Süre                : 2 Saat 15 dakika
Çıkış Tarihi     : 15 Kasım 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Drama,Romantik,Spor
Taglar             : Afrikan Amerikan,Siyah amerikalı,Aile ilişkileri,Baba oğlu ilişkisi,Baba kızı ilişkisi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  A24
Yönetmen       : Trey Edward Shults (IMDB)
Senarist          : Trey Edward Shults (IMDB)
Oyuncular      : Alexa Demie (IMDB), Sterling K. Brown (IMDB)(ekşi), Clifton Collins Jr. (IMDB)(ekşi), Lucas Hedges (IMDB)(ekşi), Taylor Russell (IMDB), Renee Goldsberry (IMDB), Kelvin Harrison (IMDB), Sidnei Barboza (IMDB), Krisha Fairchild (IMDB), David Garelik (IMDB), Neal Huff (IMDB), Hanna Balicki (IMDB), Ellen Marguerite Cullivan (IMDB), Avis-Marie Barnes (IMDB), Steve Heinz (IMDB), Harlan Drum (IMDB), Vivi Pineda (IMDB), Kristin Wollett (IMDB), Milton James Jones (IMDB), Rachel Comeau (IMDB), Nicholas Ryan Hernandez (IMDB), David Payton (IMDB), Carter Harcek (IMDB), Gia Carter (IMDB), T.J. Larson (IMDB), Kim Ostrenko (IMDB), Peggy Sheffield (IMDB), Chris Rodriguez (IMDB), Chappell Bunch (IMDB), Joshua Brockington (IMDB), Taisha Perez (IMDB), Ruben E. A. Brown (IMDB), Ricardo Burgos (IMDB), Ciarra Krohne (IMDB), Patrick Fox (IMDB), Valdez Williams (IMDB), Sara Frankino (IMDB), Jen Chia (IMDB), Emily-Rose Fabian (IMDB), Valerie Ayala (IMDB) >>devamı>>

Waves (~ Las olas) ' Filminin Konusu :
Film,banliyöde yaşayan Afro-Amerikalı bir ailenin kayıp, affetmek ve sevgi dolu duygusal yolculuğunu konu ediyor.


 • "uzun uzun, çok hoş, anlamlı bir müzikal cümle etrafında dönen guthrie govan şarkısı. adı gibi dalgaların sesiyle başlar.."
 • "bundan yillar sonra dinlenince bile eski tadini hatirlatacak, eskiden sarkilar ne guzelmis geyigi yaratacak, sakin muzigi, mukemmel sozleri ve muazzam vokaliyle muhtesem mr. probz eseri."
 • "dile dolanan sarki. her versiyonu ayri guzel."i wish i could make it easy, easy to love me, love me""
 • "canımız ciğerimiz, böbreğimizi satıp bastığımız güzel koinimiz. hoş ben gerçi icodan girdim bir miktarda sonradan alıp 0.5 cent maliyetliyim, 100 dolar olunca şatoya taşıncam."
Facebook Yorumları
 • comment image

  mr. probz'a ait eserin sözleri:

  my face above the water
  my feet can't touch the ground
  touch the ground, and it feels like
  ı can see the sands on the horizon
  every time you are not around

  ı'm slowly drifting away (drifting away)
  wave after wave, wave after wave
  ı'm slowly drifting (drifting away)
  and it feels like ı'm drowning
  pulling against the stream
  pulling against the stream

  ı wish ı could make it easy
  easy to love me, love me
  but still ı reach, to find a way
  ı'm stuck here in between
  ı'm looking for the right words to say

  ı'm slowly drifting, drifting away
  wave after wave, wave after wave
  ı'm slowly drifting (drifting away)
  and it feels like ı'm drowning
  pulling against the stream
  pulling against the stream


  (kafa - 18 Şubat 2014 00:06)

 • comment image

  bundan yillar sonra dinlenince bile eski tadini hatirlatacak, eskiden sarkilar ne guzelmis geyigi yaratacak, sakin muzigi, mukemmel sozleri ve muazzam vokaliyle muhtesem mr. probz eseri.


  (raika rencide - 27 Mayıs 2014 20:43)

 • comment image

  uk top 40 de bir numara görünce yüklediğim ve ondan beri düzenli günde bir kaç kez dinlediğim, dinledikçe ferahlatırken içimi kırp kırp kıpratan hariküladenin veyvs'inde mr.probz şarkısı. matmazel korkarım bu şarkı bu yaz yardıracak.
  tanım : aklıma virginia woolf u düşüren şarkıdır


  (miki - 30 Nisan 2014 17:56)

 • comment image

  ıptıs çıktıs girişine bakmadan sözleri dikkatle dinlenmesi gereken, mr. probz (robin schulz remix)'i ile yaz2014 playlistimde (o) kategorisinde inanılmaz yükseliste olan parça ve evet inanılmaz yükseliyo engelleyemiyoruz.

  son sesin de son sesinde bu şarkıyı dinlemekten bıkmıcam sanırım.


  (boolenickmiolur - 5 Haziran 2014 02:11)

 • comment image

  dile dolanan sarki. her versiyonu ayri guzel.

  "i wish i could make it easy, easy to love me, love me"


  (belkar - 25 Haziran 2014 00:33)

 • comment image

  canımız ciğerimiz, böbreğimizi satıp bastığımız güzel koinimiz. hoş ben gerçi icodan girdim bir miktarda sonradan alıp 0.5 cent maliyetliyim, 100 dolar olunca şatoya taşıncam.


  (orta dunyada esnaf - 5 Eylül 2017 18:04)

 • comment image

  waves, uzun süredir idareten kullanılmak üzere yapılmış çalışmalarla bugüne kadar geldi. idareten olma sebebi aynı anda birkaç oluşumun yaptığı işleri bünyesinde bulundurmasıydı. en basit örnek olarak ethereum, neo gibi coinlerdeki bazı özelliklere sahip olmasının yanında merkezsiz borsa özelliği ile bittrex'ten paribu'ya kadar tüm merkezli borsaların işlevini de daha esnek bir şekilde görür. tek yapılması gereken gerekli altyapı ve gateway çalışmaları için biraz(biraz derken yıllarca değil tabi) zaman vermek.

  şunu da belirtmeliyim ki waves halen beta aşamasında bir proje ve çok değil birkaç hafta öncesine kadar başta söylediğim kör topal ilerleme hali devam ediyordu. yazın başından itibaren kullanım artışı şuradan görülebilir. geçtiğimiz aydan itibaren üzerinde çalıştıkları projeleri bir bir tamamlamaya başladılar. bununla birlikte tanıtım ve reklam çalışmaları da daha yeni başlıyor. bana göre en önemli gelişme waves ng ile birlikte müthiş bir hıza kavuşması oldu. şu an ilk test aşaması başarıyla tamamlandı ve 13 aralık'ta işlevsel olmak üzere 2.test aşamasında.

  yine çok beklenen ve gözlerin üzerinde olduğu bir çalışma da yeni merkezsiz borsa arayüzü. kullanıcıyı direkt etkileyeceği için haliyle daha çok ilgi çekiyor. onun da kapalı beta testini şu an yapıyoruz. 13 aralık'ta herkese açılacak. merkezsiz borsa konusunu da biraz açmam gerekirse ilk güzelliği merkezli borsalarda yaşanan siteyi kapatıp ortadan kaybolma durumunun olmaması. diğer bir güzelliği de bitcoin'e bağımlılığın kalmaması. yani o an borsada mevcut olan herhangi iki şeyin birbiriyle değiştirilebilinmesi. şu an euro, usd gibi para birimlerinin yanısıra bitcoin, bitcoin cash, ethereum, litecoin, zcash gibi çokça kullanılan coinler destekleniyor.

  para birimlerine girmişken bir diğer projeden de söz edeyim, digilira. 13 aralık 2017 tarihinde yeni dex ile birlikte ng protokolü ve digilira da aktif hale geçecek (ben bu girdiyi yazdıktan sonra tarihler netlik kazandı 13 aralık sadece yeni dex). digilira konusu ayrıca yazılabilecek bir konu olduğu için onu uzatmıyorum. ama şu kadarını söyleyeyim, digilira ile birlikte paribu, koinim gibi yerli borsalara yeni -ve ciddi rakip olabilecek- bir alternatif doğacak.

  yukarıda bahsettiğim tanıtım çalışmalarını biraz açacak olursam şunları söyleyebilirim. yeni dex paylaşımları düne kadar yasaktı. dün akşam saatlerinde artık paylaşım yapabilirsiniz denildikten sonra waves dolar bazında neredeyse kendi zirvesine ulaştı (tarihe not olarak kalsın, şu an bittrex'te 6.40$) ki daha ortada kullanıcılara sunulan bir şey de olmadı. kullanıcılara ve cüzdanında waves, waves community token ve bazen de çeşitli tokenlar bulunduranlara yapılan dağıtımlar zaten platformun rutini gibi bir şey. bununla ilgili de şöyle bir örnek vereyim. bundan birkaç ay önce cüzdanında 1 ve üzeri waves bulunduranlara bir waves projesi olan 12500 adet mercury dağıtıldı. onun dışında 3 hafta önce waves community token bulunduranlara payları oranında 100 bitcoin cash dağıtıldı. ilerleyen günlerde 900 tane daha dağıtılacak.

  waves paper wallet, waves web client ve ayrıca google chrome eklentisi mevcuttur.

  bonus editi: sasha ivanov reveals new dex interface

  edit 2: 11 aralık 2017 tarihinde digilira(test sunucusunda gözlemlediğim kadarıyla diğer borsalardan daha şık ve kullanışlı duruyor) köprüsünün devreye girmesi ile tl yatırıp çekme imkanını da sunacak. paribu, btcturk gibi yerli borsaların yaşattığı problemleri çözmek adına ilaç gibi gelecektir.

  yeni dex yukarıda bahsettiğim gibi 13 aralık 2017 tarihinde amsterdam'da yapılacak bir parti ile kullanıma sunulacak. ng protokolü için ise verilen resmi tarih 22 aralık 2017. özellikle ethereum'daki yavaşlık sebebiyle olan malum kilitlenmelerin ardından waves ng bu açığı da kapatmaya aday bir konumda bulunuyor.

  güncel waves fiyatını da ekleyeyim. şu an (08.12.2017) bittrex'te 8.34$.

  edit 3: fiyat güncellemesi, şu an (10.12.2017) bittrex'te 9.88$. bir de geleceğe not olsun şu an iota diye sayıklayan kerizler ilerde waves diye 20, 30, 50 dolarlardan waves kapışacaklar.

  edit 4: fiyat güncellemesi, şu an (11.12.2017) bittrex'te 10.50$, sabah 11.20$ seviyelerini de gördük. bu arada digilira aktif hale geldi ve daha birkaç saat olmasına rağmen 1000'in üzerinde yeni üye kayıt oldu.


  (entrysildirenadam - 2 Aralık 2017 11:16)

Yorum Kaynak Link : waves