IMDB Puanı   : 6,3
Oy Sayısı         : 9.803
Süre                : 1 Saat
Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 2012 Pazar, Yapım Yılı : 2012
Türü                : Gerçekçilik-Tv
Taglar             : Ördek,Louisiana,Bayou,Ördek çağrısı,Kızılderili
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Hugh Peterson (IMDB)(ekşi), David Hobbes (IMDB)(ekşi), Hisham Abed (IMDB)(ekşi), Deirdre Gurney (IMDB), Colin Hargraves (IMDB)(ekşi), Mike Odair (IMDB), Ryan Powers (IMDB)
Senarist          : Adam Saltzberg (IMDB)(ekşi),Hugh Peterson (IMDB)(ekşi),Mike Odair (IMDB),Anahit Karamanukyan (IMDB),Jenna Lynn-Cole (IMDB)(ekşi),Devon Massyn (IMDB),Ann C. Salzer (IMDB),Nichole Millikan (IMDB),Megan Reeves (IMDB),Doug Weitzbuch (IMDB),Peter Woronov (IMDB),Elaine Frontain Bryant (IMDB),Joshua Silberman (IMDB),Josh Wade (IMDB),Myke Clarkson (IMDB),Deirdre Gurney (IMDB),Scott Gurney (IMDB),Ryan Smith (IMDB),Scott Teti (IMDB),Maverick Matthew Carvalho (IMDB),David McKillop (IMDB),Oren Krygier (IMDB),Justin Tucker (IMDB),Tara Delaney (IMDB),Archie Gips (IMDB),Joshua Harris (IMDB),Brian Leavell (IMDB),Charlie Van Vleet (IMDB),Brent Barto (IMDB),Kate Carroll (IMDB),Kevin Finn (IMDB),Hank Stepleton (IMDB),Kevin Sharkey (IMDB),Kaleb Keene (IMDB),Brandon Killion (IMDB),Jaedra Luke (IMDB),Lily Neumeyer (IMDB),Willie Robertson (IMDB),Nathan Oliver (IMDB),Aaron Mellman (IMDB),Laurie Sharp (IMDB),Alex Michael (IMDB),Brian Leavell (IMDB),David Gross (IMDB),Gennefer Gross (IMDB),Joshua Puga (IMDB),Aaron Mellman (IMDB),Josh Gloer (IMDB),Joe Weinstock (IMDB)
Oyuncular      : 

Duck Dynasty (~ Ankkadynastia) ' Dizisinin Konusu :
Series introduces the Robertsons, a Louisiana bayou family living the American dream as they operate a thriving business while staying true to their family values and lifestyle. Ask anyone in Louisiana and they'll tell you that the bayou state's favorite first family doesn't live in the governor's mansion but in the backwoods, where the Robertsons' rags-to-riches story is still unfolding. A homegrown mom-and-pop operation, Duck Commander has become a sporting empire by fabricating top-of-the-line duck calls and decoys out of salvaged swamp wood. This newly minted multimillionaire family is kept in line by business-savvy Willie, who runs Duck Commander with the help of his brother Jase, their respective wives Korie and Missy, patriarch and founder of the company, Phil, and uncle Si. Together they run a booming business that employs half their neighborhood, but at the end of the day, you can find the whole family around matriarch Miss Kay's dinner table. Written by A & E


 • "wal-mart'ta tişörtleri satılıyor bunların. millet hep bu tişörtlerden giyiyor. güney eyaletlerinde çok popüler. mottoları "happy, happy, happy" gibi bir şey."
 • "şu sıralar, verdikleri bir röportajda sergiledikleri (phil robertson) anti-gay duruşları nedeniyle abd'de gündemi epey meşgul etmekteler."
 • "oyunu cikmis lan?? redneck simulasyonu.. /facepalm"
 • "pis herifler."
Facebook Yorumları
 • comment image

  a&e'de yayinlanan bir redneck ailenin is yerini, hayatini anlatan reality show kivaminda bir program. bunlar ailecek ordek dudugu (o nasil bir tanimsa artik) isindeler kuzenler, kardesler hep beraber calisiyorlar. evlerine timsahlar geliyor 4x4'lerle, atv lerle maceradan maceraya kosuyorlar. para desen harca harca bitmez bunlarda pek eglenceli olmasalar da zaman oldurmeye bire bir.


  (kol boregi - 20 Aralık 2012 07:03)

 • comment image

  wal-mart'ta tişörtleri satılıyor bunların. millet hep bu tişörtlerden giyiyor. güney eyaletlerinde çok popüler. mottoları "happy, happy, happy" gibi bir şey.


  (efreet sultan - 8 Ekim 2013 01:37)

 • comment image

  şu sıralar, verdikleri bir röportajda sergiledikleri (phil robertson) anti-gay duruşları nedeniyle abd'de gündemi epey meşgul etmekteler.


  (rosencruz - 24 Aralık 2013 16:54)

 • comment image

  evlerinin tereyağ koktuğunu düşündüğüm sakalımsı aile. işin acı olan kısmı da kıllı komando kıyafeti ile sürekli gezip,ördek avlayıp dolaşan adamların fotoğrafları olan tshirtleri insanlar alıp giyiyorlar.geçenler de çok düzgün bir ailenin üzerinde karı kocada da gördüm.ne sevdilerse bu kıllı hobitleri.


  (morristownvalisi - 16 Ocak 2014 05:17)

Yorum Kaynak Link : duck dynasty