Çıkış Tarihi     : 20 Şubat 2020 Perşembe, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Aksiyon,Drama,Bilim Kurgu
Taglar             : Komik temelli,valiant comics,süper kahraman,Psikotronik film,nanotechnology
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Sony Pictures Entertainment (SPE) , Bona Film Group , Columbia Pictures Corporation
Yönetmen       : Dave Wilson (IMDB)
Senarist          : Eric Heisserer (IMDB)(ekşi),Bob Layton (IMDB)(ekşi),Don Perlin (IMDB),Kevin VanHook (IMDB),Jeff Wadlow (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Eiza Gonzalez (IMDB)(ekşi), Sam Heughan (IMDB)(ekşi), Vin Diesel (IMDB)(ekşi), Toby Kebbell (IMDB)(ekşi), Guy Pearce (IMDB)(ekşi), Talulah Riley (IMDB)(ekşi), Jóhannes Haukur Jóhannesson (IMDB)(ekşi), Lamorne Morris (IMDB)(ekşi), Siddharth Dhananjay (IMDB), Alex Hernandez (IMDB), Maarten Römer (IMDB), Patrick Kerton (IMDB), Tamer Burjaq (IMDB), Ryan Kruger (IMDB), Alex Anlos (IMDB), Jeremy Boado (IMDB), Clyde Berning (IMDB), Tyrel Meyer (IMDB)

Bloodshot ' Filminin Konusu :
Bloodshot: Durdurulamaz Güç, öldürülmesinin ardından Bloodshot olarak tekrar hayata döndürülen bir askerin hikayesini konu ediyor. Asker olan Ray Garrison ve karısı öldürüldüğünde, kimliklerini gizleyen bir grup bilim insanı harekete geçer. Bilim insanları nano teknoloji sayesinde Ray’ı hayata geri döndürür. Bloodshot adı verilen Ray, damarlarında dolaşan teknoloji sayesinde artık durdurulamaz bir güçtür. Geçmişi ile ilgili hiçbir şeyi hatırlamayan Ray, artık kendisi gibi süper askerlerle çalışır. Şirketin zihnini kontrol etmesi nedeniyle geçmişini hatırlamayan Ray’in hayatında her şey muallaktır. Ancak yavaş yavaş geçmişini hatırlamaya başlayan Ray, kontrolünü geri kazanmak için zorlu bir savaş verir.

Facebook Yorumları