Süre                : 22 dakika
Çıkış Tarihi     : 01 Eylül 2010 Çarşamba, Yapım Yılı : 2010
Türü                : Komedi,Aile
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Amigos de Garcia Productions , 20th Century Fox Television , Cinema Vehicle Services
Yönetmen       : Eyal Gordin (IMDB), Rebecca Asher (IMDB)(ekşi), Mike Mariano (IMDB)(ekşi), Michael Fresco (IMDB)(ekşi), Gregory Thomas Garcia (IMDB)(ekşi), Rick Kelly (IMDB), Daniel Attias (IMDB), Phil Traill (IMDB), Lee Shallat Chemel (IMDB), Jace Alexander (IMDB), Randall Einhorn (IMDB), Tucker Gates (IMDB), Chris Koch (IMDB), Jerry Levine (IMDB), Troy Miller (IMDB), Matt Shakman (IMDB), Jay Karas (IMDB), David Katzenberg (IMDB), Ken Whittingham (IMDB), Garret Dillahunt (IMDB), Richie Keen (IMDB), Melissa Kosar (IMDB), Victor Nelli Jr. (IMDB), Timothy Stack (IMDB), Jeffrey Walker (IMDB)
Senarist          : Gregory Thomas Garcia (IMDB)(ekşi),Sean Conaway (IMDB)(ekşi),Charlie Hornsby (IMDB)(ekşi),Josh Greenberg (IMDB)(ekşi),Elijah Aron (IMDB),Jordan Young (IMDB),Bobby Bowman (IMDB),Mike Mariano (IMDB),Timothy Stack (IMDB),Ralph Greene (IMDB),Matthew Thompson (IMDB),Alan Kirschenbaum (IMDB),Joey Gutierrez (IMDB),Mark Stegemann (IMDB),Paul A. Kaplan (IMDB),Mark Torgove (IMDB),Michael Pennie (IMDB),Christine Zander (IMDB),Amy Hubbs (IMDB),Deweyne Lamar Lee (IMDB),Fred Shafferman (IMDB),Liz Astrof (IMDB),Dan Coscino (IMDB),Stephnie Weir (IMDB),Josh Wolf (IMDB),Gina Gari (IMDB),Dave Holstein (IMDB),Becky Mann (IMDB),Audra Sielaff (IMDB),Shelly Gossman (IMDB),Kevin Henderson (IMDB)
Oyuncular      : Lucas Neff (IMDB)(ekşi), Martha Plimpton (IMDB)(ekşi), Garret Dillahunt (IMDB)(ekşi), Shannon Woodward (IMDB), Cloris Leachman (IMDB)(ekşi), Baylie Cregut (IMDB), Rylie Cregut (IMDB), Gregg Binkley (IMDB), Todd Giebenhain (IMDB), Kate Micucci (IMDB), Trace Garcia (IMDB), Kelly Heyer (IMDB), Dan Coscino (IMDB), Cameron Moulene (IMDB), Carla Jimenez (IMDB), Corey Eid (IMDB), Ryan Doom (IMDB), Lou Wagner (IMDB), Bijou Phillips (IMDB), Eddie Steeples (IMDB), Gary Anthony Williams (IMDB), Ethan Suplee (IMDB), Jermaine Williams (IMDB), Ray Santiago (IMDB), Camden Garcia (IMDB), Skyler Stone (IMDB), Juan Pope (IMDB), Josh Wolf (IMDB), Karen McClain (IMDB), Wilmer Valderrama (IMDB), Matt Taff (IMDB), Jason Lee (IMDB), Amy Sedaris (IMDB), Steve Edwards (IMDB), Shirley Jones (IMDB), Tichina Arnold (IMDB), Lee Majors (IMDB), Greyson Chance (IMDB), Jaime Pressly (IMDB), Greg Germann (IMDB) >>devamı>>

Raising Hope (~ Aiutami Hope!) ' Dizisinin Konusu :
20 yaşlarında olan Jimmy, sevgilisinin aranan bir suçlu olduğunu ve polise yakandıktan sonra kendi çocuğunu doğurduğunu öğrenir. Dizi; Hope adını verdiği çocuğunu büyütmek üzere geri dönen Jimmy'nin traji komik hikayesini konu alıyor.


 • "jason leeden sonra 21. bölümde jaime pressley ve ethan supleenin de konuk olacağı dizi."
 • "community ve modern family ile mükemmel üçlüdürler.hatta the middlei da katıp dört büyük denebilir."
 • "1. sezonunun 18. bölümüyle bugün geri dönmüştür. kıytırık dizilerin deli gibi izlenmesi fakat bu dizinin hak ettiği yeri bulamaması üzücüdür."
 • "komedi unusurunu sheldon cooper üzerine kuran tbbt ve barney stinson üzerine kuran himym'dan sonra ilaç gibi gelen, bütün karakterleriyle güldüren dizi."
 • "hopeun yakın planlarla bailey ve riley adlı ikizler tarafından, uzakta ise stella ve kelsey adlı ikizler tarafından canlandırıldığı dizi."
 • "büyükanne maw maw karakterine 1926 doğumlu cloris leachman hayat vermektedir. kendisi, müthiş ince ayar gerektiren bir rolde fevkalade bir performans göstermekte."
 • "rastgele indirip izlediğim ilk bölümünden sonra, "bunun yapımcısı kesin my name is earl'ün yapımcısıdır" dedim, öyleymiş de. demek ki karakterli dizi yapıyor adam. keyifli bir dizi bu da."
 • "3. bölümdeki "istanbul" şarkısından sonra 4. bölümdeki friends göndermesiyle gönlümü daha çok kazanmış dizi."
 • "3. bölümde çalan istanbul not constantinople ile türk izleyecilerine selam çakmıştır."
 • "ilk iki bölüm sonunda gayet eğlenceli bir dizi izlenimi vermiştir .umarım daha da eğlenceli bir şekilde devam eder."
 • "daha birinci bölümünde, idam cezaları üzerinden ahmedinejad'a ve iran'a giydiren amerikaya fena giydirmiştir."
Facebook Yorumları
 • comment image

  hala piyasa olamamış dizidir. bu üzücü bir durum değildir kanımca, herkeslerin aynı şeyleri izlediğini düşünürsek, herkesin diline dolanan kadar sahiplenip özümseme şansına sahip oluyoruz. kimse izlemesin, bok gibi bir sitcom işte diyesim geldi.


  (8 easy steps - 20 Nisan 2011 23:22)

 • comment image

  1. sezonunun 18. bölümüyle bugün geri dönmüştür. kıytırık dizilerin deli gibi izlenmesi fakat bu dizinin hak ettiği yeri bulamaması üzücüdür.


  (rask - 20 Nisan 2011 07:44)

 • comment image

  komedi unusurunu sheldon cooper üzerine kuran tbbt ve barney stinson üzerine kuran himym'dan sonra ilaç gibi gelen, bütün karakterleriyle güldüren dizi.


  (vikipedist - 20 Mart 2011 01:00)

 • comment image

  amerikalı, çok fakir bir ailenin hayatını anlatan dizi. işin ilginç tarafı bu fakir aile bireylerinin beyaz olması. siyah bir aile olsa bu kadar komik olmazdı sanırım. aslında bu bile, yazarların "lan çok abuk bir dizi yapalım" diye yola çıktıklarının göstergesi. severek izliyoruz.


  (vikipedist - 9 Mart 2011 13:50)

 • comment image

  dünya dizi tarihinin en abuk karakterlerini barındıran, son yıllarda izlediğim en eğlenceli dizi. izlediğiniz tek bölüm serotonin patlaması yaşatıyor bünyede, sorunlarınıza sorunmuş gibi bakmıyorsunuz bir günlüğüne de olsa.
  belirtmem lazım, burt karakteri ise izlediğim 8 bölüm sonrasında benim için efsanevi dizi karakterleri arasına girmiştir. manyak herif.


  (the saddest girl ever to hold a martini - 8 Mart 2011 17:44)

 • comment image

  15. bölümüne my name is earl'de crap man olarak tanıdığımız eddie steepels konuk oyuncu olarak katılmıştır. my name is earl'den konuk oyuncular katıldıkça dizi daha bir güzelleşmektedir. şimdi randy'i bekliyoruz bakalım. *


  (yesilcizgilikazak - 5 Mart 2011 22:23)

 • comment image

  2. sezon onayını daha sezon ortasında almış yeni fox dizisidir. espriler çok yerinde, dizi çok keyifli. şimdiden 2. sezon onayı alması da bunu kanıtlıyor zaten. yeni bir komedi arayanların şans vermeleri tavsiyem.


  (rask - 12 Ocak 2011 18:18)

 • comment image

  hopeun yakın planlarla bailey ve riley adlı ikizler tarafından, uzakta ise stella ve kelsey adlı ikizler tarafından canlandırıldığı dizi.


  (elijah snow - 28 Aralık 2010 10:28)

 • comment image

  jason lee'yi tam da my name is earl tarzı bir bölümle konuk eden, senenin en iyi yeni komedisi. ratingler çok şahane olmasa da, bu haftaki bölümde geçen "bebeklerle ilgili diziler asla 1 seneden fazla yayında kalmazlar*" sözünün gerçeğe dönüşmemesini ümit ediyorum.


  (under rug swept - 4 Aralık 2010 18:53)

 • comment image

  rastgele indirip izlediğim ilk bölümünden sonra, "bunun yapımcısı kesin my name is earl'ün yapımcısıdır" dedim, öyleymiş de. demek ki karakterli dizi yapıyor adam. keyifli bir dizi bu da.


  (invisible inc - 15 Ekim 2010 04:08)

 • comment image

  ilk iki bölüm sonunda gayet eğlenceli bir dizi izlenimi vermiştir .umarım daha da eğlenceli bir şekilde devam eder.


  (gncflzf - 3 Ekim 2010 20:31)

 • comment image

  daha birinci bölümünde, idam cezaları üzerinden ahmedinejad'a ve iran'a giydiren amerikaya fena giydirmiştir.


  (crembears - 23 Eylül 2010 01:57)

Yorum Kaynak Link : raising hope