Süre                : 1 Saat 22 dakika
Çıkış Tarihi     : 20 Eylül 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi
Taglar             : Ünlü konuk,Yolculuğa çıkmak,röportaj,Ünlü,komedyen
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Funny or Die
Yönetmen       : Scott Aukerman (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Scott Aukerman (IMDB)(ekşi),Zach Galifianakis (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Keanu Reeves (IMDB)(ekşi), Lauren Lapkus (IMDB)(ekşi), Tessa Thompson (IMDB)(ekşi), Brie Larson (IMDB)(ekşi), Hailee Steinfeld (IMDB)(ekşi), Matthew McConaughey (IMDB)(ekşi), Benedict Cumberbatch (IMDB)(ekşi), Will Ferrell (IMDB)(ekşi), Jon Hamm (IMDB), Rashida Jones (IMDB), Tiffany Haddish (IMDB), Adam Scott (IMDB), Zach Galifianakis (IMDB), Peter Dinklage (IMDB), Jason Schwartzman (IMDB), John Cho (IMDB), Christine Teigen (IMDB), Ginger Gonzaga (IMDB), Chance the Rapper (IMDB), David Letterman (IMDB), John Legend (IMDB), Ryan Gaul (IMDB), Mary Scheer (IMDB), Mandell Maughan (IMDB), Janie Haddad Tompkins (IMDB), Robert R. Shafer (IMDB), Phil Abrams (IMDB), Mike Cochrane (IMDB), Jiavani Linayao (IMDB), Mo Aboul-Zelof (IMDB), Ryder Blackburn (IMDB), Wayne Gonce (IMDB), Paul Rudd (IMDB)

Between Two Ferns: The Movie (~ Entre dos helechos: La película) ' Filminin Konusu :
Film, Baskets, Hangover, Birdman, Due Date gibi yapımlarla tanınan ünlü komedyen Zach Galifianakis'in birbirinden farklı konuklarla gerçekleştirdiği röportaj serisi olan Between Two Ferns’ün beyaz perde uyarlaması. Zack ünlü bir yıldız olmanın hayalini kuruyordur. Will Ferrell onun programını keşfeder ve internete yükler. Zach böylece internette kısa sürede viral haline gelir ve artık herkes tarafından tanınıyordur. Şimdi ise Zach ve ekibi daha da iyi bir şöhrete kavuşabilmek için birbirinden ünlü yıldızlarla röportaj yapacağı bir yolculuğa çıkar.


 • "fragman"
 • "hey yavrum be amma özledik. kadro muhteşem. keanu reeves var, david letterman var yahu inanılmaz. brie larson ise süpriz bomba."
 • "fragmanıyla sevinçten halay çektiren."
 • "offf filme bak be. efsane resmen. en çok keanu reeves ve peter dinklage merak ediyorum."
 • "zerre heyecanlandırmadı beni de aksi gibi. yap kısa kısa geç. kaç sene olmuş."
Facebook Yorumları
 • comment image

  hey yavrum be amma özledik. kadro muhteşem. keanu reeves var, david letterman var yahu inanılmaz. brie larson ise süpriz bomba.


  (munirbomba - 4 Eylül 2019 06:20)

 • comment image

  fragmaninin nasil bir olay orgusune sahip oldugunu merak ettirdigi komedi filmi.

  zach bey su patavatsiz tiplemesinden kendisini alamiyor sanirim. baskets’taki chip karakteriyle kendisini daha bi sevdik, oyunculugunu takdir ettik. yine kendisinin canlandirdigi dale karakteri sadece gerek the due date’te gerek hangover serisinde gerekse bu gosterideki tipi “daha buyuk” oynadigi bir tip. bu filmle benim gibi dusunen izleyiciyi yorabilecegi olasiliginin oldugunu dusunuyorum.

  edit: anlatim bozukluklari giderildi.


  (karadenizdebatangemi - 4 Eylül 2019 02:20)

Yorum Kaynak Link : between two ferns the movie