Çıkış Tarihi     : 21 Şubat 2020 Cuma, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Cinayet,Drama,Gizemli
Taglar             : paranoya,Tarihsel kurgu,Savas suclusu,1970'ler,Avcı avcısı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Monkeypaw Productions , Big Indie Pictures , Sonar Entertainment
Yönetmen       : Nelson McCormick (IMDB)(ekşi), Wayne Yip (IMDB)(ekşi), Alfonso Gomez-Rejon (IMDB), Dennie Gordon (IMDB)(ekşi), Millicent Shelton (IMDB), Michael Uppendahl (IMDB)
Senarist          : David Weil (IMDB),Nikki Toscano (IMDB),Mark Bianculli (IMDB),Eduardo Javier Canto (IMDB),Ryan Maldonado (IMDB),David Rosen (IMDB)
Oyuncular      : Greg Austin (IMDB), Dylan Baker (IMDB)(ekşi), Jeannie Berlin (IMDB)(ekşi), Tiffany Boone (IMDB), Louis Ozawa Changchien (IMDB), Caleb Emery (IMDB), Henry Hunter Hall (IMDB), Jerrika Hinton (IMDB), Carol Kane (IMDB), James Le Gros (IMDB), Logan Lerman (IMDB), Kate Mulvany (IMDB), Ebony Obsidian (IMDB), Lena Olin (IMDB), Al Pacino (IMDB), Josh Radnor (IMDB), Saul Rubinek (IMDB), Jonno Davies (IMDB), Zack Schor (IMDB), Megan Channell (IMDB), Phoenix Noelle (IMDB), Annie Hägg (IMDB), James Rutledge (IMDB), Christian Oliver (IMDB), Josh Mostel (IMDB), Sam Daly (IMDB), Miles G. Jackson (IMDB), Hannah Reid Rubinek (IMDB), Joshua Satine (IMDB), Ronald Woodhead (IMDB), Marisa Marra (IMDB), Tramell Tillman (IMDB), Lauren Yaffe (IMDB), Anthony Richard Bryant (IMDB), Richard Clodfelter (IMDB), Adam Gagan (IMDB), Steven Kaplan (IMDB), Ben Livingston (IMDB), Maximo Masefield (IMDB), Simone Vysnovsky (IMDB) >>devamı>>

Hunters (~ The Hunt) ' Dizisinin Konusu :
Hunters, kendi adaletlerini sağlamaya çalışan bir grup Nazi avcısının hikayesini konu ediyor. 1977 yılında New York City’de yaşayan bir grup insan, yüzlerce yüksek rütbeli Nazi’nin toplumun içinde yaşadığını keşfeder. Grup, Nazilerin ABD’de Fourth Reich’ı kurma planları yaptığını öğrenince, vakit kaybetmeden harekete geçmeye karar verir. Nazi avcıları, bu kanlı planı durdurmak için zorlu bir mücadeleye atılır.


 • "henuz oylayan sayisi az ama hicbir bolumu 8 puandan fazlasini almamis simdilik.ortalama bir dizi bekliyor bizleri."
 • "o nasıl bir sezon finaliydi öyle."
 • "net kotu dizi. olay orgusu, senaryo bosluklari ve cekim kalitesiyle bana yer yer hakan muhafiz’i hatirlatti. al pacino’ya cok yazik olmus."
 • "istanbul'da bir semt."
 • "al pacino'yu 1977 new york'unda bir nazi avcısı olarak izleyeceğimiz jordan peele yapımı amazon dizisi."
Facebook Yorumları
 • comment image

  trailerini görünce acayip heyecanlandığım amazon dizisi. içinde bir adet efsane al pacino ve dünyalar tatlısı josh radnor barındırır.

  21 şubatta başlıyormuş. son zamanlarda hiç bir dizi haberi beni bu kadar heyecanlandırmamıştı.


  (arwenizm - 10 Şubat 2020 20:27)

 • comment image

  henuz oylayan sayisi az ama hicbir bolumu 8 puandan fazlasini almamis simdilik.ortalama bir dizi bekliyor bizleri.


  (trapperbk - 22 Şubat 2020 09:06)

 • comment image

  al pacino abimizin yüzü hürmetine başladığım, ite kaka da olsa ilk sezon 6. bölüme kadar izlediğim dizi.
  eşsiz benzersiz bir proje değil kanımca, benzerini defalarca görmüşüzdür ama kadro ve kurgu hatırına bakıyorum açıkçası.
  --- spoiler ---

  abd topraklarına kaçan nazi subaylarını çok ama çok kolpa yapmışlar..
  iki eliyle bir siki doğrultamaz, ağır dangalak tipler var ortamda.
  ---
  spoiler ---


  (pittsburgh phil - 24 Şubat 2020 23:55)

 • comment image

  net kotu dizi. olay orgusu, senaryo bosluklari ve cekim kalitesiyle bana yer yer hakan muhafiz’i hatirlatti. al pacino’ya cok yazik olmus.


  (kandamarask - 22 Şubat 2020 23:16)

 • comment image

  --- spoiler ---
  ilk bölüm itibariyle, kötülüğün sıradanlığının aksine bütün nazilerin ("almanların" değil, haşa) alabildiğine karikatürize ve manyak olduğu dizi. iyi-kötü çatışmasının ve spekülatif kurgunun ayarını o kadar kaçırmışlar ki gelecek sezonlarda hitler'i arjantin'den abd'ye sokup bölüm sonu canavarı olarak karşımıza çıkartabilirler.

  edit: senaryoyla taşak geçeyim derken ağır spoiler vermişim*. altı üstü bir dizi üzerinden millete küfreden ama o çok beğendiği diziye dair bir şey yazmaya tenezzül etmeyen ruh hastalarına da selamlar.
  ---
  spoiler ---


  (jiyuu - 23 Şubat 2020 03:28)

 • comment image

  şimdiye kadar izlediğim açık ara en dandik sy-fy dizisi. yani ancak bu kadar itici bir konu ancak bu kadar berbat işlenebilir. oyunculuklar göz kanatıryor.

  her syfy dizisinde olduğu gibi bir atarlı " the hot ebony".
  sonrasında kafası karışık, sorunlu bir "the veteran"
  her boku gizemli hale getirmeye çalışan bir amir "the superior"
  her halttan haberi olan, buzlu camlar ardından her şeyi yöneten eski cia bir "the boss"
  boktan ötesi dizaynlarıyla "aliens" (dj uzaylı mı olur lan? dj alien ft. mc mustafa topaloğlu)
  yine boktan bir özelliğinden dolayı kaçırılan bir ajan yakını "the wife"
  her boka tepki veren her şeye, herkese sinirli olan bir ekip arkadaşı güçlü "the muscle"

  amk bu kodu çözdükten sonra herkes senaryo yazabiliyor galiba bu holivud'da... aman neyse ya... yeminle yazık küsür dakikanıza...


  (hayata fransiz - 15 Nisan 2016 02:00)

 • comment image

  dümdüz bir starcraft haritası. kapı kapatmayı bilmeyen domalır. zerglingin apturrahman çelebi olduğu haritadır, terran'ın ağır domaldığı bir haritadır ayrıca (cliffsiz haritada terranın avuçlaması sorunsalı.) (siege tankların cliff olmadığında zergling maması olması sorunsalı) protossta reaver denen aparat, düz arazide attığını göçertme kabiliyetiyle büyük işler başarır. hayvani perimeter yüzünden mobile hava savunması kasamayan terran oyuncusuna carrierler tarafından itinayla tecavüz edilir. perimeter gerisinde hayvani boşlukları nedeniyle arbiterle bindirme yapmaya en uygun haritalardandır. zerg bu haritanın %100 hakimidir, zira zergling düz arazide koşar coşar, hydranın ossuruktan menzili göte monte edilecek cliff başı olmadığı için işe yarar, ultralisk rampa tıkama korkusu olmadan kullanılabilir, geniş denizleri yüzünden guardian karşıdan nanik yaparak base indirir, vesaire vesaire.


  (khuzdul of krsanthi - 19 Ağustos 2003 20:09)

Yorum Kaynak Link : hunters