Çıkış Tarihi     : 30 Ocak 2020 Perşembe, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Gizemli,Heyecanlı
Ülke                : İngiltere
Yapımcı          :  Red Production Company
Yönetmen       : Daniel O'Hara (IMDB), Hannah Quinn (IMDB)
Senarist          : Daniel Brocklehurst (IMDB),Mick Ford (IMDB)(ekşi),Charlotte Coben (IMDB),Karla Crome (IMDB)(ekşi),Harlan Coben (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Richard Armitage (IMDB)(ekşi), Shaun Dooley (IMDB)(ekşi), Siobhan Finneran (IMDB)(ekşi), Jacob Dudman (IMDB), Brandon Fellows (IMDB), Anthony Head (IMDB), Hannah John-Kamen (IMDB), Paul Kaye (IMDB)(ekşi), Dervla Kirwan (IMDB), Kadiff Kirwan (IMDB), Stephen Rea (IMDB), Ella-Rae Smith (IMDB), Kai Alexander (IMDB), Lily Loveless (IMDB), Jennifer Saunders (IMDB), Callie Cooke (IMDB), Jemma Powell (IMDB), Manoj Anand (IMDB), Aurora Burghart (IMDB), Chike Chan (IMDB), Isabella Jade Fane (IMDB), Lamissah La-Shontae (IMDB), Misha Handley (IMDB), Joey Ansah (IMDB), Chinenye Ezeudu (IMDB), Don Gilet (IMDB), Tamica Greenaway (IMDB), Zarine Hussain (IMDB), Oluwatoyin Oluwaseun-Apo (IMDB), Sonal Simon (IMDB), Precious Mustapha (IMDB), Camilla Arfwedson (IMDB), Aretha Ayeh (IMDB), Vikash Bhai (IMDB), Pasha Bocarie (IMDB), India Brown (IMDB), Simran Kaur (IMDB), Kieri Kennedy (IMDB), Shaukat Khan (IMDB), Tina Louise Owens (IMDB) >>devamı>>

The Stranger ' Dizisinin Konusu :
The Stranger is a TV series starring Richard Armitage, Shaun Dooley, and Siobhan Finneran. Follows the lives of suburban families whose secrets and lies are made public by the appearance of a stranger.


 • "30 ocak'ta yayınlanacak netflix'in yeni dizisi. fragman."
 • "(bkz: #101495538)son zamanlarda okudugum en bos beles sacma sapan yorum,asla dikkate almayin dizi gayet iyi ve gunumuz dizilerinin aksime cok iyi bir finalle konuyu baglamislar."
 • "aynı zamanda bir criminal minds bölümü."
 • "orson welles'in "biz burada yabancıları sevmeyiz" klişesiyle açtığı filmi. x: krema var mı?y: burada herkes kahvesini sade içer.z: biz oyunu 25 cent'le açarız. *"
 • "(bkz: strencher)"
 • "(bkz: yabancı)(bkz: albert camus)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  (bkz: #101495538)

  son zamanlarda okudugum en bos beles sacma sapan yorum,asla dikkate almayin dizi gayet iyi ve gunumuz dizilerinin aksime cok iyi bir finalle konuyu baglamislar.


  (trapperbk - 4 Şubat 2020 23:44)

 • comment image

  orson welles'in kaçak nazi savaş suçlusu charles rankin'i (franz kindler) oynadığı film.
  nazi'lerin kafa takımında olan kindler mağlubiyet sonrasında amerika'ya kaçar ve kimliğini gizleyerek bir kolejde öğretmenliğe başlar, yeni bir hayat kurar, fakat savaş suçları komisyonu müfettişi wilson onun peşindedir, olaylar gelişir.


  (turgut ozben - 30 Kasım 2007 10:15)

 • comment image

  kadrosunda (bkz: stephen rea) ve (bkz: paul kaye) gibi iki başarılı oyuncuyu barındıran güzel bir dizi. harikulade, enfes, müthiş bir şey değil ama yukarıda bahsedildiği gibi de zayıf bir iş değil.

  karakterler arası ilişki tipleri bazı bazı baysa da heyecanı kaybetmeden izlettiriyor kendini.

  --- spoiler ---

  tabi bi' gerçek var ki ölme, öldürme, şiddet olayları hiç bu şekilde yaşanmaz. örtbas etme mevzuları biraz yavan gelebilir yani ama dizi işte, izle geç.

  ekleme: şimdi aklıma geldi bir sahne. polis merkezinin önünde wes'in jo'ya sarılalım mı demesi sonrası jo'nun: "iyice amerikalılaşmayalım" göndermesi brexit sonrası güldürmüştür.

  ---
  spoiler ---


  (ex duhul verdi gelmiyor - 5 Şubat 2020 04:20)

 • comment image

  orson welles in hem yönetip, hem de baş rolünde oynadığı 1946 yapımı kara filmdir. citizen kane, touch of evil hatta bu anlamda en az başarılı olanı the lady from shanghai gibi sinema tarihine gerek teknik, gerekse estetik yenilikler falan katmamıştır. sanki welles tarafından çekilmemişcesine sıradandır. nitekim yönetimenin de, benim de en az sevdiğimiz welles filmidir.

  kılık değiştirmiş, eski bir nazi subayının yakalanma öyküsüdür. bu anlamda ilk hollywood filmi olduğu için hakkını veriyorum sezara...


  (geliningorumcesi - 20 Ağustos 2013 16:13)

Yorum Kaynak Link : the stranger