlerindeki oyunculuğu berbattı ama abcd2 de çok beğendim. güzelliği ile değilde tatlılığı ve kabiliyeti ile rol kapar.


  (hayaletadam - 19 Eylül 2015 12:23)

 • comment image

  ilk defa siddharth malhotra denen odunla birlikte oynadığı ek villain denen sikindirik filmle tanıdığım oyuncu abla. ek villainde de şirin olacağım diye iticilikte çığır açması gözümden kaçmadı. bir de bunu aishwarya gibi bir afet-i devranla kıyaslıyorlar. aishwaryanın tırnağının kiri olamaz bu.


  (asosyaldisi - 24 Temmuz 2017 20:48)

Yorum Kaynak Link : shraddha kapoor