Süre                : 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 17 Ağustos 2010 Salı, Yapım Yılı : 2010
Türü                : Komedi,Romantik
Taglar             : 21th century,dizi başlığı olarak karakter adları,erkek yeğen,yeğen,Politikacı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Hartbreak Films
Yönetmen       : Rob Schiller (IMDB)(ekşi), Jeff Melman (IMDB), David Trainer (IMDB)(ekşi), Steve Zuckerman (IMDB)(ekşi), Ted Wass (IMDB)(ekşi), David Kendall (IMDB), Melissa Joan Hart (IMDB), Robbie Countryman (IMDB), Joseph Lawrence (IMDB), Leonard R. Garner Jr. (IMDB), Tim O'Donnell (IMDB), Shelley Jensen (IMDB), Linda Mendoza (IMDB), Phill Lewis (IMDB), Adam Weissman (IMDB), Stuart Bass (IMDB)
Senarist          : David Kendall (IMDB)(ekşi),Bob Young (IMDB)(ekşi),Jennifer Glickman (IMDB),Seth Kurland (IMDB),Julie Whitesell (IMDB),Sarah Jane Cunningham (IMDB),Suzie V. Freeman (IMDB),Stefanie Leder (IMDB),Larry Reitzer (IMDB),Michael Curtis (IMDB),Roger S.H. Schulman (IMDB),Chris Luccy (IMDB),Matt Boren (IMDB),Ed Driscoll (IMDB),Jordana Arkin (IMDB),David Valliere (IMDB),Julie Brown (IMDB),Brenda Hsueh (IMDB),Miriam Trogdon (IMDB),Kara Lee Burk (IMDB),Holly Hester (IMDB),Nicole Larson (IMDB),Jeremy Roth (IMDB)
Oyuncular      : Melissa Joan Hart (IMDB)(ekşi), Joseph Lawrence (IMDB)(ekşi), Taylor Spreitler (IMDB)(ekşi), Nick Robinson (IMDB)(ekşi), Sterling Knight (IMDB)(ekşi), Lucy DeVito (IMDB)(ekşi), Jada Facer (IMDB), Kevin Fonteyne (IMDB), Christopher Rich (IMDB), Rachel G. Fox (IMDB), Faith Prince (IMDB), Trevor Donovan (IMDB), Elizabeth Ho (IMDB), Marissa Jaret Winokur (IMDB), Samantha Logan (IMDB), Hayley Erin (IMDB), Matthew Lawrence (IMDB), Christine Lakin (IMDB), Tara Strong (IMDB), Scott Michael Foster (IMDB), Doris Roberts (IMDB), Anya Monzikova (IMDB), Gregg Sulkin (IMDB), Sadie Calvano (IMDB), Brando Eaton (IMDB), Greer Grammer (IMDB), Brian Baumgartner (IMDB), Reggie De Leon (IMDB), Ian Reed Kesler (IMDB), Donna Lawrence (IMDB), David Lascher (IMDB), Erin Sanders (IMDB), George Wyner (IMDB), Brooke Burke-Charvet (IMDB), Joel McKinnon Miller (IMDB), Miles Wood (IMDB), Beth Broderick (IMDB), Andrew Lawrence (IMDB), Megan Hilty (IMDB), Cody Linley (IMDB) >>devamı>>

Melissa & Joey (~ Melissa ve Joey) ' Dizisinin Konusu :
Melissa P.'nin çok satan kitabı "Yatmadan önce yüz fırça darbesi" nden esinlenen film 16 yaşında bir genç kızın cinselliği keşfetme sürecini ele almaktadır. Sicilyalı, masum ve kırılgan Melissa'nın ailesi ile iletişim sorunu vardır. Babası sürekli seyahat etmektedri ve annesi de kızıyla yeterince ilgilenmemektedir. Yaşadığı yalnızlık hissini gidermek için cinselliğin ön planda olduğu bir dünyada seyir etmeye başlar.


 • "bir adet şişmanlamış sabrina, bir adet de gay görünümlü esmer şahsın başrolleri paylaştığı vasat sitcom. gay görünümlü dedim zira dudaklarında parlatıcı varmış gibi duruyor."
 • "saçma sapan esprilerle dolu olmasına rağmen izlediğim dizi. sebebi için:(bkz: melissa joan hart)"
 • "boşlukları klişelerle doldursalar da, melissa joan hart'ın hatrına seyredilebilen dizi."
 • "dadi (the nanny) dizisinin 2010 versiyonu olmus. bu sefer dadi erkek.."
 • "canli seyirciyle cekildigi halde kahkahalarin cok sahte oldugu dizi. o kadar cok kahkaha olmasa beeeeelllki izlenebilir."
 • "sabrina büyümüş, teyze azıcık "çirkef mode:on" tarzında bi teyze haline gelmiştir.dizi mi nasıl?yeeaani, izlenebilir bi dizi. yeani."
 • "friends'den sonra joey diye bir karakter yaratmanın riskini sanırım kavrayamamış yapımcıları olan dizi.(bkz: joey)(bkz: how you doin)(bkz: le puf)"
 • "melissa ablamızın yaşlandığını tekrar gözümüze sokması açısından faydalı olduğunu düşündüğüm yeni abc family dizisi."
Facebook Yorumları
 • comment image

  bana ilk tanitimini gordugumde who's the bossun daha guncel versiyonu izlenimi veren dizidir. fake kahkahalari gercekten kotu zamanlamayla ve her esprimsiden sonra kullanilmasa biraz daha kurtarabilir sanki.

  ama beklenebilecek sekilde, oyunculuklar cok abarti, clarissa ablamiza kilo hic yakismamis ve joey hedehodo cok garip bir tip. olabilecekken olmamis diyoruz.


  (tuile - 29 Kasım 2012 04:28)

 • comment image

  bir adet şişmanlamış sabrina, bir adet de gay görünümlü esmer şahsın başrolleri paylaştığı vasat sitcom. gay görünümlü dedim zira dudaklarında parlatıcı varmış gibi duruyor.


  (captoll - 9 Kasım 2012 15:48)

 • comment image

  canli seyirciyle cekildigi halde kahkahalarin cok sahte oldugu dizi. o kadar cok kahkaha olmasa beeeeelllki izlenebilir.


  (aciortay - 17 Eylül 2010 00:55)

 • comment image

  sabrina büyümüş, teyze azıcık "çirkef mode:on" tarzında bi teyze haline gelmiştir.
  dizi mi nasıl?
  yeeaani, izlenebilir bi dizi. yeani.


  (choke - 26 Ağustos 2010 05:25)

Yorum Kaynak Link : melissa & joey