Çıkış Tarihi     : 12 Kasım 2021 Cuma, Yapım Yılı : 2021
Türü                : Aksiyon,Macera,Heyecanlı
Taglar             : Iki kelime başlığı,mühendis,Banka soygunu,banka,bank safe
Ülke                : İspanya
Yapımcı          :  Telecinco Cinema
Yönetmen       : Jaume Balagueró (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Rowan Athale (IMDB),Michel Gaztambide (IMDB),Borja Glez. Santaolalla (IMDB),Andrés M. Koppel (IMDB),Rafa Martínez (IMDB)
Oyuncular      : Famke Janssen (IMDB)(ekşi), Freddie Highmore (IMDB)(ekşi), Astrid Bergès-Frisbey (IMDB)(ekşi), Sam Riley (IMDB)(ekşi), Liam Cunningham (IMDB)(ekşi), José Coronado (IMDB)(ekşi), Luis Tosar (IMDB)(ekşi), Eric Goode (IMDB), Hunter Tremayne (IMDB), Axel Stein (IMDB), Emilio Gutiérrez Caba (IMDB), James Giblin (IMDB), Frank Feys (IMDB), Craig Stevenson (IMDB), Reg Wilson (IMDB), Julius Cotter (IMDB), Julio Vélez (IMDB), Javier Garrido García (IMDB), David Chevers (IMDB), Juan Capilla (IMDB), Del Mar Richardson (IMDB)

Way Down ' Filminin Konusu :
Yakışıklı ve varlıklı bir şehir insanı olan Lennox, kendi menfaatleri uğruna insanları kırmaktan çekinmeyen bir adamdır. Son avı ise sahte bir evlilikle ağına düşürdüğü saf bir genç kadın olan Anna'dır. Anna maddi anlamda zorluklar yaşayan, masum bir kasaba kızıdır ve Lennox'la evlenip mutlu bir hayat kurmanın hayallerini kurarken kendini aldatılmış bir şekilde kapı önünde bulur. Hamile olduğunu fark ettiğinde ise durumu daha da zorlaşır. Ne var ki bu durum, yaşadığı son talihsizlik olmayacaktır. Anna bebeğini kaybeder ve hayatının asıl zorlu sayfası, toplumun ikiyüzlü ahlak anlayışında ayakta durmaya çalışacağı bu günlerle başlar.

Facebook Yorumları