Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 2020 Çarşamba, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Drama,Spor
Taglar             : buz pateni,artistik patinaj,olympic,akıl sağlığı,Atlet
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Matthew Hastings (IMDB)(ekşi), Elizabeth Allen Rosenbaum (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Samantha Stratton (IMDB)
Oyuncular      : Kaya Scodelario (IMDB)(ekşi), Mitchell Edwards (IMDB), Svetlana Efremova (IMDB), Charlie Hewson (IMDB)(ekşi), January Jones (IMDB)(ekşi), Will Kemp (IMDB)(ekşi), Kaitlyn Leeb (IMDB)(ekşi), Evan Roderick (IMDB), Willow Shields (IMDB), Johnny Weir (IMDB), Sarah Wright (IMDB), Amanda Zhou (IMDB), Will Bowes (IMDB), David James Elliott (IMDB), Zahra Bentham (IMDB), Lindsey Connell (IMDB), Morgan Kelly (IMDB), Grayson Long (IMDB), Markjan Winnick (IMDB), Dylan Moscovitch (IMDB), Elisa Campanella (IMDB), Jim Chad (IMDB), Jamie Champagne (IMDB), Jon Champagne (IMDB), Rebecca Chan (IMDB), Arlene Duncan (IMDB), Sima Fisher (IMDB), Hannah Gordon (IMDB), Hattie Kragten (IMDB), Minh Le (IMDB), Lucy Margey (IMDB), Maya Misaljevic (IMDB), Ross Carter (IMDB), Jonathan Van Ness (IMDB), Heidi Lynch (IMDB), Deanna Jarvis (IMDB), Leighton Alexander Williams (IMDB), Danielle Ayow (IMDB), Bart Badzioch (IMDB), Roman Berg (IMDB) >>devamı>>

Spinning Out ' Dizisinin Konusu :
Spinning Out, eski bir buz pateni sporcusunun hayatını konu ediyor. Kat Baker, hırslı bir buz pateni sporcusudur. Kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyen genç kızın hayatı, önemli bir performans sırasında geçirdiği kazanın ardından alt üst olur. Bir yandan sakatlığı diğer yandan da ailevi ve kişisel sorunlarıyla boğuşan Kat, kariyerini yeniden rayına oturtmak için var gücüyle çalışır. Kazanın ardından tekli turnuvadan çekilmek zorunda kalan Kat, kariyerine çift olarak devam etmeye karar verir. Kendisi gibi yetenekli bir gençle partner olan Kat, ortaya çıktığı takdirde tüm hayatını değiştirebilecek bir sır taşımaktadır. Kat ve partneri, hem saha içinde hem de saha dışında bir dizi talihsizlikle savaşacaktır. American Horror Story, Who We Are Now, Paradise Hills, Nerve ve We’re the Millers gibi yapımlarda da rol alan Emma Roberts’ın Kat Baker karakterine hayat verdiği dizinin yaratıcı koltuğunda Mr. Mercedes’te de imzası bulunan Samantha Stratton yer alıyor.


  • "nihayet fragmanı gelmiştir. dizinin çöp olma olasılığı yüksek olsa da, kaya scodelario var be.linklendiniz."
Facebook Yorumları
  • comment image

    eski bir paten sporcusunun hayatına odaklanacak olan netflix dizisi. başrolde emma roberts var.

    "dizi, yetenekli ve hırslı patenci kat baker’ın, geçirdiği bir kazanın ardından tekli turnuvalardan çekilmesini ve kariyerine çift olarak devam etmesini işliyor. kendisi gibi yetenekli bir gençle partner olan kat, ortaya çıktığı takdirde tüm hayatını değiştirebilecek bir sır taşımaktadır. kat ve partneri, hem saha içinde hem de saha dışında bir dizi talihsizlikle savaşacaktır.

    spinning out’un showrunner’lığını samantha stratton ve lara olsen üstleniyor. yürütücü yapımcı kadrosunda ikiliye tory tunnell ve joby harold eşlik ediyor."


    (saintly - 12 Ekim 2018 23:34)

Yorum Kaynak Link : spinning out