Çıkış Tarihi     : 21 Ağustos 2020 Cuma, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Animasyon,Macera,Komedi,Drama,Aile,Fantazi
Taglar             : live action cgi hybrid,Konuşan hayvanlar,sirk,büyük üst,goril
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Allison Shearmur Productions
Yönetmen       : Thea Sharrock (IMDB)
Senarist          : Mike White (IMDB)(ekşi),Katherine Applegate (IMDB)
Oyuncular      : Phillipa Soo (IMDB), Sam Rockwell (IMDB)(ekşi), Angelina Jolie (IMDB)(ekşi), Bryan Cranston (IMDB)(ekşi), Helen Mirren (IMDB)(ekşi), Danny DeVito (IMDB)(ekşi), Brooklynn Prince (IMDB), Ariana Greenblatt (IMDB), Eleanor Matsuura (IMDB), Ramon Rodriguez (IMDB), Owain Arthur (IMDB), Chaka Khan (IMDB), Betsy Graver (IMDB), Ben Bishop (IMDB), Haley Flanagan (IMDB), Davina Sitaram (IMDB), Kriss Dillon (IMDB), Filiz Fairweather (IMDB), Chloe Stannage (IMDB), Jacqueline Ramnarine (IMDB), Ireland Frost (IMDB), Max Dowler (IMDB), Dean Phillippi Sr. (IMDB), Jude Allenby-dos Santos (IMDB), Jacoline Frank (IMDB), Kevin Mathurin (IMDB), Jeffrey Crisp (IMDB), Tyrone Love (IMDB), Sean Casey (IMDB), Danny La Placa (IMDB), Roberto Vivancos (IMDB), Richard J. Valentine (IMDB), Jeremy Oliver (IMDB), Jessica Hyde (IMDB), Larry Ridley (IMDB), Roy Beck (IMDB), Michael A. Blank (IMDB), Ruby Donovan (IMDB), Brennen Frost (IMDB), Rod Grant (IMDB) >>devamı>>

The One and Only Ivan (~ El único y gran Iván) ' Filminin Konusu :
2011 yılında yayınlanan “The One and Only Ivan” kitabından uyarlanacak film Ivan isimli gümüş sırtlı bir gorillaya odaklanıyor. Stella isimli bir fil ve sokak köpeği Bob ile birlikte alışveriş merkezindeki bir kafeste yaşayan goril, alışveriş merkezinden önceki hayatı hatırlamaz fakat Ruby adında bebek bir fil hayatına girdiğinde onunla ilgilenmeye başlar. Ivan, bebek fille birlikte önceki hayatını yeniden keşfeder ve onu istismarcı sahibinden uzaklaştırmak için planlar hazırlamaya başlar.


  • "sinemaları pas geçen animasyon. 21 ağustos'ta disney+ tarafından yayınlanacak."
  • "angelina jolie'den helen mirren 'e, danny devito'ya şenlikli bir seslendirme kadrosuna sahip aile filmi.imdb"
  • "filmin gösterim tarihi 14 ağustos 2020 olarak açıklandı.filmin senaryosuna imzasına atacak olan kişi ise mike white olacak."
Facebook Yorumları

Yorum Kaynak Link : the one and only ivan