Çıkış Tarihi     : 26 Şubat 2021 Cuma, Yapım Yılı : 2021
Türü                : Animasyon,Komedi,Aile
Taglar             : Jerry fare karakteri,kaba komedi,Tom kedi karakter,otel,New York City
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Warner Animation Group , Hanna-Barbera Productions , Keylight Productions
Yönetmen       : Tim Story (IMDB)
Senarist          : Eric Gravning (IMDB),Katie Silberman (IMDB),April Prosser (IMDB),Kevin Costello (IMDB),William Hanna (IMDB)(ekşi),Joseph Barbera (IMDB)
Oyuncular      : Chloe Grace Moretz (IMDB)(ekşi), Michael Peña (IMDB), Rob Delaney (IMDB), Colin Jost (IMDB)(ekşi), Ken Jeong (IMDB)(ekşi), Pallavi Sharda (IMDB)(ekşi), Jordan Bolger (IMDB), Daniel Adegboyega (IMDB), Ajay Chabra (IMDB), Janis Ahern (IMDB), Leandra Ryan (IMDB), Jeremy Ang Jones (IMDB), Eleanor Fanyinka (IMDB), Christina Chong (IMDB), Marc Wesley DeHaney (IMDB), Mike Capozzola (IMDB), Kerri McLean (IMDB), Camilla Rutherford (IMDB), Camilla Arfwedson (IMDB), Craig Stein (IMDB), Joe Bone (IMDB), Fuzuli Khabibillaev (IMDB), Densil Jones (IMDB), Gianni Calchetti (IMDB), Bradley Wj Miller (IMDB), Wong Charlie (IMDB), Nesba Crenshaw (IMDB), Grant Crookes (IMDB), Daniel Eghan (IMDB), Ty Hurley (IMDB), Joelle Koissi (IMDB), Mervi Koski (IMDB), Nina Kumar (IMDB), Maya Larholm (IMDB), Chelsea Li (IMDB), Keith Lomas (IMDB), Tyrone Love (IMDB), Prince Marfo (IMDB), Obie Matthew (IMDB), Doris McCarthy (IMDB) >>devamı>>

Tom & Jerry ' Filminin Konusu :
Tom & Jerry, Jerry’nin hain planlarını engellemek için Tom ile anlaşan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Kayla, yeni işi için oldukça heyecanlıdır. Posh Otel’de çalışmaya başlayan Kayla, kendisini kanıtlamak için her şeyi yapmaya hazırdır. Otel’de gerçekleştirilecek olan büyük bir düğün organizasyonunun hazırlığı sürmektedir ve sinir bozucu fare Jerry, düğünü mahvetmek için hazır bir şekilde beklemektedir. İşini garantilemek isteyen ve bu yüzden düğünü herhangi bir şeyin bozmasına engel olmak için çalışan Kalya, Jerry’yi etkilesiz hale getirmenin yolunu arar. Jerry’nin tüm geceyi mahvetmesini önlemek için de Tom adındaki bir sokak kedisinden yardım ister. Şeytani patronunun kendisini kapının önüne koymasını engellemek için Kayla, Tom birlikte hareket edip Jerry’yi durdurmanın yolunu bulmalıdır.

Facebook Yorumları