Süre                : 1 Saat 44 dakika
Çıkış Tarihi     : 21 Şubat 2020 Cuma, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Komedi,Drama
Taglar             : Karı koca ilişkisi,moda endüstrisi,moda şovu,Flashback içinde bir flashback içinde flashback,Yunanistan
Ülke                : İngiltere
Yapımcı          :  Film4 , Revolution Films
Yönetmen       : Michael Winterbottom (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Michael Winterbottom (IMDB)(ekşi),Sean Gray (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Asa Butterfield (IMDB)(ekşi), Isla Fisher (IMDB)(ekşi), Sophie Cookson (IMDB), Shirley Henderson (IMDB)(ekşi), Steve Coogan (IMDB)(ekşi), Stephen Fry (IMDB)(ekşi), David Mitchell (IMDB), Sarah Solemani (IMDB)(ekşi), Will Smith (IMDB), Jamie Blackley (IMDB), Shanina Shaik (IMDB), Enzo Cilenti (IMDB), Charlie Cooper (IMDB), Pearl Mackie (IMDB), Asim Chaudhry (IMDB), Polly Kemp (IMDB), Jonny Sweet (IMDB), Christophe de Choisy (IMDB), Jill Buchanan (IMDB), Pierre Bergman (IMDB), Mona Margo (IMDB), Joe Tucker (IMDB), Martyn Mayger (IMDB), Matt Bentley (IMDB), Richard Attlee (IMDB), Georgie Grier (IMDB), Dinita Gohil (IMDB), Manolis Emmanouel (IMDB), Matheus Mirek (IMDB), Ollie Locke (IMDB), Michel Alexandre Gonzalez (IMDB), Richard Betts (IMDB), Stephen Evans (IMDB), Bianka Vago (IMDB), Ben Hickey (IMDB), Peter Trevor (IMDB), Harry Tayler (IMDB), Lewis Andrews (IMDB), Richard Price (IMDB)

Greed ' Filminin Konusu :
San Francisco'da yaşayan bir diş hekimi olan John McTeague, en yakın arkadaşı Marcus'un kız arkadaşı olan Trina ile tanışır ve ikisi evlenirler. Nikah törenlerinden kısa bir süre sonra Trina 5.000 dolar tutarında piyangoyu kazandığını öğrenir. Bunu öğrenen Marcus kıskançlık refleksiyle John'un lisansız bir şekilde dişçilik yaptığını ihbar eder. Böylece John ve Trina çifti maddi anlamda oldukça zor zamanlar yaşamaya başlarlar. Yoksulluk içinde olmalarına rağmen Trina kazandığı paraların tek bir kuruşunu dahi harcamamaya kararlıdır. John ise zamanla alkol batağına saplanır. Yaşadıkları bu zorluklar her birini trajik bir sona sürükleyecektir.

Facebook Yorumları