Çıkış Tarihi     : 09 Ocak 2020 Perşembe, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Komedi
Taglar             : reference to breast size,makyaj malzemeleri,diverse cast of characters,Yatırımcı,iş kadını
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Artists First
Yönetmen       : Miguel Arteta (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Adam Cole-Kelly (IMDB),Adam Cole-Kelly (IMDB),Sam Pitman (IMDB),Sam Pitman (IMDB),Danielle Sanchez-Witzel (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Rose Byrne (IMDB)(ekşi), Tiffany Haddish (IMDB), Salma Hayek (IMDB)(ekşi), Billy Porter (IMDB)(ekşi), Jennifer Coolidge (IMDB)(ekşi), Ari Graynor (IMDB)(ekşi), Karan Soni (IMDB), Jessica St. Clair (IMDB)(ekşi), Katie Parker (IMDB), Jimmy Ouyang (IMDB), Melissa Saint-Amand (IMDB), Jacob Latimore (IMDB), Vanessa Merrell (IMDB), Caroline Arapoglou (IMDB), Veronica Merrell (IMDB), Lana Young (IMDB), Natasha Rothwell (IMDB), Catherine Carlen (IMDB), India Batson (IMDB), Aaron Dominguez (IMDB), Andrea Baldwin (IMDB), JoAnn Bernat (IMDB), Emma Coulter (IMDB), Sheril Rodgers (IMDB), Mackenzie Messick (IMDB), Mary Miles Kokotek (IMDB), Melinda Russell (IMDB), Brittany Kelly (IMDB), Stanley Aughtry (IMDB), Olivia De Paux (IMDB), Donece Monk (IMDB), Brittany Guess (IMDB), Marcus LaRon (IMDB), Darlene Chikezie (IMDB), Charlandra L. Jacobs (IMDB), Jessica Lee Yates (IMDB), Allyson Daugherty (IMDB), Jaylah' Alise (IMDB), LaToya Denae' (IMDB), Kharisma Gooden (IMDB) >>devamı>>

Like a Boss (~ Limited Partners) ' Filminin Konusu :
Like a Boss, birlikte şirket kuran iki arkadaşın hikayesini konu ediyor. Yakın arkadaş olan Mia ve Mel, birlikte çalışmaya karar verir. Birbirlerinden oldukça farklı karakterlere sahip olan kadınlar, sıfırdan bir kozmetik şirketi kurar. Başlarda her şey yolunda gider. Mia ve Mel, yönettikleri şirketleri sayesinde hayatlarının en güzel dönemini yaşar. Ancak bir süre sonra bu iş, iki kadının dostluklarını tehlikeye sokar.

Facebook Yorumları