Çıkış Tarihi     : 25 Ekim 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi
Ülke                : Türkiye
Yapımcı          :  TAFF Pictures
Yönetmen       : Ali Atay (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Ali Atay (IMDB)(ekşi),Aziz Kedi (IMDB),Feyyaz Yigit (IMDB)
Oyuncular      : Cengiz Bozkurt (IMDB)(ekşi), Mehmet Ozgur (IMDB), Ugur Yücel (IMDB)(ekşi), Binnur Kaya (IMDB)(ekşi), Feyyaz Yigit (IMDB), Mert Denizmen (IMDB)

Cinayet Süsü ' Filminin Konusu :
Cinayet Süsü is a movie starring Cengiz Bozkurt, Mehmet Özgür, and Ugur Yücel. In action/comedy "You've Got Murder", homicide detectives are tasked to solve a very different case. The serial killer keeps creating crime scenes that...


 • "bir sahnesinde karakolda piyano çalarak eşlik ettiğim ve çekerken hayatımda hiç gülmediğim kadar güldüğümüz ve türkiye nin en cana yakın oyuncularının oynadığı polisiye komedi. merakla bekliyoruz"
 • "ali atay, hizir gibi yetistin duraklayan sinemamiza. umarim hak ettigi giseyi yapar."
 • "ne belli"
 • "(bkz: kuşkaş)(bkz: mercü)"
 • "ses ve görüntü geçiren sorgu odası sahnesi ve iyi polis-daha iyi polis oynama sahnesi ile yarmış film"
Facebook Yorumları
 • comment image

  ölümlü dünya'nın yaratıcı ekibi ali atay, aziz kedi ve feyyaz yiğit'in senaryosunu yazdığı, yönetmen koltuğunda ali atay’ın oturduğu "cinayet süsü", 25 ekim’de vizyona giriyor.

  başkomiser emin (uğur yücel) ve ekip arkadaşları salih (cengiz bozkurt), asuman (binnur kaya), alattin (mert denizmen) ve suç uzmanı dizdar koşu’nun (feyyaz yiğit) oyuncu kadrosunda yer aldığı film; ülkenin cinayet tarihindeki en gizemli ve alışılmadık vakayı çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin kahkaha dolu maceralarını konu alıyor.
  birbiri ardına yaşanan aksilikler, durmadan devam eden cinayetler ve ekip içinde filizlenen aşk herkesi çıldırmanın eşiğine getiriyor.

  cinayet süsü'nden gündeme bomba gibi düşecek bir şey geliyor...ama ne belli?


  (reklam - 23 Eylül 2019 17:50)

 • comment image

  fragmanında da gözüken beyaz yazı tahtasındaki numaralar, gerçekten de beşiktaş'ın namağlup şampiyon olduğu 1991-92 sezonundaki maç sonuçlarıdır :)

  yalnız 2 eksik var tabloda.
  11 21 51 21 30 20 42 21
  10 22 11 32 10 10 50
  00 31 21 20 21 00 00
  10 30 10 10 32 00 43 10

  bahsi geçen sahne için bkz.
  https://eksiup.com/p/i3167157ywqd


  (baykus - 23 Eylül 2019 23:52)

 • comment image

  bir sahnesinde karakolda piyano çalarak eşlik ettiğim ve çekerken hayatımda hiç gülmediğim kadar güldüğümüz ve türkiye nin en cana yakın oyuncularının oynadığı polisiye komedi. merakla bekliyoruz


  (erennyildizz - 24 Eylül 2019 07:28)

 • comment image

  sinema salonlarına özel bir teaser yapmışlar. beni koparmıştır.

  --- spoiler ---
  asuman: ben nereden bileyim benim altıma bomba koymayacağını?
  dizdar: ben sizin yanınızda değil miydim asuman hanım, ne ara gittim de altınıza bomba koydum?
  asuman: ben size söyleyeyim amirim, bana mesaj atmış cep telefonumdan. "allahın izniyle altındaki bombayı patlatıcam" diye. aha buyrun göstereyim. göstereyi--
  dizdar: ya ben onu o manada mı dedim? ben o manada mı dedim? sikicem manasında dedim, allah belamı versin ki sadece cinsel bir mesajdı o ya!
  ---
  spoiler ---


  (itsthreeclutch - 10 Ekim 2019 00:06)

 • comment image

  bunca yıllık ekşi sözlük tecrübeme göre konu film değerlendirmesine geldiğinde ekşisözlükçülerin içinde sivrilen iki grup var;
  1- ekşi sözlük bir siki beğenmeme timi,
  2- yönetmen-senarist-oyuncu taraftarları
  bir film hakkında burada yorum okuyacaksanız bu ikisini daha ilk cümlesinden anlayıp gerisi okumayacaksınız. zamanınıza yazık çünkü. ilk grup zaten belli, bunların bir filmi beğenmemesi için izlemelerine bile gerek yok. fragmanına şöyle bir baksalar ya da bir kaç yorum okusalar yeterlidir bunlar için. zaten filme gitseler bile yarısında çıkarlar, bitirdikleri film görülmemiştir. neden sinemaya gittikleri de tartışılır.
  bir de ikinci grup var tabii, "taraftarlar". bunlar taraftarı oldukları ismin filmlerine hiç söz söyletmezler. komedi filmi ise anırarak gülerler, drama ise gözyaşları sel olur, romantik-komedi ise mahalle sıcaklığı alırlar filan...
  şimdi yorumlara bakınca bu film de bu iki grup arasında sıkışmış görülüyor. filmi izlemeden önce bu yüzden benim de aklım karışmıştı bu yüzden. izleyince anladım ki bu iki grubun salaklıkları filmi piç ediyor burada. ne öyle ali atay'ın utanacağı bir film olmuş ne de anırarak güleceğiniz bir film. size eğlenceli iki saat geçirebilecek bir film. boş zamanınız varsa izlemek için tercih edilebilir.


  (gerard nomak - 5 Kasım 2019 09:59)

 • comment image

  bu ekşi beni delirtecek. üç kuruş paramız var ve sinemaya harcamaya değer mi değmez mi diye yorumlara bakalım dedim. siyah ve beyaz kadar zıt yorumlar okudum. ya bir yapım nasıl hem bu kadar güzel hem bu kadar kötü olabilir. kafa karıştırmaktan başka bir işe yaramazsınız. bir benzer durum cem yılmaz filminde de var. arkadaşlar ölümlü dünya filmine hayvan gibi gülen adamım. absürt komedi severim. eşimle birlikte bu filme gitmeye değer mi değmez mi. aydınlatıcı bir cevap verin lütfen. marjinal olmaya çalışmayın.

  edit: gelen mesajların tamamı filme gitmemi öneriyor. benim gibi ikilemde kalan yazarlara duyurulur.


  (postmodern muddeiumumi - 26 Ekim 2019 09:09)

Yorum Kaynak Link : cinayet süsü