Çıkış Tarihi     : 12 Şubat 2020 Çarşamba, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Macera,Komedi,Korku,Gizemli
Taglar             : işkence,sahil partisi,Iki kelime başlığı,Tv dizisine dayanan,Psikotronik film
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Columbia Pictures Corporation , Blumhouse Productions
Yönetmen       : Jeff Wadlow (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Jillian Jacobs (IMDB),Christopher Roach (IMDB)(ekşi),Jeff Wadlow (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Lucy Hale (IMDB)(ekşi), Maggie Q (IMDB)(ekşi), Portia Doubleday (IMDB)(ekşi), Charlotte McKinney (IMDB), Kim Coates (IMDB)(ekşi), Michael Peña (IMDB), Michael Rooker (IMDB)(ekşi), Ryan Hansen (IMDB)(ekşi), Parisa Fitz-Henley (IMDB), Austin Stowell (IMDB), Jimmy Ouyang (IMDB), Goran D. Kleut (IMDB), Robbie Jones (IMDB), Ian Roberts (IMDB), Nick Slater (IMDB), Renee Murden (IMDB), Evan Evagora (IMDB), Jeriya Benn (IMDB), Joshua Diaz (IMDB), Tim Wong (IMDB), Steven A. Davis (IMDB), Tane Williams-Accra (IMDB), Mark Weinhandl (IMDB)

Fantasy Island (~ Nightmare Island) ' Filminin Konusu :
Tatil için bir adaya giden bir grup insanın başına gelenleri konu alıyor. Fantasy Island’da harika bir tatil hayal ederek çıktıkları yolun sonunda onları beklediklerinden oldukça farklı bir tatil bekliyor. Tropik bir tatil hayal ederken kendilerini karanlık bir ortamda bulan insanlar hayatlarını kurtarmak için mücadele vermek zorunda kalırlar.


 • "bu dizi yüzünden birçok kısa boylu çocuk, mahalle arasında tatü lakabını almıştır o yıllarda. bizim de bir tatümüz vardı şüphesiz, hem de hafiften çekik gözlü."
 • "başrolündeki beyaz saçlı amca'nın aynı zamanda star trek'in epik kötü adamlarından khan olduğu dizi.(bkz: ricardo montalban)(bkz: star trek the wrath of khan)"
 • "aşk gemisi tipinde eski dizimisafirler deniz uçağı ile konaklayacakları adaya getirilirditatü isimli cüce vardı. (hervie willechaise, bu yıl öldü)(bkz: tattoo)"
 • "her ucak gordugunde ziplayarak; "ucaaaak ucaaak" diye bagiran bi cuce ile aklima kazinan dizi. bir de evet, cicekli gomlek uzerine beyaz takim elbise giyerlerdi beyaz sacli amca ile birlikte."
 • "yeni bir versiyonu yakında çekilecek olan."
 • "28 şubat 2020'de gösterime girecek olan filmin yönetmenliğini ise kick-ass filminden hatırladığımız jeff wadlow yapıyor."
Facebook Yorumları
 • comment image

  dizinin konusu misafirlere kaldıkları süre içinde hayallerini gerçekleştirme imkanı sunmasıydı. uzakdoğu meksika kırması cüce tatü dışında bir de beyaz saçlı bir adam vardı, cüceyle ikisi hayallerin gerçekleşmesinden sorumlu kişilerdi ikisi de beyaz takım elbise giyerdi. beyaz sanıyorum çünkü tvler siyah beyazdı. itiraf ediyorum aslında berbat bir diziydi, o zamanlar tek kanal olduğu için laf olsun diye seyredilirdi.


  (yul - 19 Eylül 2002 19:43)

 • comment image

  bu dizi yüzünden birçok kısa boylu çocuk, mahalle arasında tatü lakabını almıştır o yıllarda. bizim de bir tatümüz vardı şüphesiz, hem de hafiften çekik gözlü.


  (amin oglu esteban - 10 Haziran 2012 17:48)

Yorum Kaynak Link : fantasy island