Çıkış Tarihi     : 18 Ekim 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Drama
Taglar             : İnsan klonlama,Aktör birden fazla rol oynamaktadır
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Jax Media , Likely Story
Yönetmen       : Valerie Faris (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Timothy Greenberg (IMDB)
Oyuncular      : Paul Rudd (IMDB)(ekşi), Aisling Bea (IMDB), Alia Shawkat (IMDB)(ekşi), Desmin Borges (IMDB)(ekşi), Karen Pittman (IMDB)(ekşi), Zoe Chao (IMDB), Joseph Bessette (IMDB), James Seol (IMDB), Rob Yang (IMDB), Emily Young (IMDB), Gopal Lalwani (IMDB), Eden Malyn (IMDB), Daymien Valentino (IMDB), Tom Brady (IMDB), Roger Anthony (IMDB), Adam Butterfield (IMDB), Clark Carmichael (IMDB), Lars Engstrom (IMDB), Ginger Gonzaga (IMDB), Peter Grosz (IMDB), Kelvin Hale (IMDB), Michael Patrick Hart (IMDB), Becca Lish (IMDB), Collin Meath (IMDB), Jayden Mejias (IMDB), Larry Petersen (IMDB), Ruibo Qian (IMDB), Gabrielle Reid (IMDB), Bob Leszczak (IMDB)

Living with Yourself (~ Cómo vivir contigo mismo) ' Dizisinin Konusu :
Hayattan bezmiş Miles, bir alışveriş merkezindeki spa'da tuhaf bir işlemden geçer ve uyandığında kendisinin daha iyi bir versiyonuyla yer değiştirmiş olduğunu fark eder.


 • "fragmanından anladığım kadarıyla rick n morty'nin toxic bölümünü çakmışlar"
 • "mükemmel bir dizi bir çırpıda bitti aktı gitti.izleyiin izlettirin."
 • "netflix'in yaptığı nadir güzel işlerden. 8 bölüm akıp gidiyor. müzikler enfes."
 • "su gibi akan dizi.paul rudd çok iyi, konu orjinal, müzikleriyle falan ara ara bana eski gerilim filmlerini hatırlıyor. dizi başlı başına çok enteresan bir şekilde işliyor konuyu. çok beğendim."
 • "saçma dizileri hiç sevmem. bu dizi çok saçma. ama sevdim."
Facebook Yorumları
 • comment image

  etik olmayan düşüncelere sürükleyen dizi. bende kızın yirmibir yaşından kalma bir tutam saçı var. romantik sebeplerle saklamıştım ancak bu dizi aklıma bir şeyler getirdi. acilen bir klonlama merkezi bulmam lazım. umarım 2008 yılından kalma saç işe yarar.


  (sirius amenoset - 20 Ekim 2019 05:57)

 • comment image

  dizi sağlam çıktı, beklentilerinizi bir kenarda bırakırsanız aslında tüm diziler güzel. bu diziye klasik yine bir netflix dizisi olarak başladık ancak hiç te öyle gitmedi çok keyif aldım diziden arayış içerisinde olanlara tavsiye ederim keyif alacaksınız


  (no1knows - 20 Ekim 2019 22:49)

 • comment image

  çok eğlenceli, çok iyi işlenmiş, bütün kişisel gelişim zırvalarına tokat gibi inen dizi. eğer genlerimizdeki tüm sorunlar giderilirse, tamamen kendimizle barışıp yeni bir "ben" yaratırsak ve bu yepyeni kişi oldukça mükemmel, oldukça yetenekli olursa ne olur sorusuna kendini klonlatan bir manyakla cevap vermiş. kikirdeyip kahkaha atarak izledim, ki uzun zamandır netflix'e ait ya da netflix'in el attığı her diziyi sıfır beklentiyle izliyordum, çok iyi geldi.

  --- spoiler ---

  işte en iyi olabilirsiniz, yatakta en iyi olabilirsiniz, sosyal ortamların gözdesi olabilirsiniz, dimdik durabilir ve sarsılmaz, umursamaz görünebilirsiniz. aşk, duygular, istekler ortaya çıkana kadar. ne güzel anlatmış hepsini. miles'ın hayatını tepetaklak eden şey daha en başında çok heveslendikleri o aileyi bir türlü kuramayışı. sektörde başarılı bir yazarken özgüvenini sarsan ve onu çok mutsuz eden, kaygılandıran sperm testiyle başlayan hikâye yine orada bitiyor sezon sonunda. mükemmelliğe heveslendiği sebep hiç oluyor bir anda, ertelemek yerine gerçekleştirse bunu görebilecekken o salak tesiste medet ummasa buna zaten ulaşacak.

  evliliğinde büyüyen o sorunlar gerçek bile değil. yine miles hep ertelediği için belirmiş, büyümüş bir bıkkınlık. hem olduğu gibi, o haliyle sevdiğimiz birini neden değiştirmek isteriz? neden daha mükemmel isteriz?

  ---
  spoiler ---

  çok güzeldi cidden. hiçbir ilgisi yok iki dizinin ama bana nedense go on'u hatırlattı, aynı keyfi aldığım için belki.


  (time traveler bird - 20 Ekim 2019 23:16)

 • comment image

  benlik ve kendini gerçekleştirmek üzerine. atfedilmiş iyisi ve kötüsü -en azından karakter düzeyinde- olmadığı ve protagonist ile antagonist arasındaki ayrımı kaldırıp ikisiyle de bağ kurmamızı sağladığı için etkili sorular soruyor.

  artık izlediklerime dair pek bir şey yazmıyorum buraya ancak bu dizi, sözlüğe çok uygun bir tartışmayı da akla getiriyor: eşini klonunla paylaşmak gavatlık mıdır, değil midir? gavatlıksa derecesi nedir?

  gavatlık gurularının bu konuyu aydınlığa kavuşturacağını umuyorum.


  (el superagnostiko - 21 Ekim 2019 00:10)

 • comment image

  başrolünde paul rudd'ın oynadığı 8 bölümlük netflix dizisi. bu yılın dikkat çeken dizilerinden fleabag gibi kısa ve eğlenceli bir yapım olmuş.
  paul rudd'ı pek beğenmem aslında ama buradaki oyunculuğu gayet iyi. friends'te yapmacık bulmuştum.

  10 yıldır birlikte ve sorunlu bir evlilik yaşayan çiftimizden miles'ın (paul rudd), mesleğinde de işleri yolunda gitmemektedir. miles, gittiği spa merkezi vesilesiyle hayatına renk gelmiş gibi görünen bir iş arkadaşına imrenerek aynı merkeze gidip hayatını yoluna koymak için bir adım atar ancak spa terapisi sonrası gözlerini mezarlıkta açar ve olaylar gelişir.

  --- spoiler ---

  miles : i hate you!

  klon miles : i am you!

  ---
  spoiler ---


  (nerden rastladim sana - 21 Ekim 2019 02:01)

 • comment image

  netflix'in yaptığı nadir güzel işlerden. 8 bölüm akıp gidiyor. müzikler enfes.


  (zrl - 22 Ekim 2019 00:14)

 • comment image

  su gibi akan dizi.

  paul rudd çok iyi, konu orjinal, müzikleriyle falan ara ara bana eski gerilim filmlerini hatırlıyor. dizi başlı başına çok enteresan bir şekilde işliyor konuyu.

  çok beğendim.


  (pukkipukki - 22 Ekim 2019 10:31)

Yorum Kaynak Link : living with yourself