Süre                : 1 Saat 25 dakika
Çıkış Tarihi     : 31 Ocak 2020 Cuma, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Döküman
Taglar             : taking pictures,Başlığında ülke,Başlığında isim,paperazzi,kamera
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Tremolo Productions
Yönetmen       : Lana Wilson (IMDB)
Oyuncular      : Taylor Swift (IMDB)(ekşi), Andrea Swift (IMDB), Scott Swift (IMDB), Joel Little (IMDB), Tree Paine (IMDB), Jack Antonoff (IMDB), Kamilah Marshall (IMDB), Melanie Nyema (IMDB), Max Martin (IMDB), Dave Meyers (IMDB), Paul Sidoti (IMDB), Brendon Urie (IMDB), Bobby Berk (IMDB), Karamo Brown (IMDB), Tan France (IMDB), Antoni Porowski (IMDB), Jonathan Van Ness (IMDB), Todrick Hall (IMDB), Riley Knoxx (IMDB), Joe Alwyn (IMDB), Beyoncé Knowles (IMDB), Jedediah Bila (IMDB), Marsha Blackburn (IMDB), JuJu Chang (IMDB), Stephen Colbert (IMDB), Dixie Chicks (IMDB), Earth Wind & Fire (IMDB), Nikki Glaser (IMDB), Whoopi Goldberg (IMDB), Josh Green (IMDB), Sara Haines (IMDB), Calvin Harris (IMDB), Dan Harris (IMDB), Tom Hiddleston (IMDB), Sunny Hostin (IMDB), Jenny Johnson (IMDB), Kitty (IMDB), Karlie Kloss (IMDB), Hoda Kotb (IMDB), Lenny Kravitz (IMDB) >>devamı>>

Miss Americana (~ Taylor Swift: Miss Americana) ' Filminin Konusu :
Taylor Swift: Miss Americana, dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift’in hayat hikayesine odaklanıyor. Zamanının en ikonik sanatçılarından biri olmayı başaran Taylor Swift’in kariyer yolculuğunun aktarılacağı filmde, özel hayatının bilinmeyenleri de gün yüzüne çıkıyor. Filmde, sayısız başarılara imza atan Taylor Swift’in, kariyer basamaklarını tırmanıp bir yıldız olmak için verdiği mücadeleye odaklanılıyor.


  • "miss americana"
Facebook Yorumları
  • comment image

    gerçekleri ortaya döken belgeselde taylor swift, şarkı yazarı ve şarkıcı kimliğine dört elle sarılırken bir kadın olarak da sesinin tüm gücünü kullanıyor.

    belgeselin kendisi, hayatının perde arkasında neler olduğunu ve bunların hepsinin eğlence ve oyun olmadığını gösteriyor. 85 dakika uzunluğunda izlenebilir bir belgesel yapım.

    imdb


    (null value - 31 Ocak 2020 14:22)

Yorum Kaynak Link : taylor swift miss americana