• "dave franco'nun yazıp yöneteceği gerilim filmi. alison brie, dan stevens, jeremy allen white kadrodan bazı isimler."
 • "bu filme ultra boş vaktimi verdiğim için şanslıyım. ya daha kıymetli bir vaktimi bu filmle değerlendirmek isteseydim?"
Facebook Yorumları
 • comment image

  buna benzer filmlerin ortak özelligi ormanî baltanik bir faktor olarak algilatip anlamsiz ditalog ogelerini gorunmez hale getirmektir. olta unsuru ise bize yunusun aranan ve cigaz olarak yakalanmaya musait oldugunu gisteren bir olaydir.
  ben smart netten izledim. izlemeseydim de bir sey değismezdi.


  (nickinize talibim - 29 Temmuz 2020 23:26)

 • comment image

  kötü bir film, fakat aşırı kötü de diyemeyiz. beynimi yormak istemiyorum dediğiniz zamanlarda izleyebileceğiniz bir gerilim filmi.
  --- spoiler ---

  film klasik bir konuyla başlıyor, bir grup genç dağ başında haftasonu kaçamağı yapıyor. filmde beğenmediğim kısım oyunculuklar kötüydü, ayrıca olay akışının daha iyi yakalanması için sürekli davranış destekleyici ögeler yer almasıydı.

  mina ve charlie’nin duşta seviştikleri ortaya çıkmasın diye susmaları bence güzel bir bağlantıydı. yoksa hemen oradan gitmeleri gerekirdi. filmde aldatma olayı ortaya çıkacak diye geriliyorsunuz, ölme olayı ikinci planda.
  evi kiraya veren arkadaş evin abisine ait olduğunu söylüyor, e abisiyse neden adamı boğsun, değilse bu adam ne alaka, nerden çıktı. burda bir sakat durum var. mina için film boyunca zeki zeki diyip durdular, bu mu zeki? aptal karı uçurumdan düşüp öldü, ablanın çekici ögesini yani zekasını gözümüze gözümüze soktunuz ya hani ondan diyorum. ben bir umut kurtulur, çıkacak bir yerden dedim ama olmadı.
  film sonu bok gibi bitti demesinler diye, katilimizin gittiği yolları göstermişler. iyi de olmuş ama biraz da havada kalmış yine, senaryo zayıflığı diyelim.

  ---
  spoiler --


  (deppp - 29 Temmuz 2020 23:04)

Yorum Kaynak Link : the rental