Süre                : 1 Saat 40 dakika
Çıkış Tarihi     : 05 Mart 2021 Cuma, Yapım Yılı : 2021
Türü                : Aksiyon,Gizemli,Bilim Kurgu,Heyecanlı
Taglar             : Defalarca ölüyor,dünyanın sonu,Birine karşı birçok,Zaman döngüsü,Video oyununa dayalı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  WarParty Films , Scott Free Productions , Emmett/Furla/Oasis Films (EFO Films)
Yönetmen       : Joe Carnahan (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Chris Borey (IMDB),Eddie Borey (IMDB),Joe Carnahan (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Mel Gibson (IMDB)(ekşi), Annabelle Wallis (IMDB)(ekşi), Frank Grillo (IMDB)(ekşi), Naomi Watts (IMDB)(ekşi), Ken Jeong (IMDB)(ekşi), Michelle Yeoh (IMDB)(ekşi), Meadow Williams (IMDB), Will Sasso (IMDB)(ekşi), Mathilde Ollivier (IMDB), Tyler J. Olson (IMDB), John Cenatiempo (IMDB), Rob Gronkowski (IMDB), Michael Tourek (IMDB), Eric Etebari (IMDB), Sheaun McKinney (IMDB), Carlos Aviles (IMDB), Selina Lo (IMDB), Joe Knezevich (IMDB), Swen Temmel (IMDB), Aaron Beelner (IMDB), Adetinpo Thomas (IMDB), MWW Michael Wilkerson (IMDB), James William Ballard (IMDB), Rigan Machado (IMDB), Adam G. Simon (IMDB), Armida Lopez (IMDB), Henry Penzi (IMDB), Joey Thurmond (IMDB), Benjamin Weaver (IMDB), Ashley Uecker (IMDB), Robert Goon (IMDB), Athena Akers (IMDB), Jeremy Miller (IMDB), William Fumicello (IMDB), Miguel Insignares (IMDB), Milton Saul (IMDB), Jared Leland Gore (IMDB), Dane MacWhinnie (IMDB), Sean K. Jones (IMDB), Ken Melde (IMDB) >>devamı>>

Boss Level (~ Boss Level - O Último Nível) ' Filminin Konusu :
Boss Level, hiç bitmeyen bir zaman döngüsüne hapsolan emekli özel kuvvetler subayının hikayesini konu ediyor. Roy Pulver, ülkesine uzun süre hizmet eden ve bir süre önce emekli olan özel kuvvetler subayıdır. Cinayete kurban giden Roy, öldüğü günün sürekli tekrarlandığı bir zaman döngüsüne hapsolduğu keşfeder. Ölümünün ardındaki gizemi açığa çıkarmak için hareke geçen Roy, zamana karşı verdiği bu savaşta döngüden kurtulmayı başarabilecek midir?


  • "joe carnahan'ın yöneteceği, mel gibson, annabelle wallis, naomi watts, ken jeong gibi isimlerin yer alacağı aksiyon projesi."
Facebook Yorumları
  • comment image

    2019 yapımı mel gibson filmi. konusu:

    "boss level", öldüğü günü hiç bitmeyen bir zaman döngüsünde tekrar tekrar yaşamaya başlayan emekli özel kuvvetler subayı roy pulver'ı temel alıyor. roy ölümünden kimin sorumlu olduğunu anlayabilmek ve döngüye bir son verebilmek için aynı günü defalarca tekrar yaşarken, diş hijyenisti alice de sıklıkla yinelenen günün bir parçası oluyor.

    ben bu senaryoyu daha önce izledim gibime geliyor ama hayırlısı. mel gibson varsa izlenir.


    (sermayeyi kediye yukleyen veteran - 21 Mayıs 2019 05:34)

Yorum Kaynak Link : boss level