Çıkış Tarihi     : 01 Mayıs 2020 Cuma, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Drama
Taglar             : Hollywood,1940'lar,Dünya savaşı sonrası,aktör,film yapımı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Ryan Murphy Productions
Yönetmen       : Janet Mock (IMDB), Michael Uppendahl (IMDB)(ekşi), Daniel Minahan (IMDB)(ekşi), Ryan Murphy (IMDB)(ekşi), Jessica Yu (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Hernando Bansuelo (IMDB),Ian Brennan (IMDB)(ekşi),Ryan Murphy (IMDB)(ekşi),Janet Mock (IMDB),Reilly Smith (IMDB)
Oyuncular      : David Corenswet (IMDB), Darren Criss (IMDB)(ekşi), Laura Harrier (IMDB), Joe Mantello (IMDB)(ekşi), Dylan McDermott (IMDB)(ekşi), Jake Picking (IMDB), Jeremy Pope (IMDB), Holland Taylor (IMDB)(ekşi), Samara Weaving (IMDB), Jim Parsons (IMDB), Patti LuPone (IMDB), Maude Apatow (IMDB), Mira Sorvino (IMDB), Michelle Krusiec (IMDB), Colette McDermott (IMDB), Roz Witt (IMDB), Rob Reiner (IMDB), Brian Chenoweth (IMDB), Nicola Bertram (IMDB), Kerry Knuppe (IMDB), Jake Regal (IMDB), Queen Latifah (IMDB), Paget Brewster (IMDB), Daniel London (IMDB), Katie McGuinness (IMDB), Chad Doreck (IMDB), Monica Lee Gradischek (IMDB), William Knight (IMDB), Herbert Russell (IMDB), Elizabeth Schmidt (IMDB), Alison Wright (IMDB), David Bluvband (IMDB), Harriet Sansom Harris (IMDB), Dalton Baker (IMDB), Samantha Bartow (IMDB), Brea Bee (IMDB), Billy Boyd (IMDB), Adam Bucci (IMDB), Courtlyn Cannan (IMDB), Austin Bowerman (IMDB) >>devamı>>

Hollywood ' Dizisinin Konusu :
Hollywood, hayallerine ulaşmaya çalışan bir grup oyuncu ve yönetmen adayına odaklanıyor. Oyuncu ve yönetmen adayından oluşan bir grup insan, II. Dünya Savaşı sonrasında Hollywood’da kendilerine yer edinebilmek için çalışır. Grup, hayallerini gerçeğe dönüştürüp, başarıya ulaşabilmek için her türlü bedeli ödemeye hazırdır. Dizide, Hollywood’da yaşananların perde arkasına, günümüzde de devam eden adaletsiz sistemlere ve ön yargılara da yer veriliyor.


 • "bu işte yine bir ibnelik var. aşırı aşırı var. bünye kaldırmıyor artık. 2. bölümü de izleyip terkettim bu diziyi de. şans vermeye değmez, akmıyor elimde telefon arka plan dizisi oldu."
Facebook Yorumları
 • comment image

  gayet iyi gidiyor. (bkz: jim parsons) detayı ile gönlümü kazanmış dizidir. bol bol pantolon çıkarma sahneleri var gerçi tipik bi’ netflix dizisidir. dönem dizisi/filmleri sevdiğim için cazip geldi. bitince editlerim.


  (lessien7 - 2 Mayıs 2020 15:01)

 • comment image

  darren criss oynadığı bütün rollerde neden yarı filipinli acaba? o gerçekten yeni filminde de olsa olmasa da bu detayı önceki rolüyle aynı olması absürt durmuş.
  dizi baya güzel olmuş onun dışında. ama ne kadar gerçekçi tartışılır. sonu zamanının çok ötesinde olmuş sanki.


  (fesbasimaa - 3 Mayıs 2020 22:49)

 • comment image

  bu işte yine bir ibnelik var. aşırı aşırı var. bünye kaldırmıyor artık. 2. bölümü de izleyip terkettim bu diziyi de. şans vermeye değmez, akmıyor elimde telefon arka plan dizisi oldu.


  (enboleyn - 4 Mayıs 2020 01:31)

Yorum Kaynak Link : hollywood dizi