Süre                : 22 dakika
Çıkış Tarihi     : 20 Haziran 2012 Çarşamba, Yapım Yılı : 2012
Türü                : Komedi,Drama,Aile,Romantik
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Don't Borrow Trouble , ABC Family
Yönetmen       : Michael Lembeck (IMDB)(ekşi), Arlene Sanford (IMDB), Robbie Countryman (IMDB), Bob Koherr (IMDB)
Senarist          : Dan Berendsen (IMDB),Heidi Clements (IMDB),Kirill Baru (IMDB),Eric Zimmerman (IMDB)(ekşi),Frank Pines (IMDB)(ekşi),Graham Thiel (IMDB),Vince Cheung (IMDB),Ben Montanio (IMDB),Janae Bakken (IMDB),Joshua Malek (IMDB),Nancy Cohen (IMDB),Mark Amato (IMDB),Lester Lewis (IMDB),Brian Fernandes (IMDB),Marissa Berlin (IMDB),Jen Howell (IMDB),Erinne Dobson (IMDB),Shannon Fopeano (IMDB)
Oyuncular      : Jean-Luc Bilodeau (IMDB)(ekşi), Derek Theler (IMDB)(ekşi), Melissa Peterman (IMDB)(ekşi), Chelsea Kane (IMDB)(ekşi), Tahj Mowry (IMDB)(ekşi), Kayleigh Harris (IMDB), Sura Harris (IMDB), Harper Husak (IMDB), Ember Husak (IMDB), Peter Porte (IMDB), Mila Beske (IMDB), Zoey Beske (IMDB), Jase Whitaker (IMDB), Ali Louise Hartman (IMDB), Susanne Allan Hartman (IMDB), Daniella Monet (IMDB), Rachna Khatau (IMDB), Lacey Chabert (IMDB), Jonna Walsh (IMDB), Jessica Simone Hammond (IMDB), Eddie Cibrian (IMDB), Matt Dallas (IMDB), Mallory Jansen (IMDB), Mimi Gianopulos (IMDB), Mary Hart (IMDB), Christopher O'Shea (IMDB), Christa B. Allen (IMDB), Katie Gill (IMDB), Phil Morris (IMDB), Grace Phipps (IMDB), Jose Moreno Brooks (IMDB), Maria Zyrianova (IMDB), Jackée Harry (IMDB), David S. Lee (IMDB), Greg Grunberg (IMDB), Amanda Detmer (IMDB), Reba McEntire (IMDB), Kym Whitley (IMDB), Cassandra Scerbo (IMDB), Brian Unger (IMDB) >>devamı>>

Baby Daddy ' Dizisinin Konusu :
Bir gün Ben Wheeler (Jean-Luc Bilodeau) kapısının çalmasıyla birlikte büyük bir sürprizle karşılaşır: Eski kız arkadaşının bıraktığı bir bebek...Bu sürpriz babalıkla başa çıkabileceğini düşünen Ben, kardeşi Danny (Derek Theler), ev arkadaşı Tucker (Tahj Mowry), ilginç anneleri Bonnie (Melissa Peterman) ve çocukluk arkadaşları Riley (Chelsea Kane) ile onu hayatlarına alırlar ve onların yardımıyla Beni'in hayatı artık bambaşka bir yöne doğru ilerler.


 • "zamanin nasıl geçtiğini anlamadigim süper dizi. danny için izliyorum resmen bu nasıl bir tatlilik.danny ve riley in birlikte olduğunu görmek için ilk sezonu hemen bitirdim ve hala beraber değiller"
 • "(bkz: şeref meselesi)"
 • "tek izleyen ben miyim diye düşünmeme sebep olan dizi. çok iyi oyunculuklar sergileyen bir ekibe sahip. çok komik ve sevimli bir dizi. son günlerde beni eğlendiren tek şey."
 • "oyuncuları, konusu, olayların akışı on numara olan dizi.sözlük tarafından keşfedilmemiş olduğuna şaşırdım doğrusu."
Facebook Yorumları
 • comment image

  zamanin nasıl geçtiğini anlamadigim süper dizi. danny için izliyorum resmen bu nasıl bir tatlilik.
  danny ve riley in birlikte olduğunu görmek için ilk sezonu hemen bitirdim ve hala beraber değiller


  (eskizi bitmeyen mimar - 16 Mayıs 2015 01:52)

 • comment image

  sözlükte çok underrated dizi görmüştüm ama bu kadarını hiç görmemiştim. bu kadar eğlenceli bir dizi hakkında nasıl 1 sayfa bile yazı yazılmaz şaşkınlık içerisindeyim.

  hani sözlük entelleri nerdesiniz? bakın kimsenin bilmediği bir dizi var sağda solda havanızı atarsınız.

  çok eğlenceli olmasının yanında hala çizgisini bozmamış dizi.


  (profiteterol - 7 Mayıs 2015 16:21)

 • comment image

  tek izleyen ben miyim diye düşünmeme sebep olan dizi. çok iyi oyunculuklar sergileyen bir ekibe sahip. çok komik ve sevimli bir dizi. son günlerde beni eğlendiren tek şey.


  (trichinella - 20 Ocak 2015 01:14)

 • comment image

  sayesinde onlarca 20 dakikanın su gibi geçip gittiği dizi. bonnie ve tucker efsane. özellikle birlikte iş yaptıklarında muhteşem şeyler çıkıyor. dans edişleri, bonnie nin tucker ı havada uçurması bile yarılmak için yeterli. riley ve danny (ama özellikle dannycan) çok saf ve şirinler. ben ve emma ayrı bir güzel falan. ay hepsi bir arada süperler anlayacağınız.

  3. sezonun finali yayınlanacak haftaya. baştan bi tur daha atıcam sayelerinde beklerken.

  ps: danny senin o boyunu posunu yesinler annem ya. oyş.


  (cordy - 19 Haziran 2014 18:17)

 • comment image

  sözlükte neredeyse hiç ilgi çekmemiş olmasını hayretlerle, ağzım açık karşıladığım dizi.

  friends'in şu ana kadar izlediğim en mükemmel, daha ötesine geçilemeyecek gibi gördüğüm komedi dizisi olmasına rağmen izlerken dışımdan en çok kahkaha attığım dizi oldu bu. her karakter ayrı bir komik; mimikler çok başarılı kullanılıyor.

  şöyle bi' emma'nın emekliliğine kadar devam etse de izlesem.


  (deprem oldu kalk kalk - 1 Haziran 2014 09:22)

Yorum Kaynak Link : baby daddy