Oyuncular
 • "biri izlesin şu diziyi eşcinsel karakter yoksa bulaşmayacağım hiçbir heyecanı kalmaz çünkü."
 • "şu dizi foxta yayinlansa kimse sikine takmaz,sirf netflix yayınliyor diye gündem oluyor"
 • "millete dark, ozark, black mirror.bize aşk 101. liseli pasif agresif abazanlığından başka bir şey yok muydu sayın avına katıldığım? izleyeni silksinler.edit: entrye aile filtresi uygulandı."
 • "türk milletinin netflix seçme sebebi türk dizilerinden kaçmasıdır. netflix bunu ne zaman fark edecek acaba diye sormadan edemiyorum."
Facebook Yorumları
 • comment image

  meraktan girip ilk bölüme baktım sarmadı kapattım. iyidir kötüdür yorum yapamam ama benim anlamadığım bütün bu lise dizilerinde neden hep sorunlu öğrenciler kahraman gibi gösteriliyor. lan olm bunlar bildiğin bok gibi işe yaramaz serseri lan. niye işinde gücünde efendi öğrenciler hep ezik inek oluyor da bu alkolik, asabi, kaltak karakterler kahramanlaştırılıyor. benim kaçırdığım bir şey mi var yoksa çok mu yaşlandım?


  (zinaedenzidan - 25 Nisan 2020 00:05)

 • comment image

  millet neler neler yazmış benim dikkatimi çeken şeye bak
  --- spoiler ---

  7. bölümde labaratuvardaki kavga sahnesinde duvarda maddenin katı sıvı gaz ve plazma hallerini gösteren şema var lakin plazma 1998 yılındaki müfredatta henüz geçmiyordu. bu da böyle gereksiz bir eleştiri olsun.


  (oceansdry - 25 Nisan 2020 01:14)

 • comment image

  bazı bölümlerin normale göre kısa olması tabiki de osmanın kesilen eşcinsel sahneleri artık bu kesin, isteyenin izleyebildiği ücretli olan bir hizmete nasıl böyle bir baskı kurabiliyorlar anlayamıyorum ve üzülüyorum. netflix'in bu baskılara boyun eğmiş olması ayrı bir skandal zaten, tamamen ümidimi kestim sanırım ülkeden.


  (caylak muhendis - 25 Nisan 2020 00:21)

 • comment image

  "sırf seçilen şarkılar bile lise üniversite yıllarımıza döndürdü"
  diye savunulan netflix dizisi.

  böyle gerizekalı bir kitle olunca netflix sik gibi dizileri dayar tabi türkiye'ye.

  züğürt tesellisi resmen.


  (resistanbul - 25 Nisan 2020 01:07)

 • comment image

  diziyi öylesine izledim. bana göre kötü bir dizi bunu tartışmayacağım şimdi ama anlamadığım bir şey var. ilk bölümde kadın diyor ki

  --- spoiler ---

  insanların farklı olmayı cezalandırdığı zamanlardı.
  ---
  spoiler ---

  ömrümde duyduğum en saçma repliklerden herhalde. dizideki çocuklar bildiğin zorba basketçi gücü var diye milleti dövüyor kız cinselligini kullanarak yine zorbalık yapıyor. ama bunlar hep farklılıktan(!) ve bu çocukları sürekli cok havalıymış gibi lanse ediyorlar. hayır gençler siz farklı değilsiniz siz bildiğin zorba larsınız. kimileri bunlara yine alfa diyecek ama siz alfalik ne onu bile bilmiyorsunuz anlaşılan.

  anlamadığım bir başka nokta da televizyonda yayınlansa kimsenin izlemeyeceği şeyi netflix yayınlayınca milletin sabah akşam övmesi.

  t: bir şeyler izleyeyim vaktim geçsin netflix olsun bizim olsun diyenlerin izleyebileceği kalitesiz dizi.

  debe editi: neden debeye girdi ki şimdi *


  (niye zahmet ettiniz - 26 Nisan 2020 00:00)

 • comment image

  kimse de türk toplumu bu, ne yapsın adamlar falan demesin. kendilerinin binde biri ölçeğinde blutv, masum ve 7yüz gibi gayet iyi ve standart üstü yapımlar yapmıştır. keza puhutv ücretsiz olmasına rağmen şahsiyet gibi şaheser bir dizi ortaya çıkartmıştır. netflix'in türkiye operasyonunu kim yönetiyorsa özenti ve dandirik bir ekipten oluştuğu bariz belli.


  (itinayla bozuk kafa tamir edilir - 9 Ağustos 2019 12:29)

Yorum Kaynak Link : aşk 101