Çıkış Tarihi     : 07 Ocak 2020 Salı, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Komedi
Ülke                : Türkiye
Yönetmen       : Osman Nail Dogan (IMDB), Murad Zaloglu (IMDB)
Senarist          : Dogu Demirkol (IMDB),Osman Nail Dogan (IMDB),Mustafa Karatas (IMDB),Çaglar Yurt (IMDB)
Oyuncular      : Dogu Demirkol (IMDB), Ece Çesmioglu (IMDB), Zafer Algöz (IMDB)(ekşi), Sinasi Yurtsever (IMDB), Asuman Dabak (IMDB), Baris Yildiz (IMDB), Yeliz Kuvanci (IMDB), Hande Katipoglu (IMDB), Bora Akkas (IMDB), Dilek Çelebi (IMDB), Ugur Serhan (IMDB), Dilhan Naz Özgülüs (IMDB), Sahra Kübra Gümüs (IMDB), Nurullah Kalkan (IMDB), Deniz Yilmaz (IMDB), Adem Türkyilmaz (IMDB), Zeki Eker (IMDB), Almaç Sarikaya (IMDB), Mine Soydan (IMDB), Yigit Çavusoglu (IMDB), Bülent Çolak (IMDB)

Tutunamayanlar ' Dizisinin Konusu :
Genç bir adam aşkın peşindedir ve ansızın hem kendisini hem de arkadaşını farklı bir yola davet ederkek hem sürükler hem de mücadelelere sokar. Böylelikle sıradan yaşamlarından uzaklaşırlar. Geçimini şehirdeki duvarlara çizdiği resimlerle kazanan Daniel’in durumu herkes için bir muammadır. Bu durumu hiç önemsemeyen Daniel için en değerli şeyi Fiat 500 arabasıdır. Ancak aşk kapıyı çalınca her şey değişir. İlk görüşte vurulduğu Franc’i bir pastanede tanımıştır. Ancak arkadaşı ile aynı kadına aşık olduklarının henüz farkında değildir.


Oyuncular
 • "sinsi sinsi muhalif alt metinleri mi var, bana mı öyle geliyor? işsizlik, tabela üniversitesi falan.reisin televizyonunda reisin yeni düzenine laf mı çakıyonuz lan siz*"
 • "-merhaba poğaçacı -çok teşekkürler hahahahah"
 • "trt’nin yeni komedi dizisi. şu an sadece tek kusuru var; komik değil."
 • "bir grup var hayatta 2 tane dizi izlemisler, leyla ile mecnun ve behzat ç. başka bildikleri bir şey yok."
 • "bir tutam (bkz: geniş aile)bir tutam (bkz: kardeş payı)eser miktar (bkz: leyla ile mecnun) manzarası"
Facebook Yorumları
 • comment image

  daha ilk bölümü bile yayınlanmadan "tutmayacak dizi" ilan edilen trt yapımı.

  "hani ağzında sürekli tükürük gölü varmışcasına konuşan başroldeki arkadaşımız, dizi isminden dolayı bayağı ekmek yer, kimsenin gülmediği esprilere meze yapar."

  ağzında tükürük gölü varmışçasına konuşan başroldeki arkadaşımız, aynı zamanda nuri bilge ceylan'ın bir filminde de başroldeydi. hatırlatmak isterim.


  (mary jane sensiz olmaz - 7 Ocak 2020 12:52)

 • comment image

  yıllardır işsiz biri olarak izlerken neden duygulanıyorum. gülecem diye açtım kendimi ağlamamak için zor tutuyorum sinirlerimi bozdu. biraz daha böyle giderse kapatacam. sadece bana verilmeyen şansı onlara veriyorum sonuna kadar sabredecem


  (gazizku - 7 Ocak 2020 20:18)

 • comment image

  sinsi sinsi muhalif alt metinleri mi var, bana mı öyle geliyor? işsizlik, tabela üniversitesi falan.

  reisin televizyonunda reisin yeni düzenine laf mı çakıyonuz lan siz*


  (savaras - 7 Ocak 2020 20:54)

 • comment image

  trt’nin yeni komedi dizisi. şu an sadece tek kusuru var; komik değil.


  (axt - 7 Ocak 2020 20:35)

 • comment image

  yakın zamanda edgar allan poe'nun filmi yapılacak ise vasifsiz ulvi'ye başrol verilmesi gerekirmiş. o nasıl bir benzerlikti lan öyle?

  ilk bölümde karakterleri tanıttığı için biraz durağan gitmektedir ki normal. ilerledikçe daha iyi olacaganin sinyallerini verdi bence.


  (nixolidia - 7 Ocak 2020 21:05)

 • comment image

  trt'nin leyla ile mecnun efsanesinden sonraki bombası olacak absürt komedi dizisi. başrollerinde doğu demirkol ve ece çeşmioğlu var imiş. yanında ise tadından yenmeyecek isimler var zafer algöz, şinasi yurtsever, bora akkaş ve bülent çolak gibi. ve şöyle de bir haber var seyirciyi iki saat rehin alan türk dizilerinin aksine altmış dk olacak diyorlar. leyla ile mecnundan sonra bir umutlanmadım değil. pek yakında imiş merakla bekliyoruz efenim.


  (yosmaanasi - 14 Aralık 2019 11:00)

Yorum Kaynak Link : tutunamayanlar (dizi)